Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(385) -
Acımasız yorumlar yapılmış benden önce. Ben bu kadar acımasız olmayacağım. Sonu itibariyle istenileni vermedi bence ancak filmin akışı gayet iyiydi. Oyunculukları ve dozunda ayarlanmış korku öğelerini beğendim. Tavsiyem türü sevenler kaçırmasın. Beklentiniz çok yüksek tutmayın diye eklemek isterim. Keyif alacaksınız.
6


default avatar
(39) -
kötü yorumlara aldırış etmeyin bi şans verin derim.devamı gelecek gibi sonu açık bitti.korku ve gerilim öğeleri ne fazla ne eksik bence yerindeydi.ama bazı öğeleri altı flashback ile doldurulsa daha bi iyi olurmuş sanki.
7


avatar
(469) -
Film gayet sürükleyici ve gerilimi yerinde. Çocuk harika oynamış. Sonuna kadar merakla izleniyor. Ciddi şekilde gerilim yaratan sahneler mevcut. Bence akıcı ve diken üstünde tutan bir film.


Yorumlar (25)
avatar
(3963) -
Bu tür filmler çok yapıldı haliyle etkisini yitirdi. Genel olarak korku ve gerilim öğeleri yeterli ancak bir tık daha yukarı çıkamıyor. Yine de konusu ve kısıtlı süresiyle izlenebilir kalitede.
6


default avatar
(58) -
Filmin ilk yarısında hissettiğim sağlam gerilimi sonlara doğru çok yakalayamasam da, yine de güzeldi. Gerilim filmlerini sevenler şans verebilir.
5


avatar
(271) -
Korku filmlerinin yığınla ama berbat çıktığı şu dönemde hiç de fena sayılmayacak bir filmdi bence. Evet, klişe bir çok şey görebiliriz fakat izlemesi bence oldukça keyifliydi. Sonu konusunda bir çok kişiye ben de katılıyor ve devamı gelecekmiş gibi bitip bir yere tam bağlanmadan bitmesi beni de çok mutlu etmedi diyebilirim. Yalnız şunu söylememde fayda var: Bence devamı gelmez. Ha gelirse de daha iyi ve klişelerden uzak olmasını beklerim.

Anne ve babanın hal ve hareketleri oldukça korkutucuydu. Zaten en beğendiğim korku sahneleri de onlara ait olanlardı. Beğendiğim korku sahnelerini burada detaylı yazarsam ip ucuna girer düşüncesiyle yazmıyorum ama içimden de filmi izleyen birileriyle bu sahneleri konuşmak geçiyor. Gülücük İp ucu demişken, filmin başlarındaki gizemin hemen çözülmesi ters köşeli işlerin devreye gireceğini bana düşündürdü ve tahmin ettiğim gibi de oldu. Fakat bu ters köşeler bizim daha önce bir çok filmde karşımıza çıkan türdendi diyebilirim. Bu nedenle fazla şaşırtmadı.

Farklı bir senaryo arayışı içinde korku filmi izlemek istiyorum diyenleri fazla tatmin edemeyecek olsa da keyifli bir seyri olan ve korku sahnelerinin de hiç fena olmadığı bir filmdi. Şans verilebilir bence.
5


avatar
(929) -
Her şeyiyle kötü bir film olmuş. Düşük bütçeli, 80%'si karanlıkta geçen anlamsız sahnelerle dolu uyduruk bir film. Anne ve baba filmin başından beri şüpheleri üstüne çekiyor.
Sürprizbozan: Göster
Devamı gelecek gibi ama umarım gelmez. Tavsiye edemeyeceğim. Direk geçiniz... 4/10...
4


default avatar
(102) -
Film beklentilerimin üzerinde çıktı ortalama bir film bekliyordum oyunculuklar ve karanlık ortam sahneleri çok başarılı. Filmin tek kötü yanı sonu olmuş çok basit bir şekilde bitti .Sanrıım 2. film için hazırlık yapmıslar. Klişe muhabbetlerine girmeyeceğim cünkü piyasadaki özelikle korku türündeki her film kilişedir.Önemli olan yönetmen oyuncular senaryo ve ortaya çıkan yapımdır bu nedenle klişe muhabbeti yapmak bana saçma ve çok klişe geliyor puan 6,5
7


default avatar
(2) -
Şans verilir. Sonunu çok becerememiş olsalar da gerilimi ve sürükleyiciliği yerinde.
7


default avatar
(6) -
Gece gece altima yaptim. Ben baya begendim, lionsgate yapiyor zaten yaa
10


default avatar
(101) -
İyi filmdi bence. Final biraz aceleye gelmiş olsada, gerek oyunculuklar (özellikle anne rolündeki kadın acayip oynamış), gerek sesler, atmosfer hoş bir tat bıraktı. Keşke son sahneler üzerine daha iyi düşünülmüş olsaydı.
7


avatar
(499) -
İlerledikçe düşen bir film olmuş. Zaman zaman keyif verdiği yerler oldu ama yaratıcı hiç bir şey yoktu. Daha önce benzerlerini izlediğimiz bir hikaye...

Görsel efektler keyif kaçırdı, oyunculuklar da çok parlak değildi.

Bir de korku filmlerinde karakterlerin hareketlerinin gerçekçiliği düşünce ben filmden soğuyorum. Mesela istisnasız herkesin arkasına bakmadan kaçacağı yerlerde, bir karakter kaçmak yerine "dur ben bi şuraya da gireyim" diyorsa o filmin içine giremiyorum.

Finalini de güzel yapmadı.
4


avatar
(46) -
Gücünü gizeminden alan korku filmleri için problem teşkil edebilecek en önemli nokta altı doldurulmamış senaryo metnidir. Hikayenin belli bir noktasında açıklayacağınız sırrın veya gizemin seyircide hayal kırıklığı yaratmaması adına güçlü bir hikaye kurgusu ile desteklenmesi şarttır. Bu bağlamda filme konu olan dramatik hadise geçmişinin filmin belli bir noktasında seyirciye bir takım flashbacklerle anlatılması gerekir. Mesela yakın zamanda (biraz da geç keşfederek) seyrettiğim İspanyol yapımı 'La Cara Oculta' bu söylediklerimin hakkını sonuna kadar verir. Olaylar silsilesi mantıklı bir kurgu çerçevesinde kafamızda hiç boşluk kalmayacak şekilde bize gayet güzel aksettirilir. Öyle ki filmin gizemi ortasında açıklanmasına rağmen heyecanımızda hiçbir eksilme olmaz. 'Cobweb' ise bu anlattığım mevzularla neredeyse hiç ilgilenmeyerek bir masal mantığıyla hareket eder. Korkutmayı başarır ancak geçmişte ne olduğuna dair hiçbir done vermeyerek bir dolu soru işaretiyle kapanışı yapar. Senaryo boşluklarla dolu olduğundan filmimiz vasat bir korku filmi olmaktan öteye gidemez...
6


avatar
(66) -
Filmin ilk yarım saati "dur bakalım o duvarın arkasından ne çıkacak " diye merak ediyorsun, sonrası berbat bir hayalkırıklığı. Yönetmen The Boy filminden ilham almış ama eline yüzüne bulaştırmış. Boşa geçen bir buçuk saatime acıdım.
1


default avatar
(107) -
Aman aman bir film değil. Ama izlenmeyecek kadar da kötü değil.ilk başlarda gizem var, merak ettiriyor. Sonrası da hafif gerilim tarzında devam ediyor ama diğer yorumlarda da dendigi gibi inandırıcılığı az olan bir kaç absürt yer var. 5.5 dan 6
6


default avatar
(3) -
Gerdiği doğru ancak, o kadar çok absürtlüklerle dolu ki. Film sonundaki mantıksızlıklara kızacağınıza izlememek daha iyi.
4


avatar
(7954) -
Keyifli bir korku, gerilim filmi fakat! Soru işaretlerini gidermemesi, bazı anlamsız durumlar, izlemeden sürprizbozanı okumayın lütfen!
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(217) -
Bir iki jumpscare sahne harici çok etkilendiğimi söyleyemem,
Vakit geçirmelik çıtır bir film olmuş.
Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(469) -
Film gayet sürükleyici ve gerilimi yerinde. Çocuk harika oynamış. Sonuna kadar merakla izleniyor. Ciddi şekilde gerilim yaratan sahneler mevcut. Bence akıcı ve diken üstünde tutan bir film.


default avatar
(430) -
Son zamanlarda izlediğim iyi korku filmlerinden biriydi konu oyunculuk hiç fena diildi beğendim.
7


avatar
(5) -
Film aşırı karanlık. player da ışık ayarını arttırdım rahat seyrettim. filmde the boys dizisinin homelander'ı var. Film, korku filmi sevenleri tatmin eder. konusu hakkına ne söylesem spolier olur. o yüzden sizde hiç yorum okumadan direkt seyretmelisiniz. konusu klasik korku filmlerinden farklı.


avatar
(127) -
Çok uzun zamadan sonra sağalm bir korku filmi izledim. Öncesinde ne yorum ne fragman izledim. 4k kailetsi ile gece evime tek başına kulaklık ile son ses izledim ve cidden gerildim tırstım. 10/7
7


default avatar
(39) -
kötü yorumlara aldırış etmeyin bi şans verin derim.devamı gelecek gibi sonu açık bitti.korku ve gerilim öğeleri ne fazla ne eksik bence yerindeydi.ama bazı öğeleri altı flashback ile doldurulsa daha bi iyi olurmuş sanki.
7


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023