Giriş Kayıt
Rurouni Kenshin - Hitokiri Battousai - Çevirileri
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 5 sayfa) [Bu başlıkta 68 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
Miria

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Miria
çeviriler için çok teşekkür ederim.Seriyi inş bitirirseniz çok mutlu olacağız şimdiden çok sağolun.

İletiTarih: 23 Eylül 2010 22:30
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
madcow

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
madcow
Çeviriler için teşekkürler. Ellerine sağlık. Kolay gelsin.

İletiTarih: 23 Eylül 2010 23:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
canerfuat
Senpai

İletiler: 49

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
canerfuat
Senpai
Duygulandım be Gülücük eyvallah arkadaşlar ellerinize sağlık, ben sen o bu derken birşeyler oldu ve bitti animenin tüm çevirileri. Şu an paket olarak koyuşlar siteye ve onay bekliyor. 95 bölüm.

İletiTarih: 29 Kasım 2010 00:34
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Uzun bir süre. ve büyük bir emek tekrardan ellerinize sağlık efendim. Saygılar

İletiTarih: 29 Kasım 2010 00:35
vefaliriza

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
vefaliriza
tamam bitirdik kenshin i de , kendimi boşlukta hissediyorum ne yapcaz şimdi ? kötü oldum ben ya Gülücük keşke bitmeseydi , yada devam mevam etseler ...

İletiTarih: 20 Aralık 2010 00:29
bakican88

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
bakican88
bu çevirileri yapan arkadaşların hepsinin ellerine sağlık, gerçekten kendi adıma çok teşekkür ederim. sizden bi ricam benim dosyalarım ahq olanı ve 82ye kadar var çeviri 83 ile 95 arası yok eğer bunlarıda zahmet olmazsa ekleyebilirseniz çok sevinirim. çeviri işinin büyük emek sarfetmek demek olduğunu biliyorum ama teknik kısmından hiç anlamam sizden istediğim şey belkide iki tıkla halledilebilecek bir şey belkide baya uzun zaman gerektirecek bir şey biliyorum ama yaparsanız bu iyiliği bana çok sevinirim, sizleri zahmette bıraktığım içinde üzgünüm lütfen bu ricamı geri çevirmeyi... saygılar

İletiTarih: 20 Aralık 2010 06:36
canerfuat
Senpai

İletiler: 49

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
canerfuat
Senpai
Rurouni Kenshin beyazperde uyarlaması çıkıyor arkadaşlar. Çıkar çıkmaz çevireceğim. Duyurulur.

İletiTarih: 09 Mart 2012 00:57
yakamoz029

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
yakamoz029
...
...

final fantasy crisis core'u da tercüme edebilir misiniz, acaba?

İletiTarih: 19 Ocak 2014 21:23
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 5 sayfa) [Bu başlıkta 68 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film