Giriş Kayıt
Yorumlar (16)
avatar
(1239) -
Yaa bizim bu senaristler , yönetmenler ne yiyip içiyor anlamıyorum. Benim her zaman kendimce düşündüğüm ve bence Türk sinemasın'da gerçek olan bir durum var. Bu tarz gereksiz , kötü filmler o kadar fazla ki bence birileri bu kötü filmlere para harcayıp "kara para" aklıyor. Başka açıklaması olamaz ya o kadar okulunu oku ne bileyim elinde maddi imkanlar gel böyle bantla yapıştır , elbiseyi diktir terziye alsana film. Senaryo tırt , espriler boş .. Sana puanım "sıfır" kanka ama sıfır puan yok 1 veriyorum ..
1


default avatar
(48) -
Arkadaşlara aynen katılıyorum Rezalet. İzlediğim en becerilememiş film. Bu noktadan sonra bu ikisinin oynadığı hiçbir filme gitmem. zaten bunu da ısrar üzerine izledim.
1


default avatar
(7) -
Çok Kötü . Başka söze gerek yok
1


avatar
(175) -
bu ne be...leş leş...değil izlemek sayıp sövsem yeridir...İsraf
1


default avatar
(8) -
sinemaya gidip maalesef bi de para verdik.rezalet.soytarılık.saçmalık.aptallık.berbat.zaman kaybı ve dahası. 1 bile fazla da sıfır yok.
1


default avatar
(80) -
İlker Ayrık Türk halkının ahlakını nasıl bozarım diye düşünmüş ve bu filmi çevirmiş.
1


avatar
(8319) -
adını film olarak koydukları lakin aslında para tuzağı olan bir ne olduğu belirsiz şey daha!... sinemaya gidip para harcayanlara gerçekten üzüldüm zira ben nette 10 dk. tahammül edemedim. netten bile izlemeyin hiçbir şey yapmadan oturmak bile daha kıymetli vakit kaybıdır...


default avatar
(232) -
Bu filmi sinemada izledim, annemle. Ve bu bir hataydı. Ve hata olduğunun film başladığında anladım. İlker Ayrık filmin reklamını aşırı yaptığı gibi (yakaladığı herkesi açılışa davet etti adam:) şöyle çok beğenildik böyle zirvedeyiz diye sallayıp durdu. Zaten kendisinde tarif edemediğim bir problem var (tipinde mi, söylemlerinde mi nesinde bilemiyorum). Ayrık dışındaki hemen her oyuncu belki hoştu (puanım onlara). Hakan Bulut bile kendi çapında sevimli. Bir iki tebessümüm de olmuştur. Ama bir espri söyle deseniz gık diyemem şimdi. Uçtu gitti.

O da değil de, Ayrık filmini şöyle tanıtıyordu 'Herkes o işin (ikizlerin cinsel münasebetlerinin) nasıl olacağını merak ediyor. Film de oradan ilerliyor.' Arkadaşlar ben filmi izledim, fakat o iş dedikleri şeyin nasıl yapılacağını falan anlamadım. Çok da derdim değildi de, sürekli parmakları birbirine sürterek ıh ıh muc muc falan yapıp anlattılar filmin temelini oluşturan bu önemli konuyu! Onu bile beceremeden bitirdiler filmi.

Son bir şey: açıp bir yapışık ikiz fotoğrafına baksalardı, iki gram zahmet edip, yapışık ikizlerin ayrı ayrı kıyafet giyemediklerini (filmdeki gibi karaciğerin ortaksa farklı kıyafette sırtın hep açık gezersin), onların her zaman özel dikilmiş ya da modifiye edilmiş kıyafetler giydiklerini görürlerdi. Ama bizim izleyicimiz özel dikim kıyafete para vermeye değmez. Zaten yiyoruz adamlar niye uğraşsın.
4


avatar
(50) -
bu film sinemada izlediğim en kötü film olarak tarihe geçmiştir. bu resmen Türk seyircisine hakarettir.
1


default avatar
(2) -
iğrenç bi film kesnlikle izlemeyinnnn....
1


default avatar
(8) -
hayatımda ilk defa sinemada bir filmi yarım bıraktım.parama yazık olmasın,bitirim bari dedim ama yemedi.paramın iadesini talep ediyorum :)gerçekten çok kötü film.mantık saçma kurgu saçma.film arasına kadar koca salonda bir kişi bile gülmedi be kardeşim.vakit kaybından öte.
1


avatar
(12) -
Bence bu filmin acil toplatılıp kopyalarının yakılması lazım .Yeminle filmi izlerken utandım ya bi de film çektik diye reklamını yapmışlar sağda solda kadıköy moda da ilker ayrık evinin önüne afişi asmış felan acaba cidden beğendi mi şu filmi yoksa bizim millet zaten salak bu film onlara çok mu dedi
1


avatar
(11) -
Rezalet! Filmin yarısında çıktım ve mekandan koşarak uzaklaştım! İlker Ayrık'a güvenip gitmiştim, büyük bir hayal kırıklığı oldu. Bundan sonra İlker Ayrık varsa iki kez bile düşünmem.
1


default avatar
(32) -
son derece seviyesiz, sıkıcı ve bayağı bir film. çocuklarıyla izlemeye gelen herkes pişman oldu...
1


avatar
(165) -
film 2003 yılında çekilen "Stuck on You" http://www.turkcealtyazi.org/mov/0338466/stuck-on-you.html filminden araklanmış bir hikaye. haliyle yabancı versiyonu daha iyi. mantık ve örgü Stuck on You filminde inanılmaz başarılı ve komik. bizim türk versiyonu biraz uyduruk olmuş. son dönemde fazlasıyla yabancı hikayelerden araklama yapılıyor. aynı hafta gösterime giren Polis Akademisi de cabası. senaristler bir de altlarına özgün esermiş gibi adlarını yazmıyorlar mı? daha iyi senaryolar bekliyoruz.

Cevaplar (1)
default avatar
(232) -
İlker Ayrık kafası: İzlememişlerdir yaa.. İzledilerse de kimse hatırlamaz on seneyi geçmiş.
4


2
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film