Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
default avatar
(9) -
Her İskandinav polisiyesi güzel olacak değil işte bu o dizilerden klişe suçlu arama yolları, her defasında polisi atlatan arkası dönük gizemli kişi boş boş gezinen ruhsuz baş karakter polisler. Vaktiniz varsa uyumadan izleyebilirseniz ne mutlu.
4


avatar
(164) -
Bazı güzel manzaralar dışında hiç bir yenilik barındırmayan hatta polisiye türünün ortalama beklentilerini bile karşılayamayan bir dizi olmuş. Tempo yok, aksiyon sıfır ( her bölümden bi 5 dk) , gerilim hiç yok, gizem ise sadece olsun diye birazcık var. Karakterler dümdüz, özellikten ve kişilikten yoksun. Olaylar sadece hiç bir sonuca ulaşmayan boş bir arayıştan ibaret. Benim için çok zor ve sıkıcı geçen bir sekiz bölümdü.
4


default avatar
(3) -
İzlanda yapımı Polisiye dizi denince insan biraz burun kıvırıyor ve şüpheyle yaklaşıyor. Ancak seyretmeye başladığınızda usulca sizi içine alan, sonrasında kopamayacağınız bir şekilde ilerliyor. Baştan sona devam eden gizem, evde oturduğumuz şu günlerde İzlanda manzaraları ile birleşince ağızda değişik bir tat bırakıyor. Dizinin atmosferi, oyunculuklar on numara. Zor gelen dizinin orijinali İzlanda dilinde, isimler biraz zorluyor, zaman zaman tempo alır gidiyor. Ama dizi kıtlığı olan bu dönemde polisiye-gizem sevenler için sürpriz seviyede iyi bir dizi tavsiye ederim.


avatar
(882) -
Iskandinav gizem/gerilim yapımlarını sevenleri mest edecek bir dizi. Son ana kadar merakla izlenen, şahane karlarla kaplı Izlanda görüntüleri ile süslü başarılı bir yapım.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film