Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
default avatar
(230) -
Baya oldu seyredeli ama iyi film kömürlükte elmas gibidir. Hayatın gerçekleri diyebiliriz. İyi film arayanlar kaçırmasın.
8


avatar
(103) -
Gerçekten Güney Koreliler Siyaset-Hukuk-Mafya alanındaki filmleri etkileyici oluyor. Siyaset tarihi filmlerini çok iyi yansıtıyorlar. Tarihleriyle yüzleşmeyi öğrenmişler. Puanı 7 az olmuş. Rahat 8 puanı hakeden bir film olmuş. Avukat-Savcı olmak isteyen ne süreçlerden geçtiğini öğrenmek isteyenler kaçırmasın.
8


default avatar
(276) -
İktidar, güç, hırs, açgözlülük ve intikam temasına sahip; savcı, mafya ve siyaset üçgeni içeren bir film. Oyunculuklar güzel. Süresi uzun olsa da hikaye akışı nedeniyle süreye takılmadan izleyebilirsiniz.
7


avatar
(40) -
eğlenceli falan değil, sinir bozucu bir film. başroldeki savcı park tae-soo'nun muhteris ve salak oluşu beni çileden çıkarttı. filmin süresi de haddinden fazla uzun olmuş. 1,5 saat yeterdi. 2 saat 14 dakika nedir arkadaş? sanki bana oskarlık film çeviriyorlar da... 6 puan yeter, fazlası haram.
6


avatar
(72) -
Eğlenceli, zaman geçirten akıcı ve güzel bir film.
7


avatar
(67) -
"Ben tarihim , tarihin akışına uy." - film gayet kendini seyrettiriyor , koltuk kavgasını anlatması yönünden güzel film.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film