Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(23) -
bu filmin nesine övgüler düzüyorlar, ne çıtasını yükseltmiş anlamıyorum. irem sak, alper kul ,sarp apak , ahmet mümtaz performansları da gayet sıkıcı, dizilerde skeçlerde görmekten bıkmışız zaten... ortada öyle muhteşem bir film, mizah, espriler de yok...
1


avatar
(20) -
Ali Atay çıtayı her geçen gün yükseltiyor. Limonata'yla yaptığı güzel girişi Ölümlü Dünya ile devam ettirmiş. Nefis bir durum komedisi. Evet, belki filmin başı ile sonu belli değil, doğru. Ancak böyle bir kaygı, bir mesaj verme ihtiyacı yok zaten. Feyyaz Yiğit ve Doğu Demirkol başta olmak üzere, ekibin tamamı çok iyi bir iş çıkarmış. İzleyin, pişman olmazsınız! Beğenmeyenler için söyleyeyim, iki hafta sonra Şahan'ın müthiş eseri Kayhan vizyona giriyor. Ona gidin!

Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(451) -
Beklentileri karşılamaktan uzak vasat film. 1-2 sahnesi hariç komik değil aynı zamanda oyunculuklarla beraber tiplemeler başarılı değil kısacası elle tutulur hiçbir yanı yok diyebilirim.
4


Yorumlar (84)
avatar
(76) -
bence yerli komediler arasında iyiler arasına girebilecek iyi oyuncu kadrosunu olumlu yönde kullanabilen nadir filmlerden cok güldüm ya yerli filmler komediyi yapıyor abi en cok doğu demirkol ve feyyaz ırmaka güldüm ya zaten duruşuyla güldürüyor doğu feyyaz ırmakında ne kadar samimiyetsiz oynamasına rağmen güldüm en cok dijital kasadaki sahnede güldüm 3 kere eşinin adını ve soyadı söyleyemiyor Çok Mutlu mermer merve mermer verme vermer merve Çok Mutlu 10/7
7


avatar
(1004) -
Mizah anlayışı farklı bir komedi filmi. Feyyaz, doğu, İrem, alper kendi tarzlarında başarıyla oynamışlar. Lakin bir çok kusuru var, hikayesi de boş. Filmden keyif aldığım için düşük puan vermek istemedim.
7


avatar
(13) -
o kadar çok önerdiler ki bu filmi en sonunda izliyim dedim. bu kadar insan öneriyorsa güzeldir diye düşündüm. fakat çok büyük hayal kırıklığına uğradım. komedi, mizah, espri bir şeyler bekledim güleyim diye hiç biri olmadı.

mimik oynamadı ya koca filmde. aksiyon, suç diye kategorilendirselerdi diyecek bir şey yoktu. aksiyon yönünden güzeldi ama bu filmin neresi komedi abi gram mimik oynamadı çok samimi söylüyorum. gülme amacıyla izlemeyin pişman olursunuz. kafanızda düz aksiyon filmi diye canlandırıp öyle izleyin.
2


default avatar
(11) -
Puanına ve film hakkında yapılan olumlu yorumlara güvenerek filmi izledim ancak çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Koca film boyunca bırakın gülmeyi, tebessüm ettiğim bile tek bir sahne olmadı. Herkesin zevki ve espri anlayışı farklıdır, ancak şu ana kadar izleyip de gülmediğim tek komedi (!) filmi bu oldu. Recep İvedik, Oflu Hoca'nın Şifresi gibi filmlerin küfürlü ve kalitesiz olduğunu ileri sürüp eleştirenler, bu filmdeki küfürleri ve kaliteyi (!) nasıl yorumluyorlar merak ediyorum. Sadece bir zaman kaybı.
1


default avatar
(14) -
Ben filmde komediyle alakalı bir kisim göremedim çok basitti ve daha çok aksiyon ve gerilimdi yani..
7


avatar
(352) -
Çok komik buldum bazı sahnelere koptum resmen izlerken çok eğlendim uzun süredir belki de bu kadar gülmedim diyebilirim. Ekip olarak iyi iş çıkarmışlar oyuncusundan sahne arkasına kadar her şey güzeldi gülmeye ihtiyacı olan herkese de tavsiye ederim.
8


avatar
(113) -
1 kez güldüm bence başarılı çünkü birçok türk komedi filminde hiç gülemedim.
6


default avatar
(96) -
Türk filmi olunca yorumlarımızda biraz elimiz korkak davranmaktayız lakin bu film gerçekten olmuş...Başarılı bir yapım keyifle izlenir..
7


avatar
(63) -
20 25 dk izleyip hiçbişiy anlamadığım film bana göre 5 puan etmez.. Buda onlardan bitanesi...
5


default avatar
(53) -
Bazı edepsiz yorumcular gibi, buna gülmeyen, şuna gülmeyen, bu filmi beğenmeyenler gitsin şunu yapsın demeyeceğim. Senaryo ve oyunculuklar açısından bu kadar özensiz bir filme "9" verip, insanlara şu filme gidin demek, ağır bir iddia ve ciddi bir bilgi derinliği ister. Kara mizah gerçekten zor iştir. Becerebilirsen efsane, beceremezsen gazoz olur. Maalesef bu film bu işi becerememiş.
3


avatar
(698) -
Senaryo çok sığ olmuş. Çok küfür vardı esprileri çok iyi değildi.
6


avatar
(987) -
Bazı cıvık espriler olmasa 7 verebileceğim filmdi. Ama olsun bu da epey güldürdü. İyi seyirler... 6/10...
6


default avatar
(8) -
Bence başarılı bir filmdi. Tabiki senaryoda eksiklikler var ama tür zaten absürd komedi. Bu yüzden normal. Kolpaçino vs tarzı bir film değil kesinlikle. Belirli bir seviyesi var. Ayrıca güldür güldür sketchlerinden birisine de benzemiyor. Oyunculuklar başarılı. Özellikle Doğu Demirkol un, piyasaya bu kadar itici bir şekilde girip başarılı (iyi bir oyuncu kitlesi arasında sırıtmayan) bir oyunculuk sergilemesi ilginç. Bence bulunduğu puanı hakediyor. 8/10
8


default avatar
(138) -
Aradaki bazı abartılı espriler olmasa 10 numara komedi. Aah ah... 7...
7


default avatar
(23) -
seyretmeyi ertelediğim dir filmdi nihayet seyredebildim. tarantino filmlerini andıran bir başlangıç türk tipi tabi Gülücük gayet başarılı ve eğlenceli olmuş karakterler iyi benim gözümde tek eksisi küfürün biraz fazla kaçmış olması gibi geldi
8


avatar
(302) -
Alper Kul'un kasayı açmak için sesli şifreyi söylemeye çalışırken ki hali en fazla koptuğum yerdi.Absürt komedi olarak farklı ve iyi bir film yapmışlar.Başta senaryo olmak üzere bazı eksiklikleri vardı ama hangi filmin yok ki.
7


avatar
(451) -
Beklentileri karşılamaktan uzak vasat film. 1-2 sahnesi hariç komik değil aynı zamanda oyunculuklarla beraber tiplemeler başarılı değil kısacası elle tutulur hiçbir yanı yok diyebilirim.
4


avatar
(48) -
Fikir güzel ancak uygulamada başarısız. Film üzerinde özellikle detaylarda biraz daha uğraşılsa kotarılabilirmiş.Bu haliyle güldür güldür skecinden öteye gidememiş. Bir kaç sahnesi gerçekten çok komik hatta kahkaha attığım yerler oldu lâkin genel olarak beğenmedim. Absürt komedi severim de bu film pek olmamış. Kolpaçino tipi film sevenler bu filmi de sevecektir
4


avatar
(1238) -
Değişik bir filmdi ben beğendim. İyi oynamışlar kutlamak lazım.
İyi seyirler ..
7


avatar
(437) -
çalışan esprileri vardı, çalışmayan esprileri vardı ama herhalde en az 5-6 sahnesinde sesli gülmüşümdür. bu da benim bir komedi filminden olan beklentimi karşılıyor.

özellikle doğu demirkol'u başarılı buldum. kendisinde az kişiye nasip olan "bakışları bile komik adam" durumu var. yetenek sizsiniz'de cem yılmaz'a sallayan ve yuhalanarak sahneden inen stand-up'çı çocuktan başlayıp, şu anda olumlu bir noktaya geldi. inşallah ileride daha da iyi olur.

kendine uzun uzun monologlar yazan feyyaz yiğit ise sorgu sahnesi hariç hiç komik değildi. bence kendisinden oyuncu olmaz, sadece yazmaya devam etsin.

bu arada filmin bütçe sıkıntısı olduğu belliydi, ellerinde bu türde bir film için yeterli bütçe olsa filmin daha iyi olabileceğini tahmin etmek zor değil...

genel olarak beğendim, tavsiye ederim.
7


‹ Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024