Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(1818) -
İzlenir.

Sinema olayındaki şu 3D olayı ne yazık ki bir an önce bitmeli. Karanlık ve göz yoran yapı ne yazık ki tutmadı sadece para verilen 3D kameralardan prim yapma peşindeler. Bu açıdan sinema dünyasını eleştiriyorum. Filme gelirsek beklediğimiz şeyi buluyoruz. Bu da filmi eleştirmeden çıkıp evinize gelmenizi sağlıyor. Tabi bu demek 10, 9, 8 gibi puanlama vermeye değer olarak algılanmasın. Transformers evreninin en iyi ilk 2 film hala. Bu onun öncesindeki tatlı bir dokunuş olabilir anca. Özellikle Transformers evreninde var olan o harika şehir ve savaş sahnelerini ne yazık ki bunda bulamayacaksınız. 1980'lerde geçiyor olması tabi etkili bunda ama biraz sakin kalmış film diğer filmlere oranda. Bunu bilerek gidin. Ha buna rağmen film yine de izleniyor keyifle. Sadece abartmayalım kekimizi kabartmayalım.

Bu arada Cinemaximum'un sadece İmax'e alt yazılı olanı koymasına az sinirliyim. İnsanları daha fazla para vererek bu sisteme yöneltmesi suç olsa da tekelciliğin sonuçları bunlar. Yapımda ve yayında emeği geçen herkese gerekeni(bip) söylüyorum.

Bir de sinema kültüründen bir haber ailelerin de çocuklarıyla gelip bağıra bağıra sinema izleyip çatır çutur mısır yemelerini hoptirik huptirik kolalarını içmelerini lanetle kınıyorum. 3 yaşındaki çocukla gelmiş 2 saat sus oğlum deyip çocuğun susmamasıyla sinemanın içine eden 10'a yakın bu insanlar eğitimsizliğin bir örneği.

İyi seyirler.
Saygılar
6


avatar
(49) -
Klişe klişe klişe!!! Ellerinde devasa bütçeler, CGI gücü ve bir o kadar güçlü hikayeler olmasına rağmen, saçma sapan senaryolar, ucuz diyaloglar ve klişe konularla her şeyi mahvediyorlar. Bir Güney Kore ve İngiliz sinemalarının orjinal senaryolarına ve akıl dolu diyaloglarına bakıyoruz bir de Hollywood'un şu durumuna! 7-15 yaş gurubuna hitap eden ucuz bir film. 3/10.
3


avatar
(1093) -
Transformers filminden çok 53 numaralı vosvos yarış arabası Herbie için devam filmi gibi olmuş.
5


Yorumlar (76)
avatar
(29) -
Çizgifilme en yakın versiyon olduğu için sinematik evrende karşılık bulmaması normal. Ancak benim gibi çizgifilm kafası ile izlerseniz özetle 90'ların çocukları için 7 puanı hak eden bir film.
7


default avatar
(15) -
İlk filmin aynısının karakteri kız olan versiyonu gibi bir şey ama onun yanından geçemez. İzlerken ben bunu daha önce izlemiştim, a evet burası böyle, son anda o gelecek gibi şeyler içinizden geçiyor. İçinde kendine özgü hiçbir şey barındırmayan basit bir film olmuş. Transformers hayranıysanız izleyin değilseniz boşa vakit harcamayın.
5


avatar
(83) -
Bence ergenlere yönelik bir yapım olmuş izlediğim daha doğrusu izleme çalıştığım bir transforms filmi değildi. Heralde 16 yaşımda olsaydım beğenebilirdim.
4


avatar
(882) -
Transformers filmlerinden daha tatlı, 80'ler müzikleri ile yüklü nefis film. Dramatik yönü ve aksiyon dozu iyi ayarlanmış.


avatar
(319) -
aile filmi kategorisinde değerlendirirsek fena değil.. diğer türlü bilim kurgu yönünden pek gideri yok.. fazla çocuksu..
6


default avatar
(25) -
1.000.000 dan fazla para kazanmış bir film için oldukça saçma bir yapım olmuş. dünya iyi yerlere gitmiyor.
2


default avatar
(39) -
Yarabbi güzelim bilim-kurgu evreni olan Transformers i böyle saçma senaryoya doğru götüren senaristi yanına al nolur.Bilim kurgu filmlerine ergen koymalarından nefret ediyorum.

Not benim gibi kurgularda ergen sevmiyorsanız pc de izleyin ileri sara sara izleyin diğer türlüsü eziyet.


avatar
(59) -
80lerin havası var diyenleri hiç anlamdım,öyle bir tad yoktu açıkcası. film ise vasat olmuş bence, aksiyon yok denecek kadar az, zaten hepi topu 3 robot var koca filme,konu çok basit,ilk Transformers filminden sonraki hepsi gibi buda yavan.
5


avatar
(462) -
Şu ana kadar yapılan Transformers filmleri arasında açık ara en aslına yakın film olmuş, genel ortamın 80'ler olması, seçilen müzikler filan bambaşka bir hava katmış adeta bu yönlerden büyülenerek izleniyor. Görsel efektler her zamanki gibi çok çok iyi, senaryo iyi kısacası film herşeyiyle kendine bağlıyor.
7


avatar
(998) -
Tüm filmleri izleyen biri olarak bende beğenmedim. Çok basit aceleye getirilmiş sanki yapmış olmak için yapılmış gibi geldi.Filmin bir çok yerinde neredeyse bırakacaktım. Dayanılmayacak kadar kötü olmadığı için tamamlayabildim. Tamamen vakit kaybı, umarım devam filmi gelmez Süperrrrrr
5


avatar
(173) -
İzlerken çekirdek mısır olmamasına rağmen keyifliydi. Sevdim. Hatalarına eksikliklerine rağmen severek izledim. Gereksiz şeyler aramadan izledim filmi.
8


default avatar
(96) -
Ergen ve az ergen üstü bir yapım belki ama izleyin derim.Eğlenceli bir aksiyon..Mahçup etmez ..
Puan; 7


default avatar
(63) -
Neden otobotlar sadece araba olabiliyorken diğerleri kafasına göre, helikopter, uçak araba, köpek hatta akrep olabiliyorlar? Gel de sinir olma. iyiler hep zayıf olacak magduru oynayacak sonra birlik olup kötülerin tepesine binecek falan filanda bu kadar saçmalamak yeter.


avatar
(1239) -
Eğlenceli ama aksiyon olarak eksik kalmış diye düşünüyorum. En azından artık BumbleBee'nin neden radyo frekansı aracılığı ile konuştuğunu öğrenmiş olduk. İyi seyirler ...
6


default avatar
(4) -
Yetişkin izleyiciye hitap etmeyen bir film. Filmi izlerken bitsin artık dedim. Ayrıca yorumlarda "gözü yoran robot dövüş sahneleri fazla yok o yüzden çok beğendim" diyenleri gördüm. Transformers dediğin robot dövüşü değilse nedir bilemedim. Ben mi yanlış şeyler bekliyorum acaba bu seriden? Bumblebee'nin geçmişini merak ediyorsanız izleyin.
4


avatar
(274) -
Efekler güzel, izlenebilir bir film. Filmdeki başroldeki robotu biraz ezik göstermişler, iyi seyirler Gülücük
7


avatar
(6243) -
Açıkcası aksiyon ağırlıklı diye düşündüğüm ama izleyince dram ağırlıklı olduğunu gördüm ve filmin sonunda ise gözlerimi yaşartmayı başaran bir film olmuştur.Aslında çok fazla olumsuz eleştirilerden uzak izlerseniz son derece keyifli,heyecanlı ve eğlenceli bulacağınıza emin olabilirsiniz.Evet eksikleri varmı ? Var yinede izlerken çok keyif aldım en azından aşırı mekanik görüntüler yoktu her şey dozundaydı ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim...
8


default avatar
(63) -
Abiciğim bu robotların gezegeninin de araba mı var ki bizim robot araba modunda gezip milleti dövüyor? İl transformers mantıklı olarak ilk dünya ya gelen robotlar gördükleri araçları taklit ettiler. ilk halleri metal renginde klasik robot gibi bir şeydi. ama burada dakka bir gol bir optimus tır formatında sarı böcek yarış arabası formatında. neyse bu tür detaylara takılmazsak izle gitsin.


avatar
(218) -
Oyunculuklar o kadar kötüydü ki anlatılamaz. Filme gelirsek 80-90 lardaki çocuk filmleri gibiydi. Bol bütçeli CGI lı E.T izlenmiş hissi bıraktı. Çocuk filmi olması anlaşılabilir ama bu denli bütçe gömülmüş bir filmde bu kadar felaket derecede kötü olan oyunculuklar en gıcığıma giden şey oldu.


default avatar
(249) -
Ben filmi beğendim. Serinin öbür filmlerinde robotların dönüşümü dövüşü gözlerimi yoruyordu. Burda nedense hiç gözlerim yorulmadı. Başlangıç için güzel bir film oldu. inşallah devamı gelir.
8


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film