Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
avatar
(691) -
Filmin sorunu; biraz "geç kalmış" olmasında... Bu filmi 70'lerde, 80'lerde falan izleseydik, çok beğenirdik. Bu saatten sonra bu tür konular pek fazla çekici gelmiyor. Kastta, oyunculuklarda pek sorun yok.
Sürprizbozan: Göster
Genel olarak kötü bir film de sayılmaz zaten ama sonda söyleyeceğimi başta söylemişim...
6


default avatar
(85) -
Oyunculukların ve konunun çok yavan olduğu, keyif vermeyen bir film olmuş. Bir hollywood fiyaskosu daha. Uzak durulmasını öneriyorum. 3
3


avatar
(261) -
Film saçma sapan gözüksede, aslında ÇOK FARKLI. Ama düz mantıkla izlememek lazım. Ben çok zevk mi aldım, asla. Hiçte hoşuma gitmedi. Sinemada para vererek izlenecek filmlerden DEĞİL.

Notum 4/10
4


avatar
(253) -
imdb de 5 puan vererek yönetmeni onurize etmişler. Yerlerde sürünen bir film olduğunu ilk 20 dk da çözebilirsiniz.
1


default avatar
(18) -
Film çok güzel olmuş....Çevirmen arkadaşı da kutluyorum bu güzel ve mesajlı filmi çevirdiği için...Filmin sonunda yer alan ve çevrilmeyen cümle de
Sürprizbozan: Göster
ilgili cümle bu kadar verilmemiş olsa da ilgili ayet bu...


avatar
(293) -
Kadrosuna (özellikle Bridget Regan Gülücük bakarak izledim. Benzerlerinden pek farkı yok, 0 beklentiyle başlarsanız yoklukta belki derim.
6


avatar
(8375) -
Puanı bence tam TA puanı civarında... 20 sene önce çekilse belki kült bir film olurdu ama benzerleri ve çok daha iyileri olduğu için ortalama bir yapım olmuş. Yine de bu tarz filmlerin mistik bir havası vardır, o iyi yakalanmış. Gilmore Girls'te gördüğümden beri çok severek takip ettiğim Milo Ventimiglia, Heroes'te tavan yaptıktan sonra genelde inişli çıkışlı bir kariyer çizdi yıllardır, bende hayal kırıklığıdır... Tarzı sevenlerin en azından sıkılmayacağı bir film ama beklenti yüksek olmamalı!

Cevaplar (3)
avatar
(691) -
This is Us var?
6


0
| Bildir
avatar
(341) -
evet Thi Is Us la tekrar uçuşa geçti ama This Is Us daha 2 sezondan beri yayında Milo ise yıllardır bu işi yapıypor...


0
| Bildir
avatar
(8375) -
Bilmiyorum, Milo çok daha iyi olmalıydı bence...


0
| Bildir


avatar
(907) -
Pek sevemedim. Başlardaki gerilim havası iyi olsa da sonralarında konu beni sıkmaya başladı. Milo Ventimiglia için izlediğim bir filmdi ve bence güzel oynamış. Filmin son 20 dakikası daha iyi toparlansa benden genel olarak daha yüksek bir puan alabilirdi fakat başlardaki gerilimi koruyamadı. Eğer çok fazla film izleyen ve çıkan B sınıfı filmleri güncel bir şekilde izleyen biriyseniz izlenebilir derecede olur. Fakat az izleyen biri için zaman kaybı bence. Çok daha iyileri var.
5


default avatar
(311) -
Saçma sapan bir film. Kayıp vakalarını araştıran iki polis garip olaylarla karşılaşırlar. Konu da çok saçma, film de çok yapmacık. Bilim kurgu mu, drama mı, gerilim mi belli değil. Zamanınıza yazık, uzak durun. 3
3

Cevaplar (2)
avatar
(143) -
Yorumundan anladığım kadarıyla, filmin başlarında kapatmışsın.
5


1
| Bildir
default avatar
(311) -
Hayır, yarıya kadar ancak dayanabildim
3


0
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film