Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(882) -
Çok sıradan bir film. Hele
Sürprizbozan: Göster
Vakit kaybı.


avatar
(83) -
Youtuber filmi gibi Gülücük
3


default avatar
(310) -
Herhangi bir gerilim veya aksiyon unsuru yok. Birşeyler çok eksik kalmış. Bir sürü mantık hatası da cabası. Vasat bir TV filmi tadında. 4/10
4


Yorumlar (26)
avatar
(3696) -
Çokta aman aman bir film beklemiyordum zaten ama bu kadar sıkılacağım da aklımdan geçmemişti. Elinizde hiç film yoksa izlemenizi tavsiye ederim, iyi seyirler.
4


default avatar
(1082) -
Jason Mamoa oyunculuğu için basit bir film idi. Ailesine zarar verenlerin peşine takılma ve sonrasında kovalamaca hesabı olmuş. Kış mevsimini andıran filmleri severim, karanlıkla birlikte olduğu zaman tadından yenmez. Aksiyon tam anlamıyla yok, drama desen hak getiren, gerlim o da çok az, türünün tipik örneklerinden bir film.. Vakit kaybı diyebilirim..
6


default avatar
(4) -
bu film için bu siteye üye olmuştum : ) nedenmi filmiz izlediğim sitede film için , harika, müthiş, izlemezzseniz büyük kayıp gibi yorumlara aldanıp izledikten sonra hatta yarısında nasıl bir rezilliğe denk geldim dediğim film. ve sonra burdaki yorumları okusaydım asla izlemiyeceğim için benimle aynı fikirdeki insanlar galiba burada dedim : ) tüm sinemasever arkadaşlara ve kaliteden anlayanlara selam olsun
3


default avatar
(500) -
sıradan vasat...zaman kaybının bir tık üstünde...ilk yarım saati izlemeden direk geçin...
4


avatar
(388) -
Kış manzaralarına bayılırım, bu filmin başında da birçok kare gösterildi; ancak hiçbiri etkilemedi beni. Nedenini çözebilmiş değilim. Yanlış açıyla mı çekilmiş, kayıt cihazı mı çok iyi değil bilmiyorum. Halbuki kurak geçen kışın ardından bu kareler beni ağlatabilirdi bile.
Neyse, filme gelirsek; başlardaki aile ilişkileri kısımlarını atladım, bu yüzden filmden hiçbir şekilde kopmamış olmam ve yaklaşık yarım saatimi kurtarmam mutluluk kaynağıydı.
Sürprizbozan: Göster

Hareketliydi ama doyurucu değildi açıkçası. TV'de zaman doldurmalık oynar.
3


avatar
(6076) -
Bazı filmler vardır büyük beklenti içine girmemeniz gerektiğini bilirsiniz ama sevdiğiniz bir iki oyuncunun olması izlemek için yeterlidir .Öncelikle Jason Momoa ve Stephen Lang ikilisini görmek beni oldukça tatmin etti.Aslında kleşe bir hikayesi var ama son 45 dakikası heyecan temposu çok yüksekti özellikle Jason Momoa rolüne çok yakışmıştı..İzlemenizi tavsiye ederim beğenirsiniz.....


avatar
(587) -
Standart bir aksiyon. Ne çok övülecek, ne çok yerilecek bir film değil. Aksiyon severler bir göz atabilir.
5


default avatar
(310) -
Herhangi bir gerilim veya aksiyon unsuru yok. Birşeyler çok eksik kalmış. Bir sürü mantık hatası da cabası. Vasat bir TV filmi tadında. 4/10
4


avatar
(43) -
Filmde bi sürü mantık hatası var tamamen tv filmi. Manzara gerçekten aksiyonda var ama yetmiyor filmi kurtarmaya çünkü o kadar saçma gelen bi kaç şey var ki. Olumsuz yorumların sebebi de zaten bu 10/6 ancak bu kadar ne eksik ne fazla
6


default avatar
(56) -
manzaralar için izlenir. aksiyon da fena değil.
6


avatar
(882) -
Çok sıradan bir film. Hele
Sürprizbozan: Göster
Vakit kaybı.

Cevaplar (1)
default avatar
(85) -
tamamen vakit kaybi. 3 puan


3
| Bildir


avatar
(83) -
Youtuber filmi gibi Gülücük
3

Cevaplar (1)
default avatar
(85) -
sıradan ve vasat bir tv filmi


3
| Bildir


avatar
(119) -
Müthiş filmdi neyine atar yapılıyor anlayamıyorum. Tamam içinde aile var. Nesi kötü?


avatar
(907) -
Bazı sahneleri spontene gelişme ile planlama arasında kalıp kafa karıştırıyor ve senaryoyu sorgulatıyor fakat bunların sayısı çok az. 20. dakikadan sonra temposu oldukça yukarıda olan bir film. Bir ara beni merakta bıraktı sonra merakın yerini aksiyon aldı. Belirli bir tempo oturtup o tempoyu korumuş olan bir film. Ucuz bir yapım olduğunu göze alarak puanladım yoksa büyük filmler kategorisinde 8 puan almaz. Film eğlendirdi. Beklentim pek yoktu. Beklediğimden iyi çıktı. Jason Mamoa sevdiğim bir oyuncudur. Stephen Lang'i de görmek çok güzeldi o da sevdiğim bir oyuncu. Karakterlerin altyapısına inilmediği için adam bir anda ninja çıksa şaşırmazsınız. Karakterler yüzeysel işlenip aksiyona yer verilmiş. Son dönemlerin modası olan karlı atmosfer filmlerinden bu da. Hoşuma gidiyor karlı atmosfer fakat bakalım Hollywood ne zaman bıktıracak bizi. Tavsiye ederim. Düşük bütçeli fakat sürükleyici bir aksiyon gerilim filmi.
7


avatar
(296) -
O kadar abartılacak değil yalnızca aksiyon çok az vasatın biraz üstünde diyebiliriz klasik kanada kasaba filmleri Puanım :6.5
6


avatar
(654) -
Abartıldığı kadar kötü değil, vasat üstü bir action filmi ve sıkılmadan izlenebiliyor.
6


avatar
(8244) -
Klişe ama izlemesi keyifli bir film. Jason Momoa sevenler zaten kesin izler. Ayrıca Avatarin psikopat komutanı ve SC Chronicles'in terminatörü kadronun dikkat çekenleri... Filmin başındaki manzaralar harika adeta dinlendiriyor insanı. Gripten dolayı işe gitmeyip yatınca bol bol film izleyim dedim. Baştan sona keyifle takip ettim. Ben tavsiye ederim.


avatar
(493) -
Konusu, işlenişi, görüntüleri kısaca her şeyi oldukça klişe olmasına rağmen ben sıkılmadan baştan sona izledim ne yalan söyleyeyim. Vakit öldürmelik, sıkmadan izlenecek bir şeyler arayanlar için birebir.


avatar
(253) -
Vasat bir film. Muhtemelen tv için falan çekilmiştir. Tv için çekilmediyse zaten ayrı bir rezalet. Baştan sona mantık hataları, kötü oyunculuklar, ölmek için uğraşan kötü adamlar vs.
Sürprizbozan: Göster
3


avatar
(407) -
Ilk başta filmin puanı 8 lerdeydi film bittiğinde 5 lerde olmuştur dedim yanılmamışım, bildik bir konu gerçekten çok kötü oyunculuklar, vasat bir film.
5


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024