Giriş Kayıt
Yorumlar (7)
avatar
(8319) -
İnsana değer verilmeyen ülkelerden, emeğe değer verilmeyen ülkelerden... İyi bir yerli dram, insana kendi içinde vicdan muhasebesi yaptıran sıkı bir yapım.


avatar
(94) -
Ülkemizde insana verilen değer, bürokrasi saçmalığı, insanın insanı nasıl sömürdüğü, vurdumduymazlık ve bunların sonucunda, her insanın yapamayacağı fedakarlık. Çarpıcı bir hikaye ve muhteşem başrol. Gerçek sinema izleyicinin izlemesi gereken bir film.
7


avatar
(38) -
menderes samancılar yine döktürmüş. kürtçe konuşma sahnelerini de altyazı entegreli çekselermiş iyi olurmuş. asıl olay baş karakterlerin kendi içinde konuşmaları ve olaylara tepkileriydi. anlasaydık iyiydi Gülücük
8

Cevaplar (1)
default avatar
(253) -
Kürtçe konuşulan kısımların altyazısı olan versiyonu internette mevcut. Bilginiz olsun.
7


1
| Bildir


avatar
(1321) -
O kadar amaçsız, saçma ve bir o kadar gereksiz "yerli film" furyalarının içinde kesinlikle ve kesinlikle şans verilmeyi hak eden bir yapım. M.Samancılar'ın güzel oyunculuğuyla daha da güzelleşmiştir. "Şahika" olmasa da toplumsal mesajları ve başarılı dram kurgusu izlemeye değerdir. Emek için, hak için, ailesi için çalışan emekçilerin, işçilerin dramları ve sorunları çok güzel ve vurucu bir şekilde işlenmiş. O kadar saçma yerli filmler ve yapılıyor ve halkımız onları öyle bir izliyor ki, bi zahmet bunu da izlesinler. 7/10
7


default avatar
(340) -
Konu itibariyle mükemmel bir konuyu ele alan bu film son zamanlarda seyrettiğim en iyi Türk filmi. Konu mükemmel oyunculuk süper demekki istenirse çok iyi filmler yapabiliyoruz. Ayrı bir paragrafta Menderes Samancı' lara açmak gerekir oyunculuğu tartışmasız ileri bir düzeyde sinemaseverlerin izlemesini tavsiye ediyorum.
8


avatar
(294) -
Gerçekten müthiş bi' ilk film dememe gerek yok, 23. Adana Altın Koza Film Festivali-SİYAD En iyi film, 23. Adana Altın Koza Film Festivali-Yılmaz Güney Ödülü ve 53. Altın Portakal Film Festivali-En iyi ilk film dallarında ödül aldı film, bize bi' şey söylemek düşmez:)


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film