Giriş Kayıt
Profil Bilgileri Hakkında
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
misafir983

İletiler: 308

Özel mesaj gönder
misafir983
 Profil Bilgileri Hakkında

Profil bilgilerimi düzenlerken fark ettim. Şu iki seçeneğin ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyorum. 'Evet' seçeneğini seçtiğimizde değişen ne oluyor?
resim

İletiTarih: 06 Ocak 2013 05:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
misafir983

Özel mesaj gönder
misafir983
Abiler ablalar bu konuda bilgisi olan yok mu?

İletiTarih: 14 Ocak 2013 16:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Re: Profil Bilgileri Hakkında

« scientist » yazdı:
Profil bilgilerimi düzenlerken fark ettim. Şu iki seçeneğin ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyorum. 'Evet' seçeneğini seçtiğimizde değişen ne oluyor?
resim

Evet demiş oluyorsun galiba hiç dikkat etmedim. hahahahaha

Şaka şaka. Çok Mutlu HTML ile ilgili olanı denemedim de diğerinde kişi profilinde filmleri listelerken yukarıda. Yılı, görevi vd. tıkladığında filmleri o şekle göre sıralıyor.

İletiTarih: 14 Ocak 2013 16:46
misafir983

Özel mesaj gönder
misafir983

« screable » yazdı:
Evet demiş oluyorsun galiba hiç dikkat etmedim. hahahahaha

Şaka şaka. Çok Mutlu HTML ile ilgili olanı denemedim de diğerinde kişi profilinde filmleri listelerken yukarıda. Yılı, görevi vd. tıkladığında filmleri o şekle göre sıralıyor.

Bu yardım için: Saygılar
Bu espri için: Tirtir Kart Çok Mutlu

İletiTarih: 14 Ocak 2013 16:52
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

« scientist » yazdı:
Bu yardım için: Saygılar
Bu espri için: Tirtir Kart Çok Mutlu

Şimdi anlamaya başladım neden günün gülmekten öldürenlerinde bir mesajımın bile paylaşılmamasının nedenini. hahahahaha

İletiTarih: 14 Ocak 2013 16:54
Akturk
Müdavim

İletiler: 1461

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Akturk Müdavim

« screable » yazdı:
Şimdi anlamaya başladım neden günün gülmekten öldürenlerinde bir mesajımın bile paylaşılmamasının nedenini. hahahahaha

Bildiğin üzere o başlığın ilk sayfalarında baya benim mesajım mevcut istersen yardımcı olayım. Hehehehe Hehehehe

İletiTarih: 14 Ocak 2013 22:41
bozUNtu
Webmaster

İletiler: 3087

Özel mesaj gönder
bozUNtu Webmaster
Birinci seçenek, filmografi yapısını değiştirdiğimizden bu yana (yaklaşık 1 aydır) pasif durumda. Talep olursa tekrar aktif hale getireceğiz.

İkincisi ise forum mesajlarına html kod ekleyebilmenize yarıyor ancak güvenlik sebebiyle bu özellik hemen her forumda kapalıdır. Biraz gereksiz bir seçenek olduğu söylenebilir.

İletiTarih: 14 Ocak 2013 22:48
misafir983

Özel mesaj gönder
misafir983
« bozUNtu » yazdı:
Birinci seçenek, filmografi yapısını değiştirdiğimizden bu yana (yaklaşık 1 aydır) pasif durumda. Talep olursa tekrar aktif hale getireceğiz.

İkincisi ise forum mesajlarına html kod ekleyebilmenize yarıyor ancak güvenlik sebebiyle bu özellik hemen her forumda kapalıdır. Biraz gereksiz bir seçenek olduğu söylenebilir.
Teşekkür ederim. Saygılar

İletiTarih: 15 Ocak 2013 00:01
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
« bozUNtu » yazdı:

Bu özelliği pasif duruma getirmenizin bir nedeni var mı. Çok daha kullanışlıydı.

İletiTarih: 16 Ocak 2013 13:16
misafir983

Özel mesaj gönder
misafir983
« Sinigami » yazdı:
Bu özelliği pasif duruma getirmenizin bir nedeni var mı. Çok daha kullanışlıydı.
Özellik anlatılınca, bana da daha kullanışlıymış gibi geldi.

İletiTarih: 16 Ocak 2013 13:17
vitall_

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
vitall_
Profil resmimi değiştirmeyi bir türlü beceremedim.Artık şu turunculuktan kurtulsam diyorum.Biri yardım ederse sevinirim. Sümüklü

İletiTarih: 17 Şubat 2013 01:47
dedendikey

İletiler: 176

Özel mesaj gönder
dedendikey
« vitall_ » yazdı:
Profil resmimi değiştirmeyi bir türlü beceremedim.Artık şu turunculuktan kurtulsam diyorum.Biri yardım ederse sevinirim. Sümüklü

TA Yatay ana menüsünde sağ tarafta
Profil'e tıkla; Hesap bilgileri başlığı gelicek sayfanın ortasına geldiğinde "Avatar Kontrol panel" var. "Bilgisayarınızdan bir avatar yollayın:" ibaresini yanında "Choose File" butonu var bilgisayarından belirtilen özelliklere uygun Gif ya da Jpeg resim'i seçip ekleye bilirsin.

Dip not:
"Profil sayfası resmi" ile karıştırma Gülücük

İletiTarih: 17 Şubat 2013 02:01
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Alıntı:
Avatar genişliği 150 pikselden, yüksekliği 175 pikselden küçük olmalıdır

Bilgisayarınızdan bir avatar yollayın seçeneğinde avatarın boyutları önemlidir. Kullanılacak resim bu boyutlara ayarlanmalıdır.

resim

Resim seçildikten sonra en altta ki gönder seçeneğine basmak işlemi tamamlar.

Ayrıca profil resmi de yükleyebilirsiniz.

http://www.turkcealtyazi.org/profile.php?mode=headerpic

Bu linki kullanarak profil sayfanıza resim yükleyebilirsiniz.

İletiTarih: 17 Şubat 2013 02:04
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film