Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

alpiturk

 
Kayıt : 21 Nisan 2017
 • Bar Fedaisi
  Bar Fedaisi
 • Gibi
  Gibi
 • Mare of Easttown
  Mare of Easttown
 • Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki
  Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki
 • Kuru Otlar Üstüne
  Kuru Otlar Üstüne
Son Yorumları
Mare of Easttown (2021)
19 Mart 2024
imdb puanını görünce şans verdim, tüm diziyi izledim. Kate winslet güzel oynamış bence. Karakterlerin hepsinin derinliği var yani boş değil, hepsi gerçek hayattan. Oyunculuklar güzel. Konu güzel ama bizi ters köşe yapmak için bu kadar çabaya gerek yok diye düşünüyorum. Böyle yapınca keyfim kaçıyor benim. Sürükleyici bir dizi, tavsiye ederim.
Dune: Part Two (2024)
11 Mart 2024
Bu filmi özellikle sinemada veya daha iyisi imax salonda izlemek gerek. Ses efektleri, koltukların sallanması vs filmi destansı bir seviyeye çıkarıyor. Evde tvde bu keyfi vermeyeceğini ve bu kadar içine çekilmeyeceğimi düşünüyorum. Paul' ün gelişimi güzel olmuş, annesiyle ilişkileri ya da chani ile ilişkileri biraz yavan veya yüzeysel gibi, ama genel olarak filmi çok beğendim. O kasvetli, karanlık, baskıcı atmosfer çok iyi verilmiş. Görsel efektler,oyuncular vs çok beğendim.
Tokyo Vice (2022)
23 Şubat 2024
İlk sezonunu izledim. Genel olarak kaliteli bir yapım, hikaye de güzel ama 7.9 puan ortalamasını hak etmediğini düşünüyorum. En fazla 7 alır bence. Çok sürükleyici değil. 2. sezonunda başlayacağım bakalım nasıl gitmiş.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024