Giriş Kayıt

Attack on Titan 2. Sezonu Onaylandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 24 Kasım 2014 00:18

6992 

resim

Anime için biraz daha beklememiz gerekecek.

Dün gösterime giren Attack on Titan Part I: Crimson Bow and Arrow animasyon filminin açılış etkinliği ilginç haberlere ev sahipliği yaptı!

Attack on Titan, 2016 yılında 2. sezonuna başlayacak! Animasyon filminin ikinci bölümü olan Attack on Titan Part II: Wings of Freedom ise 27 Haziran 2015 yılında izleyici karşısına çıkacak. Görünen o ki filmler bitmeden ikinci sezonu izleyemeyeceğiz. Beklemekten başka seçenek yok gibi gözüküyor.

Animenin ilk sezonunun bir derlemesi olan filmlerde, daha önce görmediğimiz sahneler de yer alacak. Özellikle Training Corps günlerine, Jean ve Eren arasındaki ilişkiye ağırlık verilecek gibi gözüküyor.

İlk filmin izleyici karşısına çıkmasının adından, ikinci filmin hazırlıklarına da başlandı. Filmle ilgili ilk poster yayımlandı.


Shingeki no kyojin
2013
Shingeki no kyojin
Animasyon / Aksiyon / Macera24 dk

Yönetmen: Hiroyuki Tanaka, Shinpei Ezaki, Kiyoshi Fukumoto
İnsanoğlunu soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya bırakan Titanlar, yani metrelerce yükseklikte insan formunda ama ilkel dev yaratıklar, insanları yiyerek yok etmektedir. İnsan neslinin son temsilcileri kendilerini yüksek duvarların içine hapsederek...
8.8 (126,389 Oy)

Kaynak: IGN Türkiye


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2019