Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
avatar
(1244) -
Bu tarz survival filmler mevcut. Bu filmde bir kore yapımı olarak bu türün en iyi örneklerinden olmuş. Gerçekten uzun süresine rağmen hiç sıkılmıyorsunuz. Her sahnesine bir şeyler sıkıştırmışlar. Aşırı sürükleyici bir yapım olmuş. İzlemesi çok keyifliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.
7


avatar
(1234) -
Bu tip dar mekan filmlerini çok sevdiğim için puanı biraz fazla verdiğim doğrudur:) Ancak yine de en az 7 puanlık bir film. Kore filmlerinde görmeye alıştığımız avanak polis, itfaiye vs gibi kamu görevlileri bolca var burada:) Özellikle kızınca çok komik oluyorlar.
Senaryo güzeldi. Ben tavsiye ederim mutlaka göz atın. Bu kadar az yorum aldığına şaşırdım doğrusu.
8


avatar
(2066) -
127 Saat filmine benzer bir dram. Bazı yerlerde hükümet ve medya eleştirisi yapmaya çabalıyor, kapitalizme de şöyle bir dokunduruyor. İzlerken aklıma 301 madenci geldi. Bir kişinin hayatı bile değerlidir-hayır bir kişi yüzünden milyar dolarlık yatırım durdurulamaz.... gibi başarılı bir hiciv de var. Fena değil.
6


avatar
(878) -
Güney Kore sinemasının gerçekçiliğini severim.Bu filmde oldukça güzel işlenmiş.Kapalı alan korkusu olanlar enkaz sahnelerinde izlerken epey zorlanacak gibi,nefesiniz zaman zaman kesilecek.Güzel film tafsiye olur... Saygılar


avatar
(2674) -
Çoğu Güney Kore filminde olduğu gibi bunda da insanların (kamu görevlileri dahil) şapşallığı ön planda. Nedense kendi kendilerini böyle göstermekten hiç rahatsız değiller... Neyse, süresi hikayenin bir noktadan sonra tekrar düşmesinden dolayı uzun olsa da, heyecanlı bir yapım.
7


avatar
(3693) -
Evine gitmek üzere yola çıkmış bir oto satıcısının güzergahı üzerinde bulunan tünelde yolculuk ederken, birden tünel çöker ve yaşam mücadelesi başlar. Film zamanınızı değerlendirebileceğiniz güzel bir film. İyi seyirler.
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024