Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
avatar
(13) -
The Sopranos izlemeyenler filmi izlemesin. İzlemeyenler aksiyon, çatışma vs bekler ve hayal kırıklığı yaşar. Diziyi izleyenler için gayet de sevilesi bir film.
7


default avatar
(6) -
Aksiyon filmi bekleyen arkadaşlar yanlış beklentiye girmişler. The Sopranos hiçbir zaman aksiyon dizisi değildi, aksine karakterlerin psikolojilerini ve çevresindekilerle yaşadığı dramayı anlatan, bunu keskin diyaloglarla ince ince işleyen yavaş tempolu bir diziydi. Zaten diziyi farklı kılan, benzersiz yapan da buydu. Dolasıyla bu filmden de beklentim bu yöndeydi. Ama beklediğimi aldım diyemem.

Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(6142) -
The Sopranos dizisini izlemediğim için merak ederek şans verdim. Sıkılmadan bitirdim ama işlenişinde biraz tuhaflık vardı. İntikam beklerken iç hesaplaşmaları gördük. Mutlaka devamı gelecek ve seri olacak. Amcasını çok seven küçük çocuktan sonraki bölümlerde intikam ve liderlik yönünde beklentim var. Sanırım diğer bölümlerin daha güzel olacak kanısındayım. Ayrıca devam filminin takipçisi olarak kesinlikle izlemeyi düşünüyorum...
7


avatar
(501) -
5/10 malesef beklentilerimi karşılamadı hiç, aksiyon ve çatışma vs hiç biri yok denecek kadar az. Daha çok Tony Soprano'nun örnek aldığı amcam dediği adam üzerinde dönen olaylar. Siyah-beyaz karşıtlığı da vardı. İzlemeyen bence bir şey kaybetmez. Fakat durağan bir film olduğunu bilerek izlemenizde fayda olduğu kanısındayım. İyi seyirler dilerim.
5

Cevaplar (2)
default avatar
(7) -
Soprano dizisini özetlemişsiniz zaten. Yani ne bekliyordunuz ki?
7


4
| Bildir
avatar
(501) -
mafya ve gangster filmi bekliyordum Gülücük drama çıktı diziyi izlemediğimi yazdım zaten üstte
5


0
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film