Giriş Kayıt
Yorumlar (3)
avatar
(273) -
Cesaretin Var mı Aşka?(Jeux d'enfants – 2003) filmini farklı şekilde harmanlamışlar. Film güzel ve eğlenceliydi zaten Ranveer Singh varsa film izlemeye her türlü değiyor tabii böyle bir sevimli adamın yanına o kız hiç yakışmamış sanki özellikle çirkin bir kız aramışlar ve bulmuşlar neyse bastan sona eğlenceli bir film izleyin arkadaşlar güzel bir film sadece açık sahneleri biraz fazla..Ranveer'in iç çamaşırı giydiği sahne mide bulandırıcı. Bu arada danslar da muhteşemdi. Enerjisi düşmeyen bir film kesinlikle seyredin. Not:eski sevgiliden arkadaş olmaz…
6


avatar
(3699) -
Aşkın yer, zaman ve mekan seçimi yoktur. Aşktan sonra arkadaşlık devam eder mi sorusun üzerine kurgulanan bir film. İyi seyirler.
3


default avatar
(82) -
Son zamanlarda seyrettiğim en keyifli filmdi.Bu hintliler bu kadar değişik konuyu nasıl buluyorlar.Yanlız özet yine yanlış, bu arkadaş sürekli uydurma özet yazıyor.Dansçılık ve döğüşçülükle alakası yok.Ranveer bollywood barda geceleri stant-up yapıyor Vaani ise tur rehberi.Birliktede olamıyorlar ayrıda yapamıyorlar hikaye bu.Şarkılar çok güzel, ilk defa bir filmde iki hintli oyuncunun bukadar çok öpüşmesine rastlıyorum.Vaani Kapooru ilk defa seyrettim baya cesurmuş.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film