Giriş Kayıt
Yorumlar (66)
avatar
(489) -
Gayet eğlenceli, gerilimli, heyecanlı, survival bir filmdi.Keyifle ve ilgiyle izledim.Neredeyse dünya sinemasında hiç tanınmayan bir kadroyla kötü olmayan bir film çıkartabilmelerini takdir ettim.Filmde öyle derin altı dolu bir hikaye yok.İlk yarım saatte ne olacak bitecek herşeyi döküyor önünüze zaten.Gerisinde de sadece izlemek kalıyor.Boyle bir kadro ve hikayeden hayatın anlamını arayan maalle seyircilerini kaale almayın.Seyir zevki olan bir film.İzle-geç türünde.
7


default avatar
(1723) -
Pek başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim ,tempo ve aksiyona dayalı anlamsız bir film...
5


avatar
(19) -
Filmi beklentinizi yüksek tutmadan izlemenizi tavsiye ederim.Yoksa baştan sona güzel ve kendini izlettiren bir film. karanlık bir ortamda izlemeniz ayrıca tavsiyemdir. film hakkında eleştiri olarak , bence sonu olmamış . iyi seyirler
7


default avatar
(33) -
Film fena değil izlettiriyor kendini ama çerezlik bir film beklentiyi yüksek tutmamak lazım.
Samara Weaving in çığlıklarını keçi melemesine benzeten bir tek benim galiba Gülücük
7


default avatar
(472) -
Samara Weaving i ''Babysitter'' da korku-gerilim/komedi filminde beklemediğim şekilde harika bulmuştum. Fragmanlardan sonra bu film aynen beklediğim gibi çıktı. Bence bu film gerilim-komedi/biraz da gizem adı altında. Samara Weaving in sinir krizi halleri çok iyiydi. Sonu ise tam bir hayal kırıklığı.
Sürprizbozan: Göster
Bu haliyle bile güzel denilebilir. iyi seyirler.6.5/10
6


avatar
(1031) -
Her ne kadar komedi denmişse de filmde komedi unsuru pek göremedim. Sıkı bir korku filmi olmuş. Filmi korku filmi olarak beğendim. Oldukça ürkütücü sahneler var. Bu kadar olacağını beklemiyordum açıkçası. Sıkılmadan izlenen ve sürükleyen bir film. İyi seyirler... 6/10...
6


avatar
(401) -
Zaman öldürülecek bir film. Hikaye oldukça havada ve boş ama gerilim dozu fena değil. Oyunculuk için veya çekimler için söylenecek pek bir şey yok. Televizyon filmi gibi. Komedi tarzı nasıl en başta orasını bilmiyorum. Komedi kısmı iki kelime ve bir mimikten ibaret. Gizem gizem dediği de fos çıktı; iyi bir şekilde bağlanamamış.
5


avatar
(1) -
Hayatımda izlediğim en en olduğu belli olmayan film.Gidin sevdiğiniz bir filmi tekrar izleyin bundan iyidir ..
1


avatar
(612) -
Samara Hanım'ın sinir krizi geçirdiği sahnelere bayıldım. Bir insan bu kadar mı tatlı küfreder ya Gülücük Ne yapın edin izleyin, kaçırmayın derim. Film çok çok eğlenceli, izlerken zaman su gibi akıyor. Sinematografi olsun, kullanılan renk paletleri olsun inanılmaz güzeldi.

Buraya kadar her şey iyi hoş fakat Rothschild, Rockefeller vb. aileler hakkında ufak da olsa bilgi sahibiyseniz ve de standart izleyici gözlüğünü çıkarıp filmi izlerseniz olay eğlenceli olmaktan çıkıp düşündürücü bir hâl alıyor. Hollywood her zamanki gibi seyirciye sadece göstermek istediğini gösteriyor. Çoğu insan için eğlenceli bir film olarak kalacak fakat bence derinliği olan bir film. Sir Arthur Conan Doyle'un da dediği gibi “Bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin görebileceği bir yere koymaktır.”
8


avatar
(882) -
Hem eğlenceli hem heyecanlı. Her şeyi ile çok keyifli bir film. Tarantino filmleri havasında. Finali de sahane idi Gülücük


avatar
(74) -
Tartışmasız kendi kategorisinde son yılların iyi filmlerinden Samara'dan başkası oynar mıydı, oynardı ama bu kadar yakışmazdı sanırım. 6.5/7
7


avatar
(290) -
Sonu hariç çok kötü bir film sadece konusu orjinal diyebilirim.Benim için izle unut cinsinden.
5


avatar
(341) -
aldığı 7.0 puanı hak etmeyen bir film 5.5 yada 6 lık bir film, fragmanları çok iyidi ama film eh işte
gerilim-korkudan ziyede absürt komedi gibi bir şeydi absürt komedinin içine gerilim serpiştirilmiş gibiydi
Sürprizbozan: Göster
6


default avatar
(29) -
çok beklentiye girmeden izlenebilir. eğlencelik. bayağı sıradan,..

Cevaplar (1)
avatar
(312) -
Ortalamanın bir tık altında. Pek çok yerde mantık hataları ve senaryoda zorlamalar var. İzle geç


0
| Bildir


avatar
(6190) -
Filmde bir çok klişe sahneler olsa da sonu saçma bir konuya bağlansa da her türlü saçmalıklar barındırsa da Samara Weaving'in muhteşem güzelliği ile sonuna kadar heyecan temposu yüksek bir şekilde izlediğim gerçektir yani pişman olmadım iyi zaman geçirdim.Bence sizde izleyin...
7

Cevaplar (2)
default avatar
(203) -
Kızın ailesinin genetiği sağlam. Amcası Hugo Weaving. Selamlar.


2
| Bildir
avatar
(6190) -
Sevgili Oldies verdiğin bilgi için teşekkürler. Şimdi Last Blood Rambo yu bitirdim son 15 dakikası için izlenir gibi bilgin olsun saygılarımla..
7


0
| Bildir


default avatar
(299) -
Film başlangıcı itibariyle biraz sonu hakkında bilgi verse de finali itibariyle senaryo hem çok doyurucu olmuş hem de izleyiciyi çeken bir yapıya sahip olmuş eğer komedi aksiyon ve bir miktar gerilim izlemek istiyorsanız çok iyi ayarlanmış dozunda bir film. eğlencelik kaliteli sayılabilecek bir film.
7


avatar
(8386) -
Sonda çalan müziğe bayıldım. Film aksiyonu, gizem/gerilim ve komediyi iyi harmanlamış. Adam Brody ve Andy hatun gibi bildik oyuncular ve güzel geliniyle fena olmayan bir kadroya sahip. Kafa dağıtma amaçlı absürd bir film arayanlar için birebir der, iyi seyirler dilerim.


avatar
(435) -
son yıllarda izlediğim en iyi korku komedi. başrol samara weaving rolüne yakışmış. absürt durumlar, bolca kan. brıan yuzna nın society filmi kadar olmasa da bir burjuva eleştirisi de alt metinde mevcut.
7


avatar
(35) -
İlk olarak şunu belirterek başlayayım; filmi izleyecekseniz iyi bir salonda izleyin ya da çok iyi bir kopyasını izleyin. Film başından sonuna kadar karanlıkta geçiyor. O yüzden sınırlı sayıda olan detayı ve sahneyi göremeden filmi tamamlarsınız.

Gelelim filme; film genel olarak beklentimin oldukça altında kaldı. Hatta ana karakterimizin oyunculuğu ve güzelliği olmasa izlenecek bir film değil. O biraz kurtarmış filmi. Onun dışında çokça klişe ve gereksiz espri yapma çabası var. Maalesef espriler ve mizah anlayışı beni güldürmedi. O yönden de yavan kalmış. Sonuç olarak orta halli bir Netflix filmi havasında geçen, temposu bir türlü yükselemeden ve seyirciyi tatmin edemeden biten bir film.
7

Cevaplar (1)
avatar
(290) -
Kesinlikle aynı fikirdeyim.Sonu hariç berbat bir film.Sıkıntı bendemi filmde ben hiç gülmedim.
5


1
| Bildir


avatar
(430) -
Genel olarak fena değildi ama ben daha eğlenceli bir film bekliyordum. Tahminime göre sırf izleyiciyi şaşırtmak için olay akışını ve hikayenin sonunu beklenmeyecek şekilde yazmayı tercih etmişler. Böyle sabun köpüğü bir filmde biraz klişeye kaçmanın ve bekleneni vermenin zararı olmazdı.

Bu arada bu tip rollere en çok yakışan kadın da uzun bir süre boyunca Samara Weaving olacaktır. Yine bu role çok yakışmış. Zaten ben de o'nun için izledim sayılır.

Sürprizbozan: Göster
6

Cevaplar (1)
avatar
(35) -
Sürprizbozan: Göster
7


0
| Bildir


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film