Giriş Kayıt
Yorumlar (103)
avatar
(436) -
@Dr Robert Ford olayı çok güzel izah etmiş. Filmi üç gün önce izledim ama yorum bugüne kısmet oldu. fakat ne hikmetse filme dair aklımda kalan hiçbir şeyin olmadığını fark ettim. Kurgudaki zayıflıktan olsa gerek. Chris Pratt ve The Canyon'dan hatırladığım güzel oyuncu Yvonne Strahovski'ya rağmen keyifle izle ama unut tarzı bir yapım oldu benim için.
7


avatar
(293) -
Toplama ve alıntı senaryodan oluşturulan bir film, hiç bir orijinalliği olmadığından sıradanlıktan kurtulamamış. Hemen her sahne başka bir filmden yani bu kadar olur anca.. Neyse izlenir ve silinir.
6


default avatar
(20) -
İzleyicisini aptal yerine koyan başarılı bir filmi de izlemek varmış.Bir film de cgi hariç herşey bu kadar mı kötü olabilir babuş, olur olur ahanda olmuş.Senaristin ve yönetmenin ömürlerinde film felan izlediğini düşünmüyorum.Eger izlemedilerse o zaman çok iyi film yapmışlar helal.
3


default avatar
(18) -
Neredeyse her sahnesinde "Bu ne lan hahahaha" diye güldüğüm bir film oldu. Konu güzel de başrol oyuncusunun süper kahraman gibi davranması bir yerden sonra sıktı.
4


avatar
(347) -
Aksiyonu iyi, canavarlar başarılı. Başka da bir şey yok. Biraz netflix tarzı diz/filmlere benzemiş. Araya yerleştirilmiş saçma sapan espiriler. Hiç beklemediğin karakterlerin günü kurtarması falan...
Aksiyonu için bakılabilir...
9.25 (dakika) dünya liderleri Çok Mutlu
5


default avatar
(2) -
öncelikle aksiyon filmi bana görede başaralı film fakat sağlam oyuncular bileceklerdir bu film tam bir kopya hemde türkün yapmış olduğu bir oyunun kopyası oyun ne mi tabikide CRYSİS serisi belki tüm seriyi 10 defa oynamış bitirmişimdir. neyse iyi seyirler
8


default avatar
(11) -
Ben filmi çok beğendim. Sinematografisi , konusu ve oyunculukları gerçekten güzeldi. Sadece biraz uzun ve gereksiz dialoglar koymuşlar. Oda nazar boncuğu olsun.


avatar
(403) -
Ben izlerken oldukça keyif aldım. Bu tarz filmler her zaman hoşuma gitmiştir. Chuck dizisinden beri her filmini hayranlıkla takip ettiğim Yvonne Strahovski'yi bu filmde de oldukça başarılı buldum. Filmde mantık hataları var mı var tabi ki ama bence o hatalar aksiyon sahnelerinin güzelliğiyle örtülmüş gibiydi. Aksiyon severler keyifle izleyebilir.
8


default avatar
(2) -
Sadece efektleri için bile izlenir , çatışma sahneleride güzeldi , süreside normal öyle uzun sıkıcı değil
mantık hatalarına takılmadan arkanıza yaslanıp keyifle izleyin
7


default avatar
(58) -
Düşük puanlı yorumlara bakınca acaba ben farklı bir film mi izledim dedim kendi kendime. Beklentinizi yüksek tutarsanız ve her sahnede bir mantık hatalarına takılırsanız filmden keyif alamazsınız. Ben şahsen uzun süresine rağmen, bu film yokluğunda çok keyif alarak sıklımadan izledim. Aksiyon sahneleri ve efektleri iyiydi. Puanım aslında 7 ama sırf düşük puan veren arkadaşlara inat puanımı yüksek verdim...
10


default avatar
(18) -
Oldukça başarılı bir film. Amazon genellikle güzel filmler yapıyor. Genellikle konunun nasıl ilerleyeceğini kestiremiyorsunuz. Tabi sonlara doğru klasik bir hal alıyor. Efektleri ve aksiyon sahnelerinide beğendim. Başlarda dünya liderlerini gösterirken bizim Cumhurbaşkanımızı da göstermeleri ayrıca gurur vericiydi.
7


default avatar
(5) -
bu film 6 puan nasıl almış aklım almadı mantık hatası kaynıyor sürekli paradoks dolu zaman yolculuğu mantığına aykırı. Bu film bilimkurgu değil bilim saçma olmuş. puanım normalde 4 ama ortalamayı düşürmek için 1 verdim.
1

Cevaplar (2)
avatar
(608) -
Zaman yolculuğu mantığı gerçekte nasıldır, bizi aydınlatabilir misin? Zaman makinesi icat edildi de bizim haberimiz mi yok. Filmler teorileri kendilerince yorumlarlar. Birebir bilime sadık kalınsa zaten bilim-kurgu diye bir tür olmaz, belgesel olur. Arkana yaslanıp filmin tadını çıkarmak yerine böyle detaylarda boğulursan hiçbir filmden keyif alamazsın. Superman'in uçması da batmaya başlar bir süre sonra. İyi ki film izlerken senin gibi bir bakış açısına sahip değilim.Yoksa sırf efektleri için bile ortalamanın üstünde puan alabilecek bir filme 1 puan veriliyor böyle.
7


8
| Bildir
default avatar
(58) -
returnz ün yorumuna aynen katılıyorum, bu filme 1 puan verenin yorumuna ve bakış açısına saygı duymakla birlikte, çok acımasızca geliyor. Yesari123 isimli arkadaştan aynı bakış açısıyla matrix, yüzüklerin efendisi filmini de puanlamasını rica ediyorum.
10


2
| Bildir


default avatar
(85) -
ben çok beğendim. gayet iyiydi. senaryo güzel, kurgu güzel. kaliteli bir film.
7


default avatar
(149) -
Sürprizbozan: Göster
3


avatar
(1016) -
Aksiyon ve büyük mantık hataları yerine bilim kurgu kısmına ağırlık verilseymiş tv filminden çok ötesinde bir yerde olurmuş. Bunların bilim kurgu anlayışı marvel filmlerine benzemek galiba
6


default avatar
(45) -
Genel olarak filmi çok beğendim. İki konu sadece rahatsız edici:
1- Filmin sonlarına doğru ardarda gelen imkansız tesadüfler
ve
2- Ortalarda kahramanın cevabı aşikar olan bir kaç aptalca sorusu.

Bunlara takilmazsanız keyifle izlenir. 7/10
7


avatar
(524) -
Her ne kadar benzer hikayeleri izlesek de sonuna kadar keyifle seyrettik. Aksiyonu bol efektleri yerinde oyuncuları iyi daha ne olsun. Çerezlik nefis bir film.


avatar
(30) -
Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. Bir film, bir senaryo nasıl katledilir? Bu film bence en iyi örneklerinden. "Uzaylılar" hakkında hem de yakın geçmişte kaydedilen, açıklanan bir sürü ifade varken, izleyicide bir beklenti yaratıp uzaylı diye saçma sapan yaratıkları sunmaları gerçekten yok yaratıcı(!) bir fikir olmuş. Biz bu yaratıkları daha önceden binlerce defa izledik zaten. Neden bir kerede özgün olmayı denemiyorsunuz? Ayrıca aksiyondan anladığınız bir tek silahla yaratık öldürmek mi? Bu durumların dışında öyle göze batan bir oyunculuk yoktu. Çekimler ve CGI fena değildi. Tabi ki sonuna kadar izledim sara sara devam ettim. Büyük beklentiyle izledim ama büyük klişe çıktı. "Yok ben yeter ki aksiyon, silah olsun izlerim" falan diyorsanız izleyin. Yoksa pek vakit öldürmeye değmez gibi. 4/10 (:
4


default avatar
(53) -
Bu boş günlerde izlenebilecek nadir filmlerden. Chris Pratt sevdiğim bir aktör ve filme cuk oturmuş. Görsel efect konusunda da bu tarz yapımlar arasında malesef 1 tık altta kalmış.
Sürprizbozan: Göster


avatar
(278) -
Senaryoya biraz daha özen gösterilse güzel olabilecek, birçok tanıdık senaryonun kolajı gibi bir iş olmuş. Yani aslında güzel başladı. Bir hayli zaman da güzel devam etti bence. Ama bir noktadan sonra klasik Hollywood saçmalıklarına başladılar.

Sürprizbozan: Göster


Her şeye rağmen bence izlemeye değer, aksiyon ve bilim-kurgu olarak dozunda ayarlanmış bir film olmuş. Keşke aile draması dozunu da bir miktar azaltsalarmış. Her zaman dediğim gibi bu tür filmlerde eğreti duruyor.

Son olarak filmi Amazon Prime üzerinden izledim. Konuşma sesleri duyulmasın diye özel bir çaba mı gösteriyorlar anlamıyorum. Ses seviyesini sona alıyorum yine zor duyuluyor. Sonra bir müzik giriyor. Bu sefer de geri kısıyorum. Rezalet yani.

Sürprizbozan: Göster
6


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film