Giriş Kayıt
Yorumlar (12)
avatar
(15) -
Düşmanları değilim ama her dizide gözlere soka soka lezbiyen ve homoseksüelliğin işlenmesi iyice kabak tadı verdi. Böyle kötü bir dizinin imdbde 6 puanın üstünde olabilmesi zaten inanılmaz saçmalık.
2


avatar
(416) -
Oyunculuklar berbat, senaryo kötü. Çok yapmacık ve taklit olmuş.
3


avatar
(293) -
özellikle oyuncu kalitesi tarafından çok kaliteli bulmama rağmen senaryodan kaybediyor, ilk bölümden sonra sürekli bir düşüşte, olay örgüsü çok gereksiz uzatmalar falan, açılacak gibi havası da yok.


avatar
(996) -
Son dönem yapımların olmazsa olmazlarından olan orta halli-varlıklı aile, eşcinsel evlat, kaslı vücut, azınlık hakları dörtgeninde gidip gelen kopyalama bir dizi olmuş. Kalitesiz süper kahraman dizilerinden birini izlemek isterseniz bundan iyisini bulmazsınız.
5


avatar
(73) -
Dizinin baş kötüsü adamın kızı, kız akıllı bir insan olsa adamın süper kahraman olmasına gerek kalmayacak.


avatar
(271) -
Çok kötü ya. İlk bölümde o motelin çatısında durma sahnesi hala aklımdan çıkmıyor. Görende gökdelen üstünde duruyor sanacak. Bir havalar falan. Neyse ya. Çok kötü.
3


default avatar
(51) -
Üç bölümdür izliyorum. Çok yavan.


avatar
(204) -
Bir sürü süper kahraman dizisi arasında farklı bir konu yaklasım.. zenci bir kahramanımız var gettolar'da cetelere karsı savasırken.. diger yandan ailevi sorunlarla drama iniliyor öbür yandan zencilerin beyazlara karsı durusunuda sergiliyor.. araya rap müzikler espriler serpistirilmis ee zenci aksanı ve mimiklerini sevenler kacırmasın derim. Gülücük


default avatar
(2) -
Klişeler yumağı resmen. özensiz, basit, sıradan.
4


default avatar
(47) -
İlk bölüm itibariyle hiç sarmadı bir kaç bölüm daha şans veririm ama sanmıyorum ki fikrim değişsin
3


avatar
(293) -
Ilk bölüm itibarı ile kalitesini oldukça iyi buldum meraklılarına iyi gidecek gibi.


avatar
(692) -
Bu tür dizilerin hemen hepsinde olduğu gibi bunda da mantık hataları var, ama genel olarak türü sevenler için hoşça vakit geçirtebilecek gibi görünüyor. Özellikle ilk bölümün son sahnesi "hadi bakalım" dedirtiyor.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023