Giriş Kayıt

Drake Doremus’un Shailene Woodley’li Yeni Filmi Endings, Beginnings’ten İlk Fragman


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 20 Şubat 2020 15:55

490 

resim

Shailene Woodley, Jamie Dornan ve Sebastian Stan’in oyuncu kadrosunda yer aldığı, 2011 yapımı Like Crazy ile çıkış yakalayan Drake Doremus’un yeni filmi Endings, Beginnings’ten ilk fragman yayınlandı.

The Descendants, Divergent, Big Little Lies gibi yapımlar ile tanınan, son dönemin parlayan oyuncularından Shailene Woodley, Fifty Shades serisiyle tanınan Jamie Dornan ve Marvel Sinematik Evreni’nde Winter Soldier’ı canlandıran Sebastian Stan, romantik dram türündeki Endings, Beginnings filmi için bir araya geliyor.

Başrol oyuncularıyla ilgi çeken bu filmi, Moonpie ile ilk uzun metrajlısına imza atan, dünya prömiyerini Sundance’te yapan 2011 yapımı Like Crazy filmiyle adını geniş kitlelere duyuran, sonrasında ise Breathe In, Equals, Newness ve Zoe filmleriyle sinema dünyasında varlık gösteren Drake Doremus yönetiyor.

resim

Drake Doremus’un senaryosunu Jardine Libaire ile birlikte kaleme aldığı filmde Shailene Woodley, Los Angeles’ta yaşayan Daphne isimli bir karakteri canlandırıyor. Film, Daphne’nin bir yıldaki aşk hayatına, yaşadığı hayal kırıklıklarına ve saklı kalmış sırlarının gün yüzüne çıkmasına odaklanıyor.

Hikâyesine bir aşk üçgeni durumunu da yerleştiren filmin oyuncu kadrosunda Matthew Gray Gubler, Lindsay Sloane, Kelly Albanese, Shamier Anderson gibi isimler de yer alıyor. Dünya Prömiyerini 44. Toronto Film Festivali’nde yapan Endings, Beginnings, ABD’de 1 Mayıs’ta vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli olmayan filmden yayınlanan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.


Endings, Beginnings
2019
Endings, Beginnings
Dram110 dk

Yönetmen: Drake Doremus
Daphne, Los Angeles'ta yaşayan 30'lu yaşlarındaki bir kadındır. Daphne, geçirdiği bir yılın ardından hayatındaki aşka ve kalp kırıklıklarına yön vermeye çalışıyordur. Daphne, bir partiye katılır ve partinin ardından arkadaşları Jack ve Frank ile...


Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023