Giriş Kayıt
Deadpool 2 (01 Mart 2018)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
R3hab
Cinema mondiale
Eski Yönetici

İletiler: 2025

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
R3hab
Cinema mondiale
Eski Yönetici
 Deadpool 2 (01 Mart 2018)

Deadpool 2

resim

Deadpool 2
2018
Deadpool 2
Aksiyon / Macera / Komedi / Bilim-Kurgu119 dk

Yönetmen: David Leitch
Deadpool, zoraki kahramanlık görevlerini yerine getirip durmakta ve bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla son derece mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla bozulur. Cable...
7.6 (653,111 Oy)

İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan Deadpool’un merakla beklenen, devamı niteliğindeki ikinci filminin de yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyor. Deadpool karakterini tekrar Ryan Reynolds hayata geçirecek. İkinci filmin senaryosunda ise Paul Wernick ve Rhett Reese ikilisini tekrar görüyoruz.

Türkçe Altyazılı

İletiTarih: 25 Temmuz 2017 12:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Deadpool serisinde yönetmen değişikliğini farkedince buna sevinmedim. İlk filmin yönetmeni Tim Miller çok iyi bir iş çıkarmıştı. aslında senaristlerinin devam etmesi yönetmen değişikliğini bize daha az hissettirecektir. David Leitch'in filmografisine baktığımda yanlış bir seçim yapılmışta diyemiyorum ama Deadpool'un çizgisini bozmasını hiç istemiyorum.

İletiTarih: 25 Temmuz 2017 13:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
"Deadpool 2"de Sevilen Karakterin Geri Dönüşü Kesinleşti!

2016 yılının en büyük hitlerinden Deadpool'un devam halkası için beklenti bir hayli büyük. Yönetmen koltuğunu Tim Miller'dan devralan yönetmen David Leitch'in komutasında çekimlerin devam ettiği filmde ilk filmin sevilen karakteri kör ev sahibesi Al'ın da yer alacağı kesinleşti. Düşük çeneli anti-kahramanımız Deadpool'u canlandıran Ryan Reynolds karakteri canlandıran Leslie Uggams ile bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Reynolds fotoğrafın altına "Bu güzel hanımefendi ile bir gün daha geçirdim. Birbirimizin kulaklarında kaybolduk" yazdı.

İletiTarih: 25 Temmuz 2017 13:34
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film