Giriş Kayıt

Kate Winslet Başrollü Mare of Easttown Dizisinden Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 01 Nisan 2021 13:56

360 

resim

Oscar ödüllü Kate Winslet'in başrolünde yer aldığı HBO mini dizisi "Mare of Easttown"dan yeni bir fragman yayınlandı. Winslet, küçük bir kasaba cinayetini çözme konusunda kararlı bir dedektif olan ve hayatındaki bazı sorunları da halletmek için mücadele veren Mare Sheehan karakterini canlandıracak. Showrunner Brad Inglesby tarafından yaratılan, yazılan ve yürütücü yapımcılığı üstlenen mini dizi 18 Nisan'da prömiyer yapacak.

Hikayede, Mare Sheenan karakteri kasabadaki cinayeti çözmekle uğraşırken ve derin bir mücadele sergilerken, aynı zamanda etrafında hızla dağılan kendi kişisel hayatını da dengelemeye çalışacak. Oyuncu kadrosunda ayrıca; Mare'nin en iyi arkadaşını oynayan Julianne Nicholson ve suçu çözmesine yardım etmekle görevlendirilmiş ilçe dedektifi rolüyle Evan Peters yer alıyor.

İki dedektif, soruşturma süresince sıkı bir ortaklık kuruyor. Bir cinayeti çözmek yeterince zor değilmiş gibi, Mare’nin hayatı, annesi (Jean Smart) ve güçlü kızının (Angourie Rice) istenmeyen görüşleri yüzünden daha da karmaşık hale geliyor. "Mare of Easttown"a dahil olan diğer oyuncular arasında Cailee Spaeny, Guy Pearce, David Denman, John Douglas Thompson, Sosie Bacon, Patrick Murney, James McArdle, Joe Tippett, Neal Huff, Phyllis Somerville ve Drew Scheid yer alıyor.

Dizi, Philadelphia'nın çeşitli bölgeleri ve Pennsylvania banliyölerinde çekildi. Ekip, diziye pandemi nedeniyle birçok erteleme ve set molası vermek zorunda kaldı. Craig Zobel, Gavin O'Connor, Gordon Gray, Paul Lee, Mark Roybal ve Kate Winslet gibi diğer yönetici yapımcılarla birlikte şovun yönetmeni ve yönetici yapımcısı olarak görev yapıyor. Mare of Easttown, ülkemizde ise Amerika yayınından bir gün sonra beIN CONNECT'te yayınlanacak.


Mare of Easttown
2021
Mare of Easttown
Suç / Dram / Gizem410 dk

Yönetmen: Craig Zobel
Pennsylvania’daki küçük bir kasabada geçen Mare of Easttown, özel hayatı karışık durumdaki Mare Sheehan isimli kadın dedektifin (Kate Winslet) bir yandan da kasabada işlenen bir cinayeti araştırdığı bir hikayeye sahip. - Gönderen: Quaresmania...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023