Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(68) -
Açıkçası bu derece iyi bir film olacağını tahmin etmeden başladım. Hani piyasadaki onca boş filmin yanında oscarlık film gibi kalıyor. Çok sağlam bir işleyiş var. Demek ki iyi film yapmak için illa 100 küsür milyon dolar para harcamaya gerek yokmuş. 5 milyon dolara da bilim kurgu filmi yapılabiliyormuş. Yapay zeka gerçekten gelecekte çok önemli yerlerde olacak. Biz göremesek de bizden sonraki nesil bunu görecektir.
9


default avatar
(18) -
Dandik bir şey beklerken mükemmel bir şey çıktı. Uzun zamandır izlediğim en iyi film. Devamı gelecek gibi duruyor. Aslında bu konudan bir dizi bile çekilebilir.
9


default avatar
(15) -
Kıymeti bilinirse klasik, bilinmezse kült olacak film. Her sene böyle bir bilim-kurgu beklerim ama kırk yılda bir gelir. Kıymetini bilin.
10


Yorumlar (227)
avatar
(455) -
60'tan fazla beğeni alan yorumum vardı.Ancak filmle ilgili yeterli yorum içermediği için kaldırılmış.Neyse tekrar bi yorumlayalım.

Türünün iyi örneklerinden.Başta herkesin Tom Hardy'ye benzettiği ve benim Tom Hardy olmadığını söylediğim başrol oyuncusu Logan Green iyi iş çıkarmış.Çoğu insan Logan Green'i Tom Hardy sanıyor.Evet kardeş gibi benziyolar birbirlerine.Bunun haricinde filmin konusu ve işleyiş gayet başarılıydı.Aksiyon sahneleri iyiydi.Keyifle izlediğim bir film oldu.Tavsiye ederim.
7


avatar
(70) -
Çok ilginç çok yaratıcı bir film. İzlerken aksiyona doyuyorsunuz. Şaşırtmayı da başarıyor. Black Mirror bölümlerinden biri gibi olmuş.
8


default avatar
(192) -
Çok güzel bir bilim kurgu. Özgün senaryo, muhteşem çekimler, beklenmeyen aksiyon sahneleri, az bütçeye rağmen muhteşem çekimler vs. ancak devama gelmezse yazık olur gibime geldi. Kesinlikle devamı gelmeli bu sebep ile izlenmesi gerekir.
7


default avatar
(284) -
Cok sağlam bir film coook. Bilim kurgu temalı en iyi yapımlardan. Özgün seneryosu ve oyunculuklarla seyir zevki yüksek bir film cıkmış ortaya. Muhakkak izlenmesi gereken bir yapım...
8


avatar
(356) -
Bilmiyorum filmin devamı gelecekmi "Terminatör" gibi...Şu abartılı kanlı sahneleri artık sevmiyorum filmlerde midem bulanmaya başladı , hani gerçeklik uğruna ekrandan bizde iki kova kan boca etseler yeri yani!

Şu virüs saçmalığı esnasında dünyanın perde arkasında yavaş yavaş şekillene insana yerleştirilecek chipler için bir bilinç yıkama filmi olmasın sakın bu? Çünkü hep masum sebepler insanlığa empoze ediliyor nedense!

Tahmin ettiğim fakat beklediğim gibi değildi. FAkat şaka bir yana gerçeklik oranı yakın gelecekte olabilir. Adamı bende "tom Hardy"e acayip benzettim sonra "Hardy don carleone gibi konuşuyordu bunda ses billur gibi" diye bir daha kontrol ettim, değilmiş Gülücük

SEyretmeklede seyretmemeklede birşey kaybetmezsiniz. Sevmediğim türden kasaplık olduğu için pek ısınamadım o kadar.
7


default avatar
(199) -
Sürprizbozan: Göster
8


default avatar
(2) -
Süper bir film.Teknolojinin günümüz sinemasına çok iyi geldiğini düşünmeyen,keyif almayan biriyim bu tarz filmlerden ama bu o filmlerden değilmiş.8 puanı sonuna kadar hakediyor.
8


avatar
(82) -
böyle filmlere bayılıyorum. ağır anlam yüklü geleceğe göndermeler var. umarım 2. filmini çekerler. izleyin izlettirin. Ayrıca dediğiniz gibi başrol karakteri sakallı hali aynı Tom Hardy
7


avatar
(781) -
Leigh Whannell çok iyi işlere imza atıyor. Bir kalite çıtası yakalamış durumda . Bu filmi açıkçası sıkılırım diye korka korka açtım ama bir kere bile süreye baktırmadan bitirdi kendini. Yapay zeka konulu filmler içinde sağlam bir yer açtı bence kendine.
9


avatar
(16) -
Arkadaşlar film gayet akıcı ve güzel, akılla aksiyonun teknoloji ile hayal gücünün birleştiği, film sona erdiğinde iyi ki izlemişim diyeceğiniz çok güzel bir film. Yer yer sizi güldürecek ve düşündürecektir. Finali ise beklentimin üzerindeydi. İyi seyirler.
8


default avatar
(9) -
Çok kaliteli filmler izledim. Bu film işte onlardan biri.Çok çok sağlam kesinlikle izleyin


default avatar
(147) -
Beklentileri aşan bir yapım. Kaçınılmaz gerçeğin bir versiyonu da denebilir. Sonunda şaşırmadım desem yalan olur. İzlenmesini tavsiye ederim
9


default avatar
(105) -
Geleceğin bu kadar ileriye gittiğini düşünmeye başladıkça...çok kolay mı zor mu bir hayat bizi bekliyor, sorusunun yanında, basit ama konusu ve işleyişi güzel bir film. Tavsiye olunur.
7


default avatar
(222) -
Başı saçma gibi o da 15 dk maksimum. Ondan sonra film kopuyor mutlaka izleyin


default avatar
(12) -
Çok beğendim. Ben de bu kadar iyi olacağını düşünememiştim. İzlediğime çok sevindim. Uzun süredir film izlemiyordum. Böyle güzeli ile tekrar başlamak iyi oldu. Diziler yormuştu.
10


avatar
(35) -
Ben de kesin hayal kırıklığı yaşarım diye erteliyordum bu filmi izlemeyi, gayet sağlam bir film çıktı. Eğer bilimkurgu, farklı bir atmosferde giden filmleri seviyorsanız hiç kaçırmayın. 'Underrated' kategorisi altına bile girer bence bu film, o çok övülen sayısızca filmden çok daha iyi.
8


default avatar
(5) -
Film mükemmel, anlatmaya gerek yok. İkinci yarıyı izlerken içerim diye çay demledim, film bitti çayı öyle hatırladım. O derece yani, gerisini siz düşünün... Fİnal muhteşem-sarsıcı, belirtmek zorundayım.
10


avatar
(52) -
intigramda fragmanı görüp izlemeye karar verdim baş rolleri ünlü simalardan olmamasına rağmen çok etkileyiciydi ve bir o kadar sürükleyici bir aksiyon. O kadar sağlam ki Jason statham filmlerini aratmaz
8


avatar
(388) -
Filmin hikayesi oldukça iyi; çekim alanları, çevre ve arka planlar filmin bütçesini ortaya koyuyor. Bütçe anlamıyla zayıf kalmış film ve bu anlamda da televizyon filmi modunda kalmış. Hikaye iyi bir bütçeyle çok iyi bir yere getirebilirdi filmi amaaa.... Oyunculuk anlamında da fazlaca bir şey göze çarpmıyor, karakterler filmin içinde o kadar kuvvetli değiller. Süre açısından da sıkmadan izlenebiliyor.
7


default avatar
(14) -
Film beklediğimden çok daha iyi çıktı tavsiye edilir. Başrolde ki adam Tom Hardy'e aşırı benziyor.
9


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 10 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023