Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(65) -
birşeyler söylemek lazım,

ilk önce şunu belirteyim, cem yılmaz Türkiye'yi bana göre en çok güldüren diğer komedyenlerden daha orjinal daha komik espriler bulabilen, hazır cevap olan ve taklit yapmadan herkesi nasıl güldürebileceğini bilen birisi. Allah ondan razı olsun onu izleyince mutlu oluyoruz.

ama bu film olmamış be abi, ortalamanın altında, yaratıcılıktan uzak sıradan senaryosu olan basit bir film.
5


avatar
(20) -
Film para ve zaman kaybı. Göndermelerine hiç gülmedim. Tebessüm bile etmedim. Bir iki sahne dışında (ki onlar da küfürlü sahnelerdi) gülemedim. Bence Gora komedide zirveydi. Belki Arog'da öyledir ama izlemedim. Sözüm ona Gora'nın yanına bile yaklaşamaz. Sanki Pepsi için film çekiyormuş gibi.
1


avatar
(41) -
Cem Yılmaz'ı, sahnede tanıdık sevdik hayran olduk, sinemada unutacağız kendisini
1


Yorumlar (105)
avatar
(242) -
Çetin Altay'ın oyunculuğu kötü değil ama bir filmde yer alıyorsa o filmin iyi olma ihtimali ortadan kalkıyor. Adam tek başına filmi lanetliyor resmen. Film genel olarak kötü denemez ama Cem Yılmaz'ın sürekli baskılamaya çalıştığı yapmacıklık hissi bu filmde örtülememiş, her şey sıraya göre işliyor gibi bir film akışı olmuş yine. İzlemeseniz hiç bir şey kaybetmezsiniz öyle bir film.

Filmde ülke yönetimine dair bazı göndermeler vardı, biraz ağır gönderme ama tam cuk diye oturuyor.

Sürprizbozan: Göster


Sürprizbozan: Göster
6


avatar
(6128) -
Cem YILMAZ'ın filmlerini esprilerini anlayabilmek için belirli bir seviye gerekiyor. Yıllarca yapılan saçma sapan sözde komedi filmleri ile karıştırmamak gerekir.Açıkçası ben beğenerek izledim ve çok ta geç kalmışım. Gerçekten gayet güzel eğlenceli bir film olmuş. Tavsiyede ederim izlerken eğlenmenize bakın...
7


default avatar
(26) -
beğendiğim tarafları her zamanki gibi bazı göndermelerle güldürmeyi başarması. Fakat Cem Yılmaz'ın diğer filmlerinin yanında sönük kalmış sanki yapmış olmak için yapılmış.
6


avatar
(21) -
Cem Yılmaz'ın en kötü filmi, fakat bardağın dolu tarafından bakmak gerekirse her sene bir tek kaşlı görmekten daha iyidir. 6/10.
6


avatar
(206) -
Cem Yılmaz'ın belki de en kötü filmi. Konusu çok yavan. Bir amacı yok filmin. Öyle ortaya boş kalmayalım veya adımızı unutmasınlar diye çekilmiş bir film havası var. Dram desek dram değil, komedi desek gülünç değil. Verilmek istenen bir gönderme yok. Çok sıradan ve başarısız olmuş maalesef.
4


avatar
(274) -
Yer yer güzel espiriler olmakla birlikte, beklentileri karşılamadı, daha iyi konuyla daha iyi şeyler olabilirdi, iyi seyirler Gülücük
5


avatar
(219) -
Filmin puanına ve yorumlara tekrardan bir göz atayım dedim, atmaz olaydım. Absürt komediden anlamamak bir yana, film içindeki bir hayli fazla işlenmiş/döşemiş küçük göndermeler bile hata olarak değerlendirilmiş. Üstü kapalı dalga geçmeler filan bir harikaydı mesela...

Neyse, tavsiyem ön yargısız olarak izlemeniz.
10


avatar
(31) -
Kötü film. Olsun. Dahiler de bazen çuvallar. Cem Yılmaz'ı seviyoruz. Daha nice güzel şeyler yapacak. Biliyoruz. Bekliyoruz.
4


avatar
(10) -
Memlekette absürt komedi seven kalmamış anlaşılan. Yorumlara bakınca öyle anlaşılıyor. Ben kendi adıma filmi beğendim. Absürt bir komedide olabilecek her türlü detay var.
Sürprizbozan: Göster
Her filmden mucize beklemenin manası yok. İzleyin eğlenin, geçin. Baktınız sarmıyor kapatın gitsin.
7


default avatar
(9) -
Cem Yılmaz, bu filmi yaparken ne düşünmüş bilemiyorum. Kendince göndermeler yapmış falan ama, keşke bu yaptığını kendi izleyip sinemalarda gösterime sokmasaymış. Yani bu film "nasıl film yapılmaz"ın örneklerinden birisi olmuş. Şunu da eklemek gerek ki Cem Yılmaz ilk filmi Gora ile çıtayı zaten yüksekten tutmuştu. Şahsen benim bu filmi beğenmememde ilk fılmlerinin yüksek başarısı da etkili oluyor.
3


avatar
(156) -
Filme Tür olarak Dram eklenmeli. Cem Yılmaz'ın çöküş dramı. Her ne kadar kredisi kolay kolay bitmeyecek biride olsa bundan sonrası için ümidim yok Sümüklü
5


avatar
(1239) -
Cem yılmazın yaptığı her iş kalite. Bunu bir hayranı olarak söylemiyorum adam emek veriyor ve yapıyor ve hakkını da sadece övgülerle almıyor buda icraatlerinden belli oluyor. Yaptığı her filmde kahkaha atmak zorunda değiliz. Ben sonuna kadar beğenerek izledim. Umarım bu şekilde devam eder...

İyi seyirler ...
7


avatar
(140) -
Film Cem Yılmaz adı altında yerle bir oluyor. Berbat bir filmdi. Gerçekten filmin incelenecek tek bir yanı yok. Daha doğrusu şöyle bahsetmem lazım: Filmin incelenmeye değer tek bir tarafı yok. Yani evet insan Cem Yılmaz'dan çok şey bekliyor ve film beklentileri karşılamıyor. Evet bu söylem doğru ama bu söylem vasat bir Cem yılmaz filmi için söylenebilir. Mesela A.R.O.G. için bunu diyebilirdik ama bu film çok kötü. Şöyle toparlayım; film beklentinin altında kalamayacak kadar kötü bir film.
Cem Yılmaz denilince insanın aklına komedi geliyor ve kendi deyimiyle bu bir komedi filmi. Ama şahsım bu filmde güldüyse 2-3 kere güldü belki bir kaç yerde de tebessüm etti.
Yazık olmuş diyorum sadece. Senaryosu, çekimleri, oyunculuklar, yönetim, sahneler... Her şey berbattı.
İzlenmeye değmez diyebilirim.

Naçizane puanım 3.5
4


default avatar
(222) -
en saçma film ne anlatıyor ne die çakşlmiş çözemdeim
1


default avatar
(57) -
Filmi dün akşam izledim, belki biraz yani en azından şöyle 6 ay kadar senaryo için 3 -5 kişi kafa patlatarak hazırlansalardı, film birşeylere benzeyebilirdi ama gerçekten filmin içerisinde doğru düzgün hiçbirşey yok. Filmin amacı belli, cem yılmazın paraya ihtiyacı varmış ve bunu milleti böyle yolarak almış 1 haftalık senaryoyla çekilen film işte...!
3


default avatar
(9) -
Film çok dandik olmuş, tamamen zaman kaybı. Kotanıza yazık, bu filmi izleyeceğinize döner yeyin Gülücük


avatar
(57) -
Herkesin abarttığı gibi bi film değil. Adam çıtayı yükseltti diye kendisine göre başarısız olduğunda onun gerçekten başarısız olduğu anlamına gelmiyor.


default avatar
(90) -
Cem Yılmaz değilde sanki Can Yılmaz filmi gibi mi olmuş ne..
4


avatar
(416) -
Üzüldüm doğrusu ... Sevdiğimiz Cem Yılmazın bu kadar kötü film yapmasına ... Artık kendi tayfanı bir kenara bırak, iyi araştır, ince ele sık doku ondan sonra film çevir.. Cem Yılmaz adına ve karizmasına hiç yakışmamış doğrusu ...
4


avatar
(20) -
Bir Cem Yılmaz filminde bu kadar sıkılabileceğimi hiç ama hiç düşünmezdim doğrusu. Tam bir hayal kırıklığıdır benim için.
4


‹ Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024