Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(15) -
İlk iki sezonu izleyin sonra bırakın. Gerisini izlemeye gerek yok. 8 Puan ilk iki sezon için. Dizi sonra aşırı kötüleşiyor. Fakat ilk iki sezon, özellikle ilk sezon harika bir polisiye dizisi. İlk sezona 10 puan bile verilebilir. Dizi üçüncü sezondan itibaren polisiye dizi olmaktan çıkıp pembe diziye dönüyor. Woke, BLM vb gibi politik acenda devreye giriyor ve dakika başı sosyal mesaj vermekten senaryo yazamaz hâle geliyorlar. Dizi dizi olmakfan çıkıyor ve adeta ahlâk dersine dönüyor. Günümüz ABD dizilerinin makus kaderi bu maalesef. Umarım bir an önce Hollywood'da ki şu Woke, BLM, PC furyası biter de eski zamanlardaki gibi kaliteli diziler izlemeye başlarız.
3


default avatar
(3) -
hem polisiye olarak hem drama olarak çok güzel bir dizi, insanı germiyor ve çok sürükleyici, her yaş grubuna tavsiye ediyorum


default avatar
(236) -
Oyunculuklar her bölümde üzerine koyarak gidiyor. Polisiye bir dizi olmasına rağmen olayların pek bir derinliği yok. Ancak seyir zevkini yükselten esas şey dialoglar. Diziye alıştıkça keyif alacaksınız.
8


default avatar
(4) -
Son derece az rastlanan kaliteli ABD polis dizisi. Sululuk yok. Saçmalama yok. Komedi unsurları ustalıkla yerleştirilmiş. Her bölümde hayat ile ilgili felsefi görüşler bile var. Daha ne olsun. İkinci sezon gelir mi ? Sanmıyorum. ABD seyircisine iki numara büyük gelir.


avatar
(265) -
Sıradan polisiye ama eğlencelik bir dizi olarak güzel. Konular iyi işlenmiş.
8


avatar
(23) -
Nathan Fillion'ın oynadığı dizileri düşünmeksizin oturur izlerim. Adamın çok farklı bir enerjisi ve pozitif oyunculuğu var. Çocuksu suratından dökülen mimikler insana her daim mutluluk veriyor. Adam adeta izleyenlerine neşe vermek için var. Bu adamın oynadığı filmleri izlerken keyif alıyorum ve en önemlisi mutlu oluyorum.

Dizi çerezlik gibi duruyor, bir iddiası yok ama asıl yapması gerekeni yapıyor: İnsanları eğlendiriyor. Keyifli bir dizi. Yorgun iş gününün ardından açtığımda ilaç gibi geliyor.
8


avatar
(322) -
Dizinin adından da anlaşılacağı gibi 40 yaşında polisliğe başlayan bir çaylağın hikayesi anlatılıyor.2 bölüm izledim karakterler öyle ahım şahım değil ama izlerken sıkmadı beni ve sürükleyiciydi 10/7,5
8


avatar
(1043) -
İlk dört bölümü peş peşe izledim sizi kendisine bağlayacak heyecanlandıracak sürükleyecek ters köşe yaptıracak bir dizi değil malesef sıradan tv'de gösterilen çerezlik dizilerden


avatar
(293) -
güzel başladı bakalım nasıl devam edecek, kadro ve yapım kalitesini oldukça başarılı buldum.

Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(328) -
Senaryosunu birçok polisiye dizisinden farklı buldum. Reyting şansı nasıl olur, birkaç sezon görebilir mi bilmem ama ilk iki bölümünü keyifle izledim.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film