Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(13) -
İlk bölümlerde uyandırdığı merak, diğer bölümlerde artarak devam eden ve muhteşem oyunculuklarla mizahı da bu merakla harmanlayarak seyirciye veren, temposu hiç azalmayan bir dizi.

"Bir gün herkes o icadı kullanmak için sıraya geçecek."
10


avatar
(217) -
İlk üç bölümü izleyerek oldukça başarılı bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Komedisi falan her şeyi kıvamında. Ayrıca introsu en güzel dizilerden biri bence. Şarkısı da dahil.
9


avatar
(206) -
Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi bizleri güldürmek için yine kolları sıvamışlar. Geçen yılki "İşler Güçler" başarısı ile bu konudaki yerlerini sağlamlaştıran ve bunu bir adım öne çıkarmak isteyen ikiliye bu kez Behzat Ç.'den hatırladığımız Seda Bakan eşlik ediyor. Üç kardeş, Metin-Ali-Feyyza, bizleri bilinmeyene götürerek eğlendirmeyi başaran bir hayata sahip ailenin üyeleri. Bir buluşun peşinde dönen koşturmacayı, mahalle kavramı ile harmanlamışlar bu kez. Mahallenin garip ahalisi de bizi bu koşturmacada yalnız bırakmıyor tabii ki. İşler Güçler'in ardından gelen "Tesisatçı" odaklı bu yapımın başarısının ne olacağı merak konusu olurken, 8 bölümü geride bıraktığımız şu günlerde dizinin yine bir "fenomen"e dönüştüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Süresinin uygunluğu da kendisini yukarıya taşıyan güzel bir nokta olmuş ayrıca. Başarısı ve kalitesi her geçen gün artarak devam eden bu diziyi izlemeyenlerimiz varsa çok şey kaçırabilirler, benden demesi. Hıhı
8


Yorumlar (44)
default avatar
(14) -
2.sezon bir dizinin içine nasıl edilir bariz örneği bu dizi..İlk sezon ne kadar güzelse 2.sezonda o kadar kötü.
7


default avatar
(10) -
Komedi ile başlayıp aşk ve sevgi üstüne eski komşuluklar mahalle hayatı ve finale doğru dram ile keşke hiç bitmesin dediğiniz dizinin adıdır, "Kardeş payı".
10


avatar
(8386) -
Komedisi zaten efsane, karakterleri tuhaf, değişik ama komik. Misal Hilmi, Kartal... Ama dizide beni en çok etkileyen sahne, babaları öldüğü zaman Ahmet Kural’ın isyanı!... Her izlediğimde tüylerim diken diken olur.


default avatar
(22) -
İlk sezon idare eder. İkinci sezon ana konudan sapilmis. Belirsiz bir şekilde ilerliyordu. Erken kaldırılması gayet normal.
6


avatar
(105) -
Biraz bakındım fakat İşler Güçler'deki o havayı yakalayadım o yüzden saldım yani. Bitirmediğim içinde puan vermek istemiyorum.Bence işler güçler daha iyiydi.


avatar
(61) -
1. sezonu muhteşemdi ama final sezonu bekleneni veremedi. Sürekli değişen gün ve saat izleyiciyi bıktırdı ve türk dizi sektöründeki süre sınırlaması sıkıntısı dizinin sonunu getirdi. 20dk boyunca bir adamın dans etmesini izlemek yerine 45 dk boyunca gülmeyi yeğlerim.
10


default avatar
(6) -
Sevdiğim bir diziydi ama ikinci sezon aynı keyfi alamadım .
8


avatar
(214) -
Bu dizi gerçekten bitmeli miydi, neden Türk televizyonlarında kaliteli dizi olmadığını uzun uzun anlatmaya ya da çok fazla irdelemeye gerek yok. Halk bunu istiyor, halk bunu izliyor. Biraz zeka işi, kafa kurcalayan Türk dizilerinin üstünde kalitede içinde entrika, birbirinin aynı aşk hikayelerinin olmadığı bir dizi bizim topluma zaten fazla. Hak etmiyoruz biz bunları. Bizde saçma sapan diziler reyting yapmaya devam ettikçe kimse kalkıp ta neden kaliteli yapımlar çıkmıyor diye eleştirmesin. Çünkü hangi kaliteli yapım çıksa reytinge kurban oluyor.

Kardeş Payı  Selçuk Aydemir'in Üsküdar'a Giderken ve Isler Güçler den sonra yaptığı 3. dizi olma özelliğini taşıyor. Hatta Selçuk Aydemirin en çok kitleye ulaştığı dizi de denebilir. Gerçekten Ahmet Kural ve Murat Cemcir başta olmak üzere bizi kahkahalara boğan üst düzey bir yapımdı. Her ne kadar ikinci sezonu gerçekten çok kötü olsa da piyasadaki bir çok dizinin hala daha üzerinde bir ikinci sezondu. Ama birinci sezonuna hiç laf dokundurtmam. 1. sezon gerçekten üst düzeydi.

Sinasi Yurtsever dizinin ön plana çıkan karakterlerinden biri. 'Great' Hilmi ismiyle kendini çok sevdirdi. Özellikle de " Bir de böyle düşün " repliğiyle akıllarımıza kazındı. Final bölümünde de bununla ilgili bir atıfta bulundu büyük Hilmi spin off olarak   Bir de böyle düşün dizisini ima etti ama ne kadar inandırıcı bilmem. Ben Selçuk Aydemirin şu aralar filmler için hazırlandığını okumuştum. Ki zaten çektiği diğer iki dizinin peşinden iki tane de film çekmiştir. Yani yakın zamanda bu ekibi Beyaz perdede görebiliriz ve heyecanla yeni yapımlarını bekliyorum ...
9

Cevaplar (1)
avatar
(262) -
reklam zihniyetine sığdırma ve kanalın gün değiştirmelerine laf sokmaları da iyiydi gider ayak. 2. sezonda perşembe cumartesi arasındaki gidip gelmeler maçla çakışmalar yüzünden canları sıkılmış bir şekilde çektiler hatta bir ara sahaya çıkmama kararı vereceklerdi diziyi sonlandırma noktasına kadar gittiler. ama yinede işin hakkını vererek giitmeye çalıştılar.
fedakarlıklarına saygı duyuyorum.
8


1
| Bildir


avatar
(108) -
2.sezon inanılmaz ötesi kötü . dolayısıyla final kararı da geldi. ya hadi her şeyi anlarım da hamiyetin azgın dul karakteri nedir ya . mide bulandırıyor. aptal gibi bağırıyor
1

Cevaplar (2)
default avatar
(86) -
şu zihniyeti anlamıyorum. dizi ilk sezonuyla şu anda devam eden Türk dizilerinin toplamından daha iyiyken 2. sezonunda sadece ilk sezonu kadar iyi değil diye 1 puan veren zihniyeti anlamıyorum.
10


6
| Bildir
avatar
(108) -
puanı yüksek gözüksün diye haketmediği 10 puanı veren zihniyeti anlamıyorum.
1


5
| Bildir


avatar
(131) -
2.Sezonla sınıfta kaldı dizi. Gününün değişmesi bir yana asla aynı saatte başlamıyor.


avatar
(61) -
2.sezon tırt çıktı açıkcası
10


avatar
(214) -
Kötü başlayan temposuz giden 2 sezon beşinci (totalde 27) bölüm ile Burak Satıbol'un da katılmasıyla umut vermeye eski günleri hatırlatmaya başladı.Burak Satıbol'un kalıcı olması dileğiyle...
9


default avatar
(74) -
2. Sezon başladı tv de izlediğim tek dizi neşe kaynağım geri geldi...
10


default avatar
(488) -
Yeni sezon için resmi tarih belli oldu. Dizi, 29 Ocak Perşembe günü 22:00'da başlıyor!
9


default avatar
(11) -
Bölelim herşeyi yarı yarıya olsun Kardeş Payı
Hadi be abicim başla artık özlettin kendini Çok Seviyor
10


avatar
(266) -
Dizi komik mi komik. Basarılı mı elbette basarılı. Ama hiçbir zaman bir Leyla ile Mecnun olamaz. Bunu sonuna kadar savunurum Türkiyeye gelmiş gecmiş en nadide yapımların basında gelir L&M. Yani yazdıgınız gibi Türkiyenin en iyi dizisi degil arkdaslar.


avatar
(24) -
Verdikleri sosyal mesajlar, inceden yaptıkları hicivler, kaliteli esprileri ve izlerken yüzünüzde oluşan tebessümü ile türk tv tarihinin hakkını veren bir yapım.İzlenebilecek birkaç türk dizisinden biri. Takip ettiğim tek yerli dizi.
10


default avatar
(488) -
Son zamanlarda böyle eğlenceli bir dizi iyi geldi vallahi. Hem komik, bir yandan da kendini içine alıyor sanki bu olaylar silsilesi. Ayrıca Kardeş Payı Görmedikleriniz bölümünde yapılan bazı şeyler hoştu. Kısaca komedi sevenler bu diziyi rahatlıkla izleyebilirler. İşler Güçler dizisine aşina olanların çoğu ise çoktan izlemiş olabilir. Dizinin yeni sezonu başlamadan önce (Ocak 2015'de başlıyor) izlemeyenlerin izlemesini tavsiye ediyorum.
9


avatar
(709) -
Sadece 14.bölümü bile yeter bu dizinin kalitesini göstermek için,komedi olarak zaten türkiye'ye daha iyisini görmedim daha ama dram olarak ta ne kadar başarılı olduklarını gösterdiler resmen,mükemmel bir dizi aman kıymetini bilelim.Bir daha ne zaman böylesi gelir bilmiyorum.
10


avatar
(108) -
İlk bölümler güzeldi,ona bir şey diyemem. Ama sonrasında bir-iki bölüm hariç gerçekten hiç bir komikliği kalmadı. Zorla izlemeye başladım.19. bölümde bıraktım.

Çok sade, espiriler kötü. Oğuzhan karakteri bitti . Şerif abi , kartal, vs. artık hiç komik değil. Murat cemcir en başından beri kötüydü, hala kötü. Hiçbir eğitici yanı, güzel tarafı olmayan berbat bir dizi.

Kısaca söyleyim: "iki-üç bel altı, mide bulandırıcı espiri için 1 saatimi asla vermem"
1

Cevaplar (1)
avatar
(131) -
19. bölümde bırakmışsın ama sezon 21 bölüm, iki bölüm daha izleseydin abi. Yorumuna saygı duyuyorum ama katılmıyorum.


5
| Bildir


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film