Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(45) -
Bu filme 6 ve yukarı puan verenler IMDB top250 deki filmlere kaç puan veriyor çok merak ediyorum. Bazı yorumlar şahaser, nadide eser şeklinde geçiyor. Vasata bile ulaşamamış bir klasik netflix filmi. İzle unut diyeceğim ama izlememeniz daha faydalı bence.
1


default avatar
(21) -
1987 yapımı Predator'un aksiyon filmi gibi başlayıp bilim kurguya geçiş yapmasına benzer şekilde, aksiyon filmi havası verdikten sonra gerilim, korkuya geçiş yapan başarılı bir film..Çağdaş dünyayı ince ince iğneleyen,son dönemde yükselen İslamofobinin aksine batının önyargılarını eleştiren senaryosu da başarılı..Gereksiz sahnelerin olmadığı, temposu filmin sonuna kadar düşmeyen bu filme şans verin, derim..


default avatar
(19) -
Nereden başlasam diye düşünüyorum filmi anlatmaya makyaj atmosfer kurgu aksiyon heyecan korku gerilim ne ararsan mevcut adeta sizi kilitliyor ekrana çok başarılı bir yapım netfilxten ilk defa böyle güzel film çıktı diyebilirim şiddetle tavsiye ederim arşiv ötesi


Yorumlar (53)
default avatar
(5) -
Ben izledigim filmlerde mantik hatasiisramam keyif almaya bakarim ama bu film korku gerilim degilde daha cok komedi gerilim olmuş. Cok amatorce işlenmis oyunculuk ve sahneler
1


default avatar
(9) -
Saçmalıklarla dolu,mantıksız kötü kelimelerin bile ne kadar kötü olduğunu anlatmaya yetmeyecek kadar aptalca bir film. Vampir filmi seven biri olarak bu yaşıma kadar böyle anlamsız olanını izlemedim.Netfilix yine yaptı yapacağını. Madem vampir filmi izleyeceksiniz 30 Days Of (2007) öneririm


avatar
(275) -
Vampir filmlerini özlemişim ama bu film beni kesmedi açıkçası. Beğenmedim. Ayrıca 2 saat kadar da uzatılacak bir film olarak görmüyorum. Makyajların ürkütücülüğü gayet güzeldi ama üst düzey bir vampir filmi özelliğini taşımıyor. Yine "neeeerde o eski vampir filmleri" demekten öteye gidemedim.
4


avatar
(1239) -
Bazen filmin konusunu okumadan yada fragmanını izlemeden veya yorumlarına bakmadan taak diye açıp izliyorum. Süpriz oluyor ve genelde bu iyi anlamda bir etki yaratıyor. Tam'da filminde böyle bir harekette bulunmuşum. İlk başta eyvah dedim ya çok klasik bir senaryo başladı heralde dandik bir film izleyeceğim ama sonradan olup biteni görünce enteresan gelmeye başladı açıckası süpriz'de oldu. O yüzden filmle alakalı bilgi alarak izlemiş olsaydım muhtemelen izleyemeyecektim ancak izlemiş olmamdan dolayı memnunum. Bir şans verebilirsiniz.
6


default avatar
(21) -
O kadar emek, mesai, zaman deyip gaddar davranmak istemiyorum ama sirf bu tarz icerikler populer diye yapilmis coook kotu bir netflix yapimi.
3


avatar
(37) -
Harika bir film. Çok ilginç ve görülmemiş duyulmamış bir fikirle yazmışlar senaryoyu. Yönetmen de mükemmel çekmiş, sinematografi harika. Buradaki yorumlara sakın aldanmayın, keşke yorum yapanı gizleme diye bir özellik olsa, sizi yanıltanlardan kurtulursunuz. Netflix filmi denemez, holywood blockbuster bu. Pişman olmayacaksınız
9


avatar
(214) -
Film filmsiz zamanlarda keyifle izlenebilecek türden evet eksik yanları çok ama kötülendiği kadar değil
6


default avatar
(167) -
İlk saati normal diğer saati ileri sara sara izledim. Bu ne saçma sapan bir.filmdir ya sürekli bekledim.şjmdi asıl konuya geçiş yapacaklar ama.saçma sapan hikayesi olan vasat bir film.
2


default avatar
(5) -
Buradaki olumlu yorumları okuyunca büyük bir beklenti ile açtığım ancak hayal kırıklığı dolu bir film. Basit bir TV filmi. Baştan aşağı basit bir kurgu, klişeler dışında yeni denebilecek hiç bir şey yok, eli kopan adama kelepçe takılması gibi saçmalıklar da cabası. (Eli kesildikten sonra sanki aşı olmuş gibi rahat olmasını görmezlikten geldim.)

Özetle, 2 saatinize yazık etmeyin.


avatar
(290) -
Kurgu tutarlılığı yok konu nereden nereye geldi.El atıp farklı yorumlamadıkları bir vampir kalmıştı onunda suyunu çıkardılar.Nerede Blade(1998) ya da Castlevania'nın vampiri nerede bu.
4


default avatar
(14) -
Sabırla izledim, fakat çok kötü bir film. Adamın bileği kesik o halde kelepçelemişler cidden büyük başarı. Uzak durun, 2 saatinize yazık etmeyin.


avatar
(794) -
Vampirlerden, kandan, korkudan, tuhaf atmosferlerden hoşlananlar için güzel bir film olduğu kesin.Ancak bana göre değil.
5


default avatar
(23) -
Yakın zamanda izlediğim en kötü filmlerden.Zaman kaybı.2 saat olsun diye sündürmüşler de sündürmüşler.Sonuna doğru ilerletip bitirdim.
1


default avatar
(1) -
Sanırım bu sitedeki ilk yorumum ve bunun bu filme denk gelmesine çok üzgünüm ama bir kişiyi bile kurtarsak ne ala (:

Pandeminin etkisi ile zaten film kıtlığı çekerken en azından zaman geçirmek için kötünün iyisini bulalım diye uğraşırken gel gör ki komedinin dibine vurmuş "Korku, Gerilim" yapımı bu filme denk geldik!

Aslına bakarsanız son dönemde seyrettiğim bir çok filmden fazla güldüm bazı sahnelerde, o kadar tahmin edilebilir, klişe, yapmacık ve zorlama bir film. Neresinden tutarsanız elinizde kalır, bu kadar cümle harcayarak fazladan değer bile vermiş oldum.

Sözün özü, Sinema yedinci Sanat ama izleyeceğiniz bu şey bir Sanat değil!
1


default avatar
(19) -
Burada cok guzel yazan yorumlara aldanarak izleme gafletinde bulundum ve husranla sonuclandi. Kesinlikle tavsiye edebilecegim bir fillm degil.
4


default avatar
(14) -
Son yıllarda kötü filmler izlemek zorunda kaldık ve sanırım kötü filmlere alıştık.İyi bir şeyler bekliyor,iyi demeye çalışıyoruz.Konu itibariyle sevdiğim bir tür olmasına rağmen aceleye gelen basit sahneler ve efektler yüzünden neredeyse yarıda bıraktığım bir film,abartılacak bir tarafı yok...
3


default avatar
(32) -
Film şaheser falan değil onu diyeyim. Şaheser bekleyerek izlemeye başlarsanız hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz yüksek. Orjinal ve ilginç bir konusu olan film güzel başlıyor. Fena devam etmiyor. Sonlara doğru öööff hadi bit artık oluyorsunuz. Filmin ilk 1 saati 8 puan, sonraki yarım saati 6, en son 20 dk'sı 4 puanlık bana göre.
6


default avatar
(313) -
Filmin tam netfilx yapımı olduğu cok belli. Bu tarz vampir zombi tarzı filmleri sevenler için hoş bir film. Sıkılmadan sonuna kadar izleniyor. belli bir eşiğide aşamıyor tabi. Fazla beklentiye girmeden ne izlediğini bildikten sonra keyif alıncak bir film... 6.4
6


avatar
(713) -
Bu film için "özel bir film, nadide bir parça" diyerek yorumuna başlayan arkadaşın filmi inanılmaz övmesine kanarak ve bu filmin bir netflix yapımı olduğunu unutarak, büyük bir heyecanla vampir-zombi (bunu da bi yorumda bi arkadaş yapmış, malese ki o da beni gaza getirdi) ortaya karışık bir aksiyon filmi izleyeceğimi ve bittiğinde ağzım açık dört köşe olacağımı düşünmüştüm.........Yanılmışım...
4


default avatar
(45) -
Bu filme 6 ve yukarı puan verenler IMDB top250 deki filmlere kaç puan veriyor çok merak ediyorum. Bazı yorumlar şahaser, nadide eser şeklinde geçiyor. Vasata bile ulaşamamış bir klasik netflix filmi. İzle unut diyeceğim ama izlememeniz daha faydalı bence.
1

Cevaplar (2)
default avatar
(7) -
kesinlikle görüşünüze katılıyorum, filmin genel izleyici kitlesine hitap etmediğini, alt metinlerle 80 ler veya dönemin kuşak filmlerine saygı niteliğinde olduğunu ifade eden arkadaşlar olmuş, tahminim bu izleyicilerin o kuşağı hiç anlamadığı ya da kalbur üstü sağdan soldan duydukları bilgilerlerle bu tarz yorumlara sahip oldukları yönünde ... biraz da herhalde genç olmaları diyelim Gülücük

film e puanım 4 uzak durunuz ben ileriye alarak seyretmek zorunda kaldım sık sık... 80's lerden bahsetmek istersek korku türüne ait carpenter veya cronenberg in filmlerine bakabilirsiniz...
4


5
| Bildir
avatar
(214) -
Bu dünyada GOT gibi saçmalığa 8-9 veren insanlar, esaretin bedeli filmini abarttıklça abartanlar olduğu gibi bu tür yapımlardan hoşlanan insanlar da olabilir. senin zevkin sana bizim zevkimiz bize
6


0
| Bildir


‹ Önceki 1 2 3 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film