Giriş Kayıt

Fantastic Beasts 2'den Felsefe Taşı Göndermesi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 24 Ekim 2017 13:10

1065 

resim

Fantastic Beasts’in resmi Facebook hesabı üzerinden 2. filmle alakalı yeni bir görsel yayınlandı. Bu görselde de Nicolas Flamel isminin baş harflerini görüyoruz!

Harry Potter evreninde Nicolas Flamel dendiğinde akan sular durur. 665 yıl yaşayan ve Felsefe Taşı’nın bilinen tek yaratıcısı olan Nicolas Flamel görünen o ki Fantastic Beasts 2 filminde karşımızda olacak. Filmin resmi Facebook hesabı üzerinden de “Felsefe Taşı’nın bilinen tek yaratıcısı. Acaba başka hangi sırlar saklanmış olabilir?” açıklamasıyla bir görsel paylaşıldı. İlgili görseli aşağıda bulabilirsiniz.


resim

Söz verdiği gibi Grindelwald dramatik bir kaçış yapmayı başarmıştı. Büyüye sahip olmayan canlılara karşı büyünün üstünlüğünü iddia eden ideali için de büyücüler onun etrafında toplanmaya çoktan başlamıştı. Onu durdurabilecek tek kişi ise bir zamanlar en yakın arkadaşı olan Albus Dumbledore. Ancak, Dumbledore’un da yardıma ihtiyacı olacak. Bu yardımı da daha önce Grindelwaldla karşılaşmış, eski öğrencisi Newt Scamander sağlayabilir. Yeni macera Newt, Tina, Queenie ve Jacob’u yeniden bir araya getirecek. Aynı zamanda sahip oldukları görevi gerçekleştirirken karşılaşacakları zorluklar, tehlikeler ve büyülü dünyayı ikiye bölen bu durum ekibimizin birbirlerine olan sadakatlerini de test edecek.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
2018
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Macera / Aile / Fantastik134 dk

Yönetmen: David Yates
Newt Scamander'ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün...
6.5 (287,369 Oy)

Kaynak: Saklı Kumanda


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023