Giriş Kayıt

Transformers: Canavarların Yükselişi (2023) Yorumlar - Sayfa 2


Transformers: Rise of the Beasts

Yorumlar (55)
default avatar
(6) -
İlk üç film dışında gelen her film daha kötü geliyor...
4


avatar
(51) -
Dominique Fishback gerçekten çok kötü bir oyunculuk sergilemiş. Ciddi şekilde işleyişi bozacak kadar kötü bir oyunculuktu.
5


avatar
(312) -
Vasatın çok çok ötesinde bir film. Michael Bay'in değerini gerçekten bilemedik. Seriyi iyice batırdı derken Paramount Pictures daha ne kadar facia yapımlar yapabileceklerini bu yapımda bize resmen göstermiş oldular. Tamam Michael Bay konu ve senaryo olarak filmi iyice arap saçına çevirmişti ama ne efektler vardı arkadaş. Hala binanın tepesine düşen gemi sahnesi (Transformers.Age.of.Extinction) gözlerimin önünde. İzlerken görsel şölen yaşıyorduk en azından. Müzikleri de çok iyiydi (Steve Jablonsky) Ben şahsen kendi adıma özür diliyorum Michael Bay.
3


default avatar
(211) -
Transformers serisini seven birisi olarak yenilik getirmeye çalışması hoş karşılanabilir ancak hikayesi çok zayıf kaldı. Optimus Prime ve Bumble Bee tuttuğu için olsa gerek yeni karakter arayışı içinde film yazarları ama olmuyor tabi. Belki bu filmdeki tutar. Herhalde bir arayış içinde diğer serilerin yanında sönük kalmama adına. İzlenir ancak fazla beklentiye girmemek lazım.
6


avatar
(176) -
seneryoda hiçbir derinlik yoktu yazık valla harcanan paraya
1


default avatar
(52) -
en kötü transformers filmi sanırım başroldaki erkek ve kadın da role hiç yakışmamış
5


avatar
(51) -
bu film neden 90'larda geçiyor buna dair bir sinyal film içinde yok, önceki filmler kalite ve kurgu olarak çok daha ileride, holivud sineması neyin peşinde bazen almak mümkün değil, starwars bile hikayesine iyi kötü devam edip sadık kalıyor,seyirciler olarak bir tık daha ileri gitmiş bir senaryo beklerken belli ki yapımcıların keyfiyetine kalmış bir transformers izledik,karakterler göze hoş gelebilir hayvan formunda olmaları falan ama çok beni içine almadı hikaye, altında başka şeyler var bana göre buraya yazmak istemiyorum,mesaj kaygılı bir film ortaya çıkmış,altyazı için emek veren javajava2002'ye teşekkürler.5/10
5


default avatar
(17) -
Genelde film yorumlarına klişe yazmam ancak bu film için gerçekten klişe diyebilirim. Klişe direncim çok iyidir.
Başrol oyuncusu haplı gibi oynamış, izlerken çok eğlendim:D çok aramamışlar sanırım. Siyahi oyuncu nispeten iyiydi. Optimus prime sürekli trip atıyor. Şaka gibi bir film olmuş. İlk dakilalarda acaba dedim bu film transformers değil mi? gerçekten oturdum kontrol ettim. Enteresan kafalar. Bu tarz filmler bir kitlesi olduğu için çöp olsa da izlenir. İzledim ama kötü maalesef.


default avatar
(8) -
Gerçek transformers (çizgi filmlerdeki detaylarla) izlemek isteyenler bunu izleyebilir. Tabi bir 40 yaş lazım.
8


default avatar
(99) -
Filmde -son zamanlardaki transformerların aksine- en azından bir hikâye var, saniye başı patlama, yıkım yok. Kahramanları canlandıran karakterler siyahilerden, Latin Amerikalılardan seçilmiş. Star yok, kadın cinselliği, erkek maçoluğu yok. Transformers filmlerinin hepsini seyrettim, hayranı değilim, savunmak gibi bir gaye de gütmüyorum ama serinin en karakteristik, en akılda kalıcılarından biri de bu olmuş.
7


avatar
(1025) -
İlk filmden beridir aynı hikaye üzerine kurulmuş bir film artık tat vermiyor malesef sürekli aynı şeyler hiç birisi de ilk film kadar eğlenceli ve güzel oladı malesef son filmdeki hikayeye bakarsak zaten ilk film ve diğerlerinin hatalar üstüne kurulmuş olduğunu görürsünüz film yapıyorsun seriye sadık kalmıyorsun çok ilginç ayrıca filmin
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(7) -
optimus prime ve bumble-bee'yi maymuna çevirmişler, o kadar kötü. Filmin tek iyi yanı bence esas oğlanın kardeşinin çok güzel rol yapması. onun dışında herşey yapmacık, sahte. Serinin namına halel getirmişler, yazık etmişler.
5


avatar
(17) -
Konu olarak önceki Transformerslerden hiçbir farkı yok boşa vakit kaybı oldu beğenmedim Farklı hiçbirşey göremedim alıntı yapayım turkcealtayazıdan
Transformers:"Bir tarafta kısaca Autobotlar denen iyi robotlar vardır. Diğer tarafta ise şeytani ruhlu ve kötü niyetli Decepticonlar vardır. Cybertron gezegeninde Energon Küpleri adı verilen yakıt stoklarının azalması üzerine her iki taraf yeni kaynak arayışıyla uzay yolculuğuna başlar. Yeni enerji kaynağı arayışları onları ihtiyaç duydukları mineraller ve kimyasallar açısından çok zengin olan dünya gezegenine getirecektir."

Energon küpü anahtar Decepticonlar Terrorconlara dönüşmüş! efektleri daha kötü olmuş bir transformers filmi neden izledim bu filmi anlamadım
5


default avatar
(2) -
Filmin kötülüğü karşısında şaşkınım. Uzun zamandır bir filmden bu kadar nefret etmemiştim. Bu filmi yazan ekibin favori filmleri muhtemelen Batman v Superman ile Star Wars: The Last Jedi. Öyle bir kötülük.
1


avatar
(14) -
İlk filmin yeri ayrı olsa da Michael Bay serinin devamını çorbaya çevirmişti. Sonunda onun yönetmediği bir film çıktı ve ben bu filmden daha çok keyif aldım. Serinin diğer filmleri gibi yorucu değil ve görsel açıdan daha anlaşılır. Michael Bay'in suyunu çıkardığı, Amerikan milliyetçiliğinin ve ukala tiplerin olmaması da filmi beğenmemdeki diğer etkenler. İzlerken sıkılmadım. Sondaki süprizin de seriye farklı bir hava katacağını düşünüyorum.
7

Cevaplar (1)
default avatar
(98) -
Optimus filmde yan karakter gibiydi, oyunculuklar her açıdan berbattı ve anlatılan hikaye gram ilgi çekici olmadığı gibi en azından görsel efekt kısmında etkileyici birkaç şey sunan filmlerden sonra onu bile sunamyan bu filmle tüm zamanların en kötü Transformers filmine imza atmışlar. Diğer filmler en azından akıyordu, bu filmi atlaya atlaya anca bitirebildim.
4


2
| Bildir


default avatar
(125) -
Açık ara en kötü transformers filmi . İzleyip de film zevkinizi bozmayın derim.
5


default avatar
(3) -
Her çıkan transformers filmi bir öncekini aratıyor. Vasat kere vasat.
5


default avatar
(9) -
her çıkan yeni filmle kaliteyi daha da aşağıya çekiyorlar.katılıyorum müzikler çok iyiydi :=) wu tang clan biggie ve 2pac


default avatar
(8) -
Çin malı Transformers izledim sanki. Transformers'a benziyordu, ama başka bir şeydi.
5

Cevaplar (2)
default avatar
(54) -
hahahahaaaaaa okurken kahkaha attım Gülücük


2
| Bildir
avatar
(21) -
Aradığım yorum. Bende aynı şekilde hissettim. Ayrıca 5 puan bile bana göre bu filme fazla geliyor.
3


0
| Bildir


default avatar
(10) -
Gerçekten izlerken üzüldüğümü söyleyebilirim bu kadar kötü bir transformers filmi olamaz eskilerin en kötü sahnesi bile bu filmin tamamından iyidir.Yazık etmişler belki ilk izlediğimizde yaşın getirdiği heyecandan çok güzel geliyordu ama bu başka bir vasatlık olmuş.Optimus bile 3.sınıf bir autobot gibi gösterilmiş.
3


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024