Giriş Kayıt
Maksatt Muhabbet©
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 149. sayfa (Toplam 172 sayfa) [Bu başlıkta 2574 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 147, 148, 149, 150, 151, ..., 170, 171, 172 Sonraki »
Yazar Mesaj
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Cin biberi de deniyor bildiğim kadarıyla. Gerçi zamanla ince uzun olanlara öyle demeye başlandı ama...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cin_biber

İletiTarih: 25 Aralık 2014 21:47
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
« PhalanX » yazdı:
Cin biberi de deniyor bildiğim kadarıyla. Gerçi zamanla ince uzun olanlara öyle demeye başlandı ama...

Zamanla adını başka şeylere vermişler. yow yow Neyse an itibariyle yedim de rahatladım. Ortalığı da ayağa verdim ama.. hahahahaha

İletiTarih: 25 Aralık 2014 21:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
« PhalanX » yazdı:

Ben o cin biberi şimdiye kadar cim biber olarak bilirdim. yow yow Şoka girdim. yakaladım "Splash" gerçekten patladı şimdi. Ama bennn

İletiTarih: 26 Aralık 2014 02:07
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« Splash » yazdı:
Ben o cin biberi şimdiye kadar cim biber olarak bilirdim. yow yow Şoka girdim. yakaladım "Splash" gerçekten patladı şimdi. Ama bennn

hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

İletiTarih: 26 Aralık 2014 02:09
Splash
Müdavim

Splash Müdavim
« yaren_im22 » yazdı:
RARBG denen sürüm bir tek bende mi tek ses çıkıyor. Yani seste problem yok müzik falan geçişlerinde iki kulağımla da duyuyorum ama konuşmaya bir başlıyorlar sadece tek kulaktan duyuluyor ses. Video oynatıcı sorunlu galiba dedim o kadar oynatıcının hepsiyle de açtım hepsinde de aynı sorun. Sürüme özgü bir şey mi acaba? Ne kadar sorunum var benim ya. Bu teknoloji beni hiç sevmiyor. Filmin tadı kaçtı arkadaş. yow yow

Filmden kaynaklı bir sorun olabilir. Filme ait ses bilgilerini bir kontrol et istersen, genelde her film için sürüm farketmez, ses blgileri farklı oluyor. Ben RARBG sürümü için 2 ayrı filmin ses bilgilerine baktım her ikiside farklı, galiba senin izlediğin film tek kanallı olabilir. yakaladım

Ah! ne sorunlu insansın. hahahahaha

İletiTarih: 27 Aralık 2014 00:42
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« Splash » yazdı:
Filmden kaynaklı bir sorun olabilir. Filme ait ses bilgilerini bir kontrol et istersen, genelde her film için sürüm farketmez, ses blgileri farklı oluyor. Ben RARBG sürümü için 2 ayrı filmin ses bilgilerine baktım her ikiside farklı, galiba senin izlediğin film tek kanallı olabilir. yakaladım

Ah! ne sorunlu insansın. hahahahaha

Bir an dedim ben bunu buraya mı yazmıştım. Hayır zaten Annabelle izliyorum iyice paranoyaklaştırmayınız beni efenim. hahahahaha Kim böyle bir bebeği hediye olarak alır yahu. Chucky'den beter bir şey bu amma da çirkin. hahahahaha

İletiTarih: 27 Aralık 2014 00:45
Splash
Müdavim

Splash Müdavim
« yaren_im22 » yazdı:
Bir an dedim ben bunu buraya mı yazmıştım. Hayır zaten Annabelle izliyorum iyice paranoyaklaştırmayınız beni efenim. hahahahaha Kim böyle bir bebeği hediye olarak alır yahu. Chucky'den beter bir şey bu amma da çirkin. hahahahaha

Chucky vs. Annabelle

draculaaa

Şok Baygın Şokella O neeee

İletiTarih: 27 Aralık 2014 00:58
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« Splash » yazdı:

Chucky vs. Annabelle

draculaaa

Şok Baygın Şokella O neeee

Bu ikisini serinin devamında bir araya getirirlerse hiç şaşmam yalnız. hahahahaha

İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:03
Splash
Müdavim

Splash Müdavim
« yaren_im22 » yazdı:
Bu ikisini serinin devamında bir araya getirirlerse hiç şaşmam yalnız. hahahahaha

O biraz zor, üşenmedim araştırdım yapım şirketlerini. 2 filmin şirketleri,hisse sahipleri binevi Dc Comics ve Marvel Comics gibiler. yakaladım Hatta Annabelle DC'nin hissesi'ne sahip Chucky ise Marvel'ın yan şirketinden hisse sahibi. hahahahaha

İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:21
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« Splash » yazdı:
O biraz zor, üşenmedim araştırdım yapım şirketlerini. 2 filmin şirketleri,hisse sahipleri binevi Dc Comics ve Marvel Comics gibiler. yakaladım Hatta Annabelle DC'nin hissesi'ne sahip Chucky ise Marvel'ın yan şirketinden hisse sahibi. hahahahaha

Vay canına! Şok Ama hiçbir şey anlamadım. hahahahaha Düzelmedi işte. Bir daha RARBG indirmeyeceğim. Sümüklü

İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:25
Splash
Müdavim

Splash Müdavim
« yaren_im22 » yazdı:
Vay canına! Şok Ama hiçbir şey anlamadım. hahahahaha Düzelmedi işte. Bir daha RARBG indirmeyeceğim. Sümüklü

Tahmin etmiştim. hahahahaha Ben yazarken bile zorlandım. yakaladım ismuta'nın söylediği yöntem'de olmadıysa, tekrardan bi kapısını tıklat onun. Hıhı

İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:30
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« Splash » yazdı:
Tahmin etmiştim. hahahahaha Ben yazarken bile zorlandım. yakaladım ismuta'nın söylediği yöntem'de olmadıysa, tekrardan bi kapısını tıklat onun. Hıhı

Sanırım onda da bir şey kalmadı başka uygulanacak. Sümüklü Hiç de anlamam şu teknolojik şeylerden ve bir o kadar da uğraştırır maalesef beni. yow yow

İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:35
faciasometimes

İletiler: 62

Özel mesaj gönder
faciasometimes
Bir DC, bir Marvel benim olsa "Masters Of Horror"ın 1. sezon 4. bölümüne de adını veren "Jennifer" karakterini yeniden çekerdim. Dario Argento da yönetmeni olurdu yine.
Kadının resimlerine bakayım dedim uykumu kaçırmaya yetti yine. Çok Mutlu

İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:37
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18376

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

@eriCartman
İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:52
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
Sağ ol.The Interview filmini izlememişsin.Aferin.

@Quaresmania
İletiTarih: 27 Aralık 2014 01:57
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 149. sayfa (Toplam 172 sayfa) [Bu başlıkta 2574 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 147, 148, 149, 150, 151, ..., 170, 171, 172 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film