Giriş Kayıt

The Marvels, En Kısa Marvel Filmi Olacak


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 02 Ekim 2023 18:22

393 

resim

ABD'deki AMC sinema salonu zincirinin web sitesindeki yeni bir liste, Marvel Studios'un yakında çıkacak olan "The Marvels" filminin Marvel Sinematik Evreni'nin bugüne kadarki en kısa film olduğunu ortaya koydu.

Stüdyo tarafından resmen açıklanmasa da listede filmin süresi 105 dakika olarak görünüyor. "The Marvels" böylece 112 dakika süren "The Incredible Hulk" ve "Thor: The Dark World" filmlerinin en kısa Marvel filmi rekorunu geride bırakıyor.

Bundan önceki otuz kadar Marvel filminden yalnızca yedisi iki saatin altında bir süreya sahipti. Bugüne kadarki en uzun Marvel Sinematik Evreni filmi ise 181 dakikayla “Avengers: Endgame” oldu.

Bazı farklı sinema salonlarından gelen bilgilere göre "The Marvels"ın süresi hakkında farklı veriler de var. Örneğin Birleşik Krallık'taki Odeon'un filmin 140 dakika süreceğini, Cineworld'ün ise 120 dakika süreceğini söylediği bildiriliyor. Bu durumda gözler Marvel Studios'un yapacağı resmi açıklamaya çevrildi.

2019 tarihli "Captain Marvel" filminin devam halkası olmasının yanı sıra "WandaVision"ın, "Ms. Marvel"ın ve şu anda yayını devam eden "Secret Invaison"ın da devam hikayesi niteliğindeki "The Marvels" Carol Denvers/Captain Marvel (Brie Larson), Monica Rambeau/Photon (Teyonah Parris), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) ve Nick Fury'nin (Samuel L. Jackson) hikaye çizgilerini birleştirecek.

The Marvels, 10 Kasım'da sinemalarda.

The Marvels
2023
The Marvels
Aksiyon / Macera / Fantastik105 dk

Yönetmen: Nia DaCosta
Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Yüce Zeka’dan intikam alır. Ancak yaşanan beklenmedik bir olay sonucu Carol, dengesi bozulmuş bir dünyanın yükünü sırtlanır. Görevi gereği bir Kree devrimcisine...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024