Giriş Kayıt

Galaksinin Koruyucuları 3 (2023) Yorumlar


Guardians of the Galaxy Vol. 3

En çok beğenilen yorumlar
avatar
(504) -
Son dönem marvel film ve dizi felaketlerinden sonra ilaç gibi geldi. Kaliteli efektleri, muhteşem renkleri ve mizahı ile profesyonel bir film olmuş. Serinin son filmi olması sebebiyle aşırı özenilmiş ve ortaya nefis bir film çıkmış. Rocket hikayesi üzerinden ilerlerken çok duygusal sahnelere de yer verilmiş. Aşırı beğendim hatta serinin en iyisi bile olabilir. Finali de güzel bitti.


default avatar
(46) -
Normalde çok yorum yazmam lakin bu filme yorum yazma gereği duydum. Marvel'ın acilen şu espri işine son vermesi lazım, bu filmi Endgame ile kıyaslayanları bundan dolayı eleştiriyorum, Endgame'in tırnağı olamaz bu film, çünkü yer yer ciddi olsa da çoğu zaman TRT Çocuğa özel yapılan Rafadan Tayfa gibi hissettiriyor. Sinemadayken "Nereye geldim, çocuk parkına mı?" diye çok sordum kendime, bunun nedeni çocuklarla dolu bir salonda olmam ve çocuksu bir filmi seyrediyor olmamdı.
5


avatar
(458) -
Çok beğendim. Serinin en zayıf filmi olmasını bekliyordum sebebi de diğerlerini çok başarılı bulmamdı fakat hiç öyle olmadı bilakis serinin en iyisi olabilir film tarzı farklı sadece. Muhteşem bir veda oldu.
9


Yorumlar (45)
avatar
(6075) -
Serinin geçmişiyle bağlantılı olması, müzikler ve görsel efektler ise yine güzeldi. Özellikle Rocket'in hikayesinin işlenmesi ve beraberinde getirdiği macera oldukça başarılıydı. Seriyi takip eden kişiler için izlenir sıkmaz ve çok emek verilmiş...


avatar
(119) -
Marvel'ın son yapımlarına bakacak olursak bu film gayet iyiydi. Bu fazı bitirmek için alelacele yapılmış yapımlardan biri gibiydi ama zevkle izlettirdi. Bir önceki filminden de daha güzeldi bence.. Tabi yeni karakter tanıtımlarında sorunlar vardı. Mesela "Adam Warlock" gibi "Thanos" avcısı, sonsuzluk taşlarının koruyucusu bir varlığın, çocukça davranması çok acemiceydi. "Rocket" karakteri nasıl bu hale geldi, nereden evrildi diye hep merak ederdim sanki beni duyup filmini çekmişler gibiydi. Duygusallık komediyi de bastırmıştı bence.. Aksiyon sahneleri de güzeldi özellikle gemideki Starlord ve Groot'un olduğu sahne sürprizli olması nedeniyle..
7


default avatar
(31) -
İnsan'ın duygularına dokunan bir film olmuş. Film bu Dünyanın sadece bizlere ve herşeyin bizim için var olmadığına dair güzel bir mesaj içeren bir film yapmışlar.
9


avatar
(25) -
Çocuk filmi izlemek isteyenler buyursun. Yetişkinler için ne görsel ne konu ne diyalog ne de başka bir şey barındırıyor. Bomboş anlamsız gereksiz bir film. Hatta çocuklar da izlemesin.
1


avatar
(283) -
Paralel evren olayı artık iyice kabak tadı vermeye başladı. Efektler gayet güzeldi ama gel gör ki
Sürprizbozan: Göster
doldurulmuş. Son 45 dakikada aksiyon tavan yapmış. Holywood filmlerinin klişe finali
kötüler hep kaybeder, iyiler hep kazanır. Izle geç.
6


default avatar
(1) -
Yormadan akıyor. Harcanan emek belli oluyor. Bu tarz filmlerde senaryoda derinlik aramak yersiz. Tam bir 7 / 10.
7


default avatar
(73) -
Eski toprak bir film izleyicisi olarak , ilk filmden sonraki devam filmlerinin ana hikaye ve karakterlerini ticari kaygılarla azar azar yok ettiklerini düşünenlerdenim. Yeni bir hikayesi varmış gibi gösterip aynısını tekrarlayarak tüm karizmasını son kuruşuna kadar harcıyorlar karakterlerin. Devam filmleri ilk filmin hasılatına göre planlanıyor sanırım. Yazık etmişler güzelim karakterlere. Dizi film gibi çekilen, sinema versiyonlarından gına geldi. Yine de tarzım olduğu için 6.


avatar
(1031) -
Gerçekten çok iyi bir film olmuş oyunculuk yine mükemmel ince espiriler ile güldürmeyi başarıyorlar yine bir çok duyguyu bu filmde sizlere yaşatıyorlar bence çok sevdim ve izlerken çok keyif aldım seriye yakışan bir film olmuş


avatar
(707) -
Normalde bu filmi bu haliyle sevmezdim ama Marvel'dan bize kalan son damlalardan biri gibi geliyor bana bu seri , komedisine takılan arkadaşlar bu serilerin bir çizgi roman'dan uyarlama olduğunu biliyor mu acaba ona anlam veremiyorum , marvel'in çizgi romanlarında da bu komedi tarafı bulunuyor zaten Marvel ve DC aynı değiller bunu herkesin başta anlaması gerekiyor.

Serinin en iyi filmlerinden biri değil kesin ama devamı gelsin çünkü başka bir şey kalmadı, Thor'u iyice rezil ettiler , bu film diğerlerine kıyasla daha iyiydi.
8


default avatar
(318) -
Devam filmi olmasına rağmen gerçekten çok başarılı bir film olmuş. Marvel’in iyi filmlerinden biri. Aldığı puandan fazlasını hakediyor. Benim puanım 8/10
8


avatar
(297) -
Devam filmleri pek iyi olmaz istisnalar hariç, ama bu filmde çıta yükselmiş diyebilirim. Hiç sıkılmada, gerilim, aksiyon, dram, komedi, ne varsa yaşatıyor. Son dönem film izleme isteksizliğimi bu filmle kırabildim. Ayrıca değinmeden geçememek lazım, filme çok ama çok emek harcandığı belli, benim gibi Marvel filmlerini sevmeyenler bile bu film serisine bir şans vermeli. Not: 1:57:00'daki aksiyon sahnesi de muazzamdı!
8


default avatar
(118) -
Dün Flash'ı izlemiştim bu film ondan daha iyiydi. Galaksinin koruyucuları filmindeki espriler genelde daha kaliteli ve yerinde oluyor. Ayrıca görsel efektlerini de çok beğendiğim bir seri.
Filmin hikayesi basitti ama bilmediğimiz ( en azından benim bilmediğim) bir hikayeyi anlatınca ilgimi çekti, merak ettim.
Fakat bana göre yine de ilk 2 filmin biraz altında bir film olmuş. Puanım 7.5 den 8
8


default avatar
(89) -
Filmde diyorya bu senin hikayen...Bu hikaye beni hiç sarmadı 89p13 89p13 89p13 Bu nedir abi ya 89p13 bu dizeyi duymaktan miğdem bulandı ........ Klasik marvel ticari kaygıları ile yapılmış bir başka sulu komedi daha Film seni etkilemiyor koyu marvelciler bile artık bu sululuktan asırılıktan ve kaliteden uzaklaşmaktan rahatsız .... ..James Gunn denilen adam yemin etmiş tüm super kahraman filmlerini mahvetmeye marvel evrenini anladıkta şimdide Dc'yi yok etme planları içinde bu adamdan hem marvelin hem dc nin kurtulması lazım...San Marino milli macını izlesem daha fazla zevk alırım filme puanım 5,5 den 6
6


default avatar
(18) -
Serinin en kötü filmi. Filmin tutarsızlıkları, mantık hataları ve klişeleri o kadar itici geldi ki yarısına kadar anca dayanabildim. CGI kalitesinden ötürü 6 puan verdim.
6


default avatar
(64) -
Diger bolumlerine kiyasla cok sikiciydi, mcu'daki kalite dususu devam ediyor. Infinity War'u, No way home'u yapanlar ayni insanlar olamaz
6


default avatar
(137) -
Cellsyuss %100 katiliyorum. Ekleyecek fazla bir sey yok. Zevkler ve renkler tartisilmaz. Ama agaclar, rakunlar, android robotlar. Bana cok fazla...
5


default avatar
(213) -
Filme kötü denemez. Marvel içinde favorisi Guardians of the Galaxy olan benim gibi biri için bile 1 puan aşağıda kaldı sanki. Sebep olarak da; Roketi koyup (Benim 2. Favori karakterim)
Sürprizbozan: Göster
. Ayrıca Gamoranın da (Benim 1. favori karakterim)
Sürprizbozan: Göster
.
Ayrıca high evolutianory'de
Sürprizbozan: Göster


Edit: Ayrıca fim 8. dakika da
Sürprizbozan: Göster


Yine de bütün bunlara rağmen Bu hikayeler ile bence GOG 10'a kadar yol alır'ın yolunu açmış durumda. Bu sebepler ile puanım 9.
Olmamış diyen Asmalı Konak izlesin. İyi Seyirler.
9

Cevaplar (1)
default avatar
(137) -
Asmali Konagi ben bilmiyorum, sen biliyorsun. Senin begendigin bir filmi begenmeyenleri otekilestirme tam da gunumuz siyaseti.
5


4
| Bildir


default avatar
(52) -
Birinci, ikinci film güzeldi ama bu sefer ipin ucu kaçmış. Gelişmemiş ergen gibi tipler ama galaksinin koruyucuları. Külahıma anlatın. Yarıya kadar zor seyrettim çizgi film mi seyrediyorum normal film mi karar veremedim.
5


avatar
(273) -
Bir filmde hem komedi hem dram işini becermek çok zor. Bu yapımda da bir tarafta duygulandırmak isterken diğer yanda soytarılık yapılması, örneğin arkadaşlarının hayatını kurtarmak için çabaladıkları sırada şakaların komikliklerin havada uçuşması aşırı tezat oluşturuyor. Yine de son dönem Marvel yapımlarının rezillik derecesini düşünürsek onların arasında en izlenesi filmdi bence.
6


avatar
(361) -
Eğlenceli devam filmi olmuş. Ben beğendim. Yer yer bazı sahnelere aşırı güldüm. Hikayesi de güzeldi. Aksiyon sahneleri yeterli seviyedeydi ve başarılıydı. Marvel'in son zamandaki yapımları arasında en iyisi buydu diyebilirim. İyi seyirler.
8


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024