Giriş Kayıt
Yorumlar (13)
avatar
(145) -
Üst düzey bir film değil ama görüntü kalitesi kurgu oyunculuk akıcılık gayet yerinde sonuna kadar sıkılmadan izlettiriyor.
Kötü yorumlara aldırmadan bir şans vermenizi tavsiye eder iyi seyirler dilerim.
6


avatar
(963) -
Film önce güzel başladı sonra tuaf sahneler ve saçma diyaloglar ile devam etti sonra amatör bir film olduğu belli oldu şahsen izlerken keyif almadım özellikle aksiyon sahneleri çok gözüme battı hele ki filmin son sahnesi tamamen fiyaskoydu


avatar
(290) -
Fazla bir şey beklemiyordum fazla bir şey de bulmadım.Sevmediğim şeyler hikaye,filmin atmosferi,oyunculuklar,mantık hataları ya da çekim hataları
Sürprizbozan: Göster
.Sevdiğim şey yok sanırım bulamadım.Normalde 3 ama Gerard Butler hatırına 4.
4


avatar
(253) -
Fragmanda kandırıldığımı filmi izlediğimde fark ettim. Çok iyi bir aksiyon bekliyorsunuz ama filmde bu yok. Elinizde kaliteli aksiyon yıldızları var ama yaptığınız filmde aksiyon yok denecek kadar az. Bence olmamış bir yapım. Devamını da çekmezler ama belli de olmaz.
4


default avatar
(82) -
Zaman kaybı. Aksiyon yok denecek kadar az, neredeyse tüm çekimler tek mekanda yapılmış, sevilen oyuncular dahil oyunculukları rezil, senaryoyu ilkokul çocuğu yazmış gibi... Siyahi kadın oyuncuların ön plana çıkartılmaya çalışıldığı, buram buram politik doğruculuk kokan rezil ötesi kalitesiz bir film. Filmin tek artısı ciddiyetsiz olması. Sevdiğim oyuncular var diye izledim, ya da en azından izlemeye çalıştım diyelim... Sonunu getiremedim sıkıntıdan. İzlemenizi önermem.
3


avatar
(204) -
..Bana tv'de eskiden cıkan ikinci kalite polisiye aksiyon filmlerini cagrıstırdı aksiyon dozunda fazla beklentiye girmeden izlenesi bir yapım olmuş.. tarantino filmlerine biraz benzesede sürükleyici son ana kadar kendisini izletmeyi basarabiliyor.
7


default avatar
(143) -
İyi bir aksiyon seyircisiyseniz film size basit gelecektir. Gerard olamsa izlemezdim . Umarım bu da Nicolas Cage'ye benzemez.


avatar
(122) -
Frank Grillo son zamanlarda radarımda olan birisi. Son yaptığı işleri keyifle izledim. Gerard Butler'ı zaten hep sevmişimdi. Gayet akıcı, temposu iyi ve bu film yokluğunda keyifle izlenebilecek bir film. Karakterler de çok iyi.
7


avatar
(5513) -
Açıkçası beklediğimi bulamadım. Neredeyse tamamı bir karakol içinde geçen klişelerle dolu bir filmdi. Adam alnından kurşun yiyor ama yürüdüğünü görüyorsun. Komedi filmi gibi.
Sürprizbozan: Göster
ciddiyetten uzaktı. Yine de en iyi oyuncu Gerard Butler'dı. Ben beğenmedim....
4


avatar
(4) -
Bu yoklukta gayet iyi bir film. Her zaman dünyayı kurtaran Gerard abimizden daha sıkı bir başlangıç bekleyenler için tempo yavaş gelebilir ama sonra filme hız ve hareket geliyor. Bence değişik bir konu işlenmiş. İşleniş tarzı eleştirilebilir tabii ki ama ben zevk aldım.
8


avatar
(175) -
G.Buttler var dedim iyi bir film olur dedim ama yanılmışım. Filmin ilk 45-50 dakikasında birşeyler bekledim ama yok , yani tıkanmış gider gibi ilerlemiyor. Sonraki 45 dakika hareketleniyor ama insan bu kadar bekledik daha farklı birşeyler olsun diye bekliyor ama o da yok. Özellikle filmin başında kim ne konuşuyor neyden bahsediyor ben birşey anlamadım.
5


avatar
(441) -
Aksiyon ve gerilim bekliyordum tamamını karşıladı film zaten Gerard abim öyle sıradan filmde oynamaz belli bir ortalaması olur illa, bu da öyle sağlam ve sıkı film epey beğendim, son zamanlardaki saçma sapan filmlerden değil asla. Finaldeki çekimler vs güzeldi, zaten başlar başlamaz olayın içindesiniz. İyi seyirler Gülücük
8


default avatar
(61) -
akıcı, sürükleyici, eğlenceli. keyifle sinemada izlenecek bir film. g.butler ve f.grillo'yu izlemek zevk veriyor açıkçası.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023