Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
default avatar
(3) -
Şahane bir komedi, eğlence arayan herkes izlesin derim. 2. sezonu da yolda..


avatar
(99) -
Peter Stormare ın bıyıklı ve aksanlı hali çok iyi olmuş.Hele bu haliyle üzüntülü,yorgun, şaşkın,birde kız babası olarak belli belirsiz gülümsemesi de ayrı bir karizma katmış .Keanu Reeves diyecek laf yok adam zaten karizma.Ara ara ekranda gözükmesi hele yan yana çekilmiş camı kırık fotoğraflık da ki fotoğrafı da iyi düşünülmüş bir ayrıntı olmuş. Ana iki karakterin İsveç li olması ve kendi aralarında İsveç ce konuşmaları da kulağa harika geliyor.Dizide daha sayamayacağım hoşuma giden birçok ayrıntı var.Ben beğendim izlemenizi de tavsiye ederim.
8


default avatar
(9) -
İzlemesi keyif veren, iyi bir komedi. Peter Stormare role yakışıyor. Oynadığı her karakteri sevdiren (Fargo'da ki psikopat dahil) bir adam Stormare.


avatar
(293) -
Peter Stormare Armageddondan beridir takip ettiğim başarılı bir oyuncu, ilk iki bölüm çerezlik vasat ancak ileri bölümlerde Keanu Reeves de katılacakmış kadroya merakla beklliyorum, ama çerezlik yapımlar olacağına kuşkum yok.


avatar
(47) -
İki İsveçli illegal özel dedektifin tanışmasını ve Los Angeles'ta tutunmak adına başlarına gelenleri konu alıyormuş. Senarist, yönetmen Peter Settman'ın söylediğine göre dizinin ismi ilgi çekmek amaçlı bu şekilde seçilmiş, aksine yetişkinlere yönelik bir dizi değilmiş.


avatar
(293) -
Hiç izleyen , begenen veya beğenmeyen yok mu?


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023