Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(529) -
Gizem ve gerilimi başarılı bir şekilde verebilen nadide örneklerden. Oldukça da sürükleyiciydi. Hikâye baştan itibaren sizi içine çekmeyi başarıyor. Oyunculuklar da muazzamdı. Yazının devamına spoiler ibaresi altında devam etmek daha doğru olur sanırım.
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(5360) -
Güzel bir filmdi sıkılmadan izledik.Heyecanı ve sürükleyiciliği başarılıydı ama filmin başından itibaren
Sürprizbozan: Göster
Onun dışında tavsiye edilecek ortalama bir film bilginiz olsun.Bence şans verilir....
6


default avatar
(1) -
Senaryo daha ilk 10 dk'dan kendini belli ediyor. Sonuna kadar "yok böyle değildir başka bir twist vardır" diye düşündüm ama öyle çıkmadı. Diyaloglar, senaryo ve kurgu vasat. Ne geriyor ne de meraklandırıyor. Bildiğin "kötü" bir film.
4


Yorumlar (56)
avatar
(131) -
Gerilimi ve gizem olgusunu çok iyi işlemişler ayrıca sonuna kadar merak halinde bıraktı, soluk soluğa izledim gerçekten. İnsanın izlerken inanası gelmiyor hatta bu özverili anneye konduramıyorsunuz ama bu tarz kişiliklerin en büyük sorunu ortada bir problem olmadığını sanmalarıdır ve American Horror Story'den tanıdığımız Sarah Paulson rolünü bu anlamda çok iyi oynamış bence. Bize karakterin sorunlu yanını hissettirirken aynı zamanda yaşadıkları yüzünden düştüğü çıkmazı da başarılı bir şekilde hissettirebiliyor. Senaryoda bazı eksikler olsa da bence genel olarak bu tarzı sevenlerin beğenerek izleyebileceği bir film olmuş. İyi seyirler dilerim.
7


avatar
(2675) -
İlginç sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle son zamanlarda çok beğenerek seyrettiğim ender filmlerden biri oldu. Gerilim gizem tarzının güzel örneklerinden.
7


default avatar
(49) -
Film güzeldi, senaryoyu psikolojik etkilerden ziyade gizem unsurunu ön plana çıkartmasından dolayı biraz zayıf buldum. “9th life of Louis Drax” ile benzer bir film olmuş.
7


avatar
(765) -
Bu tür filmlerde gerilim işi biraz yönetmene bakıyor, yönetmende basit konuya rağmen gerilimi güzel vermiş. Oyunculukları da çok beğendim. Özellikle anne çok iyiydi. Bazı sıkıntılar olmasına rağmen senaryosu özgün sayılabilecek bu filmi tavsiye ederim. 6.8


avatar
(877) -
Basit bir senaryoyu yönetmen Aneesh Chaganty öyle güzel çekmiş ve kurgulamış ki buna anne rolündeki Sarah Paulson ve kızı rolündeki Kiera Allen'ın muhteşem oyunculukları eklenince harika bir film ortaya çıkmış. İlk sahneyi görünce filmi tahmin ettim. Hatta şimdi şu olacak, birazdan bu olacak diye varsayımlarda bulundum ve o tahminlerim beni yanıltmadı. Kesinlikle tahmin edilebilir olması filmi basitleştirmiyor. Baştan sona o gerilimi içinizde hissediyorsunuz.
Sürprizbozan: Göster
Sağlam bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkan Run'ı kaçırmayın. İyi seyirler... 8/10...
8


avatar
(3757) -
Gerçek bir hikâyeden alınma olasılığı çok yüksek olan inanılması zor bu inanılmaz hikâyeden daha iyisi olabilir miydi? Kesinlikle evet ama böylesi de göz ardı edilmemeli. Dikkatli izleyicilerin ufak detaylarda böyle bir şeyin olmuş olabileceğini az çok tahmin edebilirler. Yeteri kadar germediği ve gizem unsurunun hakkını pek veremese de ilginç ve kaçık bir hikâye izlemek isteyenlere ilaç gibi gelebilir.
6


avatar
(388) -
Hikaye, gerilim, oyunculuk, çekimler, anlatım kısaca her anlamda orta kalitede bir yapım. Televizyon yapımı tarzında ama seyrettiriyor kendini; kısa da tutmuşlar yani zaman kaybı demeden seyredilebilir.
6


default avatar
(325) -
Film normal ve rutin bir şekilde ilerliyor. Gerilim olarak idare eder ama yine aynı bilindik hikayeden oluşuyor. Şok edici herhangi bir bitiş yok. Oldukça sıradan bir film. Boş zamanlarda belki izlenebilir. 4/10
4


default avatar
(58) -
Yani bir şekilde izlettiriyor kendini en azından merak uyandırıyor şunu yapmalıydı bunu yapmalıydı tarzında düşündürüyor...izlenebilir şans verilir ben sevdim ufak tefek hatalara rağmen!
7


default avatar
(4) -
can sıkıcı mantık hatalarına rağmen hiçte fena bir yapım değil. bir plot twist yapıştırılsaydı gerçekten beni tatmin ederdi. alnının akıyla 7 puan alır.
7


default avatar
(5) -
Orta kalite sürükleyici hafif gerilimli güzel filmdi.Bu arada Sarah Paulson'u Aynur Aydın'a sadece bir ben mi benzettim acaba?Gülücük
6


avatar
(384) -
elde sağlam bir bütçe olmasa bile; iyi bir senaryo, iyi bir yönetmen ve sadece 2 tane de iyi oyuncuyla iyi bir film çekilebileceğini gösteren bir gerilim filmi...

daha ilk 5-10 dakikasından filmin genel konusunu doğru bir şekilde tahmin etsem de, olacakları ve hikayenin sonunu elbette tahmin edemedim. bu sebeple de 1,5 saat boyunca keyifle ve heyecanla izledim.

gerilim türünü sevenlerin kaçırmaması gereken, basit ama etkileyici bir film olmuş.
8


default avatar
(344) -
Konusu yine bir Hulu yapımı olan "The Act" dizisine biraz benziyor. Ben filmi çok beğendim başından sonuna kadar gerginlik hissi filmde azalmıyor ve final sahnesi de bence muhteşemdi.
9


default avatar
(3) -
Çok sorunları olan bir film. Ayrıca final berbat. Karakter yaratıyorsan ona uygun davrandıracaksın. Kızın finaldeki davranışı saçma sapan. İzleyip vakit kaybetmeyin.
1


default avatar
(30) -
Filmde hastalık semptomları ve kaçış efekti var, dolayısıyla gerilebileceginiz herşey mevcut.
7


default avatar
(26) -
Bazı oyuncular var oynadıkları filmlere ayrı bir hava veriyor Sarah Paulson gerçekten çok başarılı bir oyuncu filmide bir okadar başarılı buldum konu güzel senaryo güzel oyunculuklar güzel merak gizem hafifte gerilim işine girince çok iyi bir iş çıkmış...
7


avatar
(455) -
Gayet akıcı ve sürükleyiciydi.Oyunculuklar başarılı.Sonuna kadar merakla izletiyor.En az şiddetle gerilimi yakalamayı başarmışlar.Takıntı ve toksik sevgiyi iyi resmetmişler.

Sarah Paulson a bu tarz roller yakışıyor ancak üzerine yapışmak üzere.
6


avatar
(987) -
Film aslında pek çok katlı psikolojik bozukluğun analizleri ile uğraşmıyor.Sadece tamamen engelli bırakılmış bir bireyin şartları zorlamasını izlettirmeye çalışıyor .Aynı zamanda olayı çözüp gizemi bulmamızda değil amaç.Tamamen çıkışsız olduğu anlarda asla pes etmeyip ilerlemeye çalışmasını görmemizi istemiş yönetmen.Ben filmin zaten bu yönünü beğendim.Kiera Allen tarihteki ikinci tekerlekli sandalyeli aktrist imiş bu arada.Gerçek hayatta da 2014den beri engelli.O yüzden puanım biraz ortalamanın üzerinde olacak.
8


default avatar
(12) -
Sonuna kadar heyecanla kendini izletiyor ve neredeyse düşmeyen bir tempoya sahip. Fakat sonu hoşuma gitmedi. Daha güzel bitirilebilirdi.
7


avatar
(1241) -
Filmin senaryo boyutuyla ilgili çokça yorum var. Ama anladığım kadarıyla başka film ve dizilerde de benzer konunun işlendiği olmuş. Ben filmin senaryo ve hikaye boyutundan çok akıcılığını ve gerilimi çok güzel yansıtmasını kayda değer buldum. Birçok arkadaşın yazdığı gibi, benim de son zamanlarda izlediğim en güzel gerilim/gizem türü yapıtlarından birisi oldu. Sarah Paulson zaten beğendiğim bir oyuncu. Kızı rolündeki Kiera Allen de gayet güzel ve içten oyunculuk ortaya koymuşlar. Filmde gereksiz hiçbir detay yok. Bu da oyunculuklara odaklanmaya sebep olmuş. Oyunculukların güzel olması, işlenen konunun çok bilindik olmayan ve yüzde yüz olmasa bile orijinal bir konu olması filmi değerli yapmış. Senaryo da ustaca işlenince son dakikalarına kadar heyecanla ve izleyiciyi sıkmadan izlenebilen bir yapım çıkmış. Özellikle gizem/gerilim türü sevenlere tereddütsüz tavsiye edebilirim. 7/10
7


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023