Giriş Kayıt
Bundan daha ‘hıyar’ yasak duyulmadı!
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
 Bundan daha ‘hıyar’ yasak duyulmadı!

Mısır’da yayımlanan El-Senousa gazetesine konuşan bir din adamı kadınların muz, kabak, salatalık gibi yiyeceklere dokunmasını yasakladı.

İsmi açıklanmayan Şeyh, bu yiyeceklerin erkek cinsel organına benzediğini ve kadınların cinsellik düşünmelerine neden olabileceğini iddia etti. Şeyh, bunları yemek isteyen kadınların, eşlerinden yardım almaları gerektiğini,meyve ve sebzeleri erkeklerin kesmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca bu işlemi kadınlardan uzak bir yerde gerçekleştirmelerini tavsiye etti.

Kişisel yorum:

Binlerce yıllık kültür birikimine sahip, Ortadoğu'nun Atatürk'ü Cemal Abdülnâsır'ın adam etmeye çalıştığı, sözde bir devrim olan yasemin devriminin taze fidanı, ölen bir kadınla ölümünden 6 saat sonrasına kadar ilişkiye girilebileceğini söyleyen, meyve ve sebzelerin bile cinsel birer obje olarak görüldüğü Müslüman ülke Mısır... Yok edilen Lut veya As Kavmi daha mı fazla sapkındı acaba günümüz sözde Müslümanlarından?

Kişisel yorum 2:

Bu liste muz, kabak, salatalıkla kalmaz uzar gider. Patlıcanı var havucu var falan filan. Ama bamyayı da yasaklarsa Mısır, buna baya gülerim bak(:

İletiTarih: 27 Ocak 2013 12:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
chandra

İletiler: 472

facebook Özel mesaj gönder
chandra
Şaştım kaldım, sonra kahkahayı patlattım. Bu kadarına pes denilmesi gereken yerlerin başı, işte bu haberin altındadır.

Madem mentalite bu, benim gibi bilgisiz birinden daha iyi biliyorlardır ki, cinselik iç güdüsü erkeklerde kadınlarınkinden 9 kat daha kuvvetlidir. Kadınlara malum sebzeleri yasaklayacaklarına erkeklere yasaklasalarmış yakaladım

Bu geri akıl Allah'ın verdiği en büyük azaptır bence. Lût ve As yok oldu, kurtuldu Hıhı

İletiTarih: 27 Ocak 2013 13:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz

İletiler: 1423

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz
Vay arkadaş hahahahaha hahahahaha

Kadınların araba sürmesinide yasaklasınlar çünkü arabada vites kolu felan var dicem ama Muz , kabak , hıyar'ın yanında hafif kalıcak Füüü üüü üü Füüü üüü üü Füüü üüü üü

İletiTarih: 27 Ocak 2013 15:21
MrBird

İletiler: 156

Özel mesaj gönder
MrBird
E ne demek lazı, bunlarda yüze sürülecek akıl yok!..
resim
resim

İletiTarih: 27 Ocak 2013 15:31
Kastalia

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Kastalia
iranın arap devrimlerinin itibarını zedelemek için dezenformasyon yoluyla yaydığı yalan haberler ve sonrası. ölen bir kadınla ölümünden 6 saat sonrasına kadar ilişkiye girilebileceğini söyleyen filan yok ortada, tıpkı bu başlıklta iddia edildiği gibi meyvelere dokunmanın kadınlara yasaklandığı iddiası gibi. askeri darbe yapıp ülkeyi kanlı bir dikta ile yıllarca yöneten, türk düşmanı bir arap ırkçısı ile atatürk eşdeğer tutulmuş ya, ona yanarım!

İletiTarih: 27 Ocak 2013 16:01
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Mısır politikacıların değil artık ''şeyhlerin'' yönettiği bir ülke durumuna geldi devrimden sonra. Bu nedenle şeyhlerin söylediği herhangi bir sözü kanun olarak olmasa da kanuna yakın bir seviyeye koyabiliriz. Ölümünden altı saat sonra kadınlarla eşlerinin cinsel ilişkiye girebilmesi isteği bir şeyhten gelmiş ve aylarca tartışıldıktan sonra dış baskılar nedeniyle yürürlüğe girmemiştir. Böyle bir şeyin aylarca tartışılması bile bence bir insanlık suçudur. Bu bir...

İkincisi; Mısır'da daha 18 yaşına gelmemiş kız çocukları para karşılı ülkeye gelen turistlerle geçici nikahla evlendiriliyor. (bkz: http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2012/07/120715_egypt_summer_marriage.shtml?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter)

Üçüncüsü; yukarıdaki haberde yer alan konu da bir şeyhin önerisidir. Yasak resmiyet kazanmasa da konuşulması ve bugün mısır kaynaklı haber sitelerinde takip ettiğim kadarıyla bir çok olumlu görüş alması da haberde ki görüşümün doğruluğunu işaret etmektedir.

Son olarak, Cemal Abdülnâsır Ortadoğu ülkelerini emperyalizme karşı birleştirmeyi amaçlamış başta Süveyş Kanalı ve birçok petrol firması olmak üzere sayısız yabancı kaynaklı şirketi millileştirerek bu yolda elinden geleni yapmıştır. Kendisi de sürekli olarak Atatürk'ün yaptıklarını ülkemde uygulamaya çalışıyorum diyerek Atatürk'e olan saygısını dile getirmiştir.

İletiTarih: 27 Ocak 2013 17:24
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Sen dokunma hanım ben yediririm. hahahahaha

İletiTarih: 27 Ocak 2013 17:46
Kastalia

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Kastalia
haber eskiymiş meğer.
http://www.crescentpost.com/2011/12/news-muslims-cleric-says-bananas-cucumbers-give-women-sexual-thoughts/

"adı belirtilmeyen bir şeyh" diye bir haber var. kaynak arıyorsunuz arıyorsunuz, ilk kaynağa ulaşamıyorsunuz. birisi şöyle demiş, bir yerde şöyle yazılmış. ortada isim yok, cisim yok.

mısırlı kadınlar muzu nasıl yer bilmiyorum ama, böyle kara-propagandaları biz türkler afiyetle yiyoruz. birisi ilk kaynağı bulup koysun, inanalım.

İletiTarih: 27 Ocak 2013 18:01
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film