Giriş Kayıt

Uzay Yolu: Keşif (2017–) Yorumlar - Sayfa 6


Star Trek: Discovery

Yorumlar (163)
avatar
(265) -
Evet, beklediğim gibi 3.bölümde hikaye biraz daha yerine oturuyor. Jason'un otoriter kaptanlığı yakışmış adama. Bilimsel ıvır zıvırlar ortada gezinmeye başladı. Hikaye de karmaşıklaşıyor. İyi olacak iyi.
4


avatar
(322) -
İlk bölümler itibarıyla bayağı iyi buldum.TWD de ki bilmem kaçıncı yan rollerden birinin ((sasha) Sonequa Martin-Green) başrol olduğu dizi,TWD'nin büyük kalitesinin aslında oyunculuklarından geldiğini bize hatırlatıyor.Neyse;3 bölüm itibarıyla,Star Trek ile başlayıp,Alien ile devam edip,Prometheus'a kadar uzanacak bir yolculuğa çıkacağız gibi.Bir karışım söz konusu yani..
Bu lezzette devam ederlerse çok ses getirir.Vakit kaybetmeden başlayın...


default avatar
(31) -
Galaktik türler arası savaş iyiydi.. teknolojik mücadele falan zihin açıyordu...spoiler olmasın.. kolaya kaçtılar.. markayı satıyorlar sanırım...


avatar
(1041) -
Görsellik çok iyi ama standart Star Trek dizilerinden ileriye gidememiş Trt1'de zamanında yayınlanan
Star Trek'ten farkı yok gibi ilerleyen zamanlarda nasıl şekilleneceğini göreceğiz


default avatar
(42) -
Evet arkadaşlar uzun zamandan beri adam gibi bir sci-fi izleyememiştik. Bu dizi başlangıç itibarı ile bu açlığımızı giderecek gibi...şimdiden hayırlı olsun...bozmamaları dileğiyle, iyi seyirler.
9


avatar
(137) -
Senaryo ve diyaloglar berbat.Karakterler birbirinden itici.Başrole oyunculuğu sıfır çirkin bir siyah kadını koymuşlar.Lanet Obama dönemi bittiğinden haberleri yok.İki bölüm sonrası sil ve unut.


avatar
(122) -
Star Trek kalitesini yansıtıyor. Görsellik, efektler falan hepsi kaliteli. Konu da iyi. Hemen sarıyor ve devamını istiyorsunuz. Yine de rahmetli Leonard Nimoy olmasa da Zachary Quinto yu görmek isterdim.
8


default avatar
(9) -
Son derece başarılı. Klingonların, gemilerin ve bütünüyle kostümlerin dizaynını çok beğendim. Savaş sahneleri bir film için bile başarılı sayılabilir. Klingonların gerek kendileri gerekse gemileri orijinal Star Trek serilerine biraz ihanet olmuş gibi görünmesine rağmen ben çok beğendim. Kaliteyi korumayı başarırlarsa uzun yıllar takip edebileceğimiz bir dizimiz oldu diye düşünüyorum. Çevirmen arkadaşlara teşekkürler.
9


avatar
(50) -
Öncelikle filmle pek alakası yok. Ancak eski dizi ile bağlantısı var mıdır hatırlamıyorum. Çocukluğumda çok meşhurdu bu dizi. Bu sefer öyle olmayacak gibi görünüyoru. Ama bir şans vermek gerekli diye düşünüyorum böyle kült bir yapımın dirilişi için...
7


default avatar
(15) -
Imdb Puanının neden düşük olduğunu anlamadım, konu güzel, görsellik güzel, oyunculuk güzel, çok daha kötü diziler daha iyi puanda 7 de, puana aldanmayın bilim kurgu sevenler izlesin. çok iyi bence de.ilk bölümü izledikten sonra yazdım belirtiyim, diger bölümlerde kalite düştü ise onu bilemiyorum, yeni moda bütün bütçeyi ilk bölüme harcayıp diğer bölümleri kötü yapmak.


default avatar
(347) -
Pilot bölüm çok iyiydi bence, 2. bölümüde izlemeyi düşünüyorum, umarım böyle devam eder.
9


avatar
(10) -
Kalite kokuyor, star trek hep ilgi çekmiştir zaten. Onun için bu yeni dizimizin bence kusurları çok az olacaktır.


avatar
(73) -
Bir star trek hayranı olarak uzun zamandır yayınlanmasını bekliyordum, sorun aradıktan sonra, orasından burasından bir sürü şey çıkartabilirim ama bence atmosferi oldukça iyi yakalamış, görsel efektler de bir diziden beklenmeyecek kadar iyi, hatta bilmeyen birisine film diye yutturabilirsiniz. Martin greenin oyunculuğu melez bir vulkanlıya göre biraz fazla sert ama olsun bence diziye yakışmış. Bu arada imdb puanı neden düşük anlamış değilim, demek ki çorbasını alamayınca böyle oluyor.
5


default avatar
(112) -
Çok beğendiğimi ifade ederek görselliği 10 tam puan alır benden.Yolumuz uzun
9


default avatar
(33) -
Dizi film tadında harika olmuş. Baş roldeki oyuncu "the walking dead" dizisinden tanıdığımız
Sürprizbozan: Göster
"Sonequa Martin-Green" idi. Kısaca benden 10 numara 5 yıldız almayı hak etti.

Bana göre dizinin tek eksi tarafı, bölümleri çok kısa tutmuşlar. En az 55 dk. olabilirdi.
4


default avatar
(3) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(1) -
İlk 2 bölüm ve sonrasına ait özete bakacak olursak, Klingon konuşma diline/tarzına takmam dışında, acayip bir aksiyon ile giriş yaptı.
Eğer bu aksiyonu düşürmezlerse, o çıtayı zamanla daha da aşağı çeken bilim kurgu seyircisini kaybederler.
Bunun dışında, genel olarak beklentileri karşılamış gibi gözüküyor.


default avatar
(2) -
Öncelikle uzun zamandır bir Star trek ve de STargate hayranı olarak kaliteli uzay zamanda geçen bir bilimkurgu serisini özleyen birisi olarak başlangıcı kaliteli bulduğumu belirtebilirim.

Bu arada geminin adı konusunda bir yanlış anlaşılma var. Seride Mr. Spock karakterine benzeyen yarı Vulkan karakteri olan Michael karakteri başlangıç olarak Uss shenzhou gemisinde 2. kaptan olarak görev yapmakta.. Bundan sonra spoiler vermeye girecek ama Discovery gemisine sonradan nakledilecek.. Nasıl olacağını 3. bölümde görebileceğiz.... Daha fazla detaya şimdiden girmeyelim. Gülücük(
9


default avatar
(1) -
İlk iki bölümü izledim. Yeni bir Battlestar Galactica geliyor. Bilim kurgu sevenlere ilaç gibi gelecek.


avatar
(265) -
İlk iki bölümün oyuncu seçimleri kötü olmuş. Bütün başroller kadın ve oyunculuk kalitesi çok kötü, sanki tiyatro gibi. Onun haricinde güzel.
Sürprizbozan: Göster
Star Trek i her türlü severim. Devam..
4


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film