Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(265) -
Uyduruk footage'ler ile belgesel yapmış "gibi" yapılan işlerin hiç bir tadı tuzu olmuyor. Şu konuyu doğru düzgün bir film yapsalardı güzel bir şey ortaya çıkabilirdi. Ben bir şeye benzetemedim.
2


default avatar
(316) -
İlginç konusuna rağmen belgesel film tarzı bir anlatıma sahip olduğu için hiç beğenmedim.Tüm karakterler belgesel filmlerde gördüğümüz insanlara benziyor.Hiçbir karakter film gibi işlenmemiş.Çekimler,kamera açıları,müzik kullanımı ve kurgu tamamen belgesel gibi.Hiçbir şekilde film havası uyandırmadı bende.Sanki filmde olan herşey National Geography'nin çektiği bir belgesel gibi.Yani senaryo diye birşey yok.Konu var ama senaryo yok.Karakter oyuncuları bile yok.Özel efekt yapmak ile film yönetmenin aynı şey olmadığını bu film açıkça ortaya koyuyor.Film böyle çekilmez.Belgesel çekip film diye yutturmaya çalışmışlar resmen.
1


default avatar
(15) -
Film "oantepli" adlı yazarın söylediği gibi belgesel tadında. Bu açıdan birçok kişinin seveceğini sanmam. Ben, filmin insanlık durumu üzerine güzel bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Bu açıdan konunun son ana kadar işlenişi gayet güzel.
6


default avatar
(8) -
Film özeti yanlış bilgi içeriyor
Dünya üzerinde birden oluşan bir solucan deliği ve insanların beyinlerini robot bedenlere naklederek bu soluncan deliğine yolculuk etmelerini ve sonrasını konu alıyor.
Özgün bir konusu var ancak filmin işlenme şekli güzel değil. Aklınızda bolca soru işareti kalıyor. Film çok daha güzel işlenebilirdi. Bilim kurgu sevenlerin sadece özgün konu için bile filmi izlemelerini tavsiye ederim
6


default avatar
(52) -
Sci-fi belgesel olmus. Eğer uzayla ilgili konulara merakınız varsa, belgesel seyretmeyi seviyorsanız ve boş vaktiniz bolsa izlenebilecek bir film. İslerimi yaparken açtım bir yandan izleyip bir yandan işlerimi yaptım o yüzden sorun olmadı ama oturum sadece film olarak izleyemezdim herhalde. IMDB de 4 puan almış ama bence bu kadar da düşük olmamalı. 6/10
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film