Giriş Kayıt
Yorumlar (192)
default avatar
(89) -
DC hayranı olmama rağmen fazlasıyla beğendiğim bir dizi ayrıca Marvel in karanlık ortamları böyle güzel diziye aktarmalarına hayran kaldım.

Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(63) -
çok karanlık ve gerçek olmayan sahneler, sevmedim. görmeyen bir insan ve yaptıkları mantıksız.
5

Cevaplar (2)
default avatar
(3) -
Nasıl bir mantalite , bu nasıl bir eleştri anlayamadım , karanlık atmosferden hoşlanmazsın anlarım ama gerçekçi olmayan sahneler ne demek . Gözlerine bulaşan radyoaktif kimyasal yüzünden görme harici diğer duyuların artmasında sorun yok fakat görmüyorken ki ''yaptıkları '' mı mantıksız ? ... Abi sonuçta burda biyografik bir eser yok Marvel'ın en ünlü çizgiroman karakterlerinden birinin dizisi bu , beğenmediysen yalandan parazit yorumlar yapıp milletin kafasını karıştırma bari 5 vererek ... Eleştri böyle mantıksız şekilde olmaz .


16
| Bildir
avatar
(63) -
Zorla sevdim diyemem ki. Bana mantıksız gelen size normal gelebilir görmeyen bir insan bunları başarması saçma geliyor bana. siz de bana saygı gösterin lütfen. bana göre 5 puan bile fazla.
5


2
| Bildir


default avatar
(7) -
ilk on bölümden sadece 10. bölüm çok ii değildi diğer bölümler harikaydı akıp gidiyor resmen dizi. kötü olan ise bir çırpıda izleyip 1 sene beklemek olacak
9


default avatar
(42) -
film tadındaki dizimiz gayet güzeldi, hiçbir sahnesi sıkmadı.izlerken aklıma kulakları ile gören çocuk adıyla tanınan -Ben Underwood- geldi. Demeki oluyormuş gözleri olmadığı halde görmeyi başarmak.
Ve öğrendiğim kadarıyla bir sezon tek oynayacakmış. yine de izlenir. bu arada çevirmen arkadaşlardan diğer bölümlerin alt yazısını çevirmelerini rica ediyorum.


avatar
(66) -
İlk bölüme göre hemen genel yorum yapmak yanlış olur. Ben Affleckteki teknolojik işitme sahneleri yerine daha gerçekçi bir işitme hissiyatı eklenmiş. Müzikler hareketli hoş sahneler gerçekçi. Netflix ve Marvel ortaklığında güzel bir dizi başladı diyelim. Tavsiye ederim. İyi seyirler.


default avatar
(2) -
Marvel kötü iş yaparmı. Tüm kahramanların Bu şekilde 1er sezounluk Dizileri yapılacakmış süper bir haber.

Cevaplar (1)
avatar
(546) -
Tek sezonmuydu bu daredevil _?
9


0
| Bildir


avatar
(60) -
Yorumdakı arkadasın ilk bölüm çok güzel demesi ile başladım ızlemeye.. Adam kör ama dizide kör olduğunu gösderen hiç bir şey yok.. Biriyle konuşurken bile insanın gözünün içine bakarak konuşuo.. Tamam kahraman diğer duyuları çok iyi çalışıoyor olabilir ama biraz gerçeklik katsalar fena olmazdı.. Kişisel görüşüm bu benim.. Ben dizinin ilerleyeceğini düşünmüyorum.. Ilk bölümün en basit tarafı
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (5)
avatar
(50) -
Adamın olayı o zaten kör olması sayesinde geri kalan 4 duyu organı güçleniyor. Kızın, Foggy'nin nerede olduğunu anlıyor. Hatta
Sürprizbozan: Göster

Patron meselesinde ise filmi dikkatli izlemediğin ortada. Adam elinde hamburgeri donmuş kalmış. Adamın o sahnedeki işi o zaten. "Şok olmak ve boş boş bakmak."

Süper kahraman dizilerinde mantık aramak sadece burada var. Arrow'da da aramışlardı. "Bir yayla kaç kişiyi öldürüyor." ve "Çok donuk, ruhsuz" dendi. E tabii donuk olacak
Sürprizbozan: Göster
gülecek miydi adam?
10


2
| Bildir
default avatar
(18) -
İlerleyeceğini düşünmüyor musun? İlk sezon çıktı ful zaten netfilx te daha sonra The Defenders adında bir seride de olacak bu karakter.


1
| Bildir
avatar
(60) -
yaf artık sinema çağı çok gelişti eskiden olsa bu hataları görmezden gelırdık teknolojidir oyunculukdur seneryolar baya baya gelişti.. ben affleck oynarken izlemiştim adamın kör oldugunu filmin sonunu izleyen biri bile anlardı ..ama bu dizi de öyle bişe yok sadece siyah gözlük takıo ..marco polo dizisinde de kör bir oyuncu var kyaslama yaptıgımda oyunculuk tadını daredevil veremiyo diye düşünüyorum.. dikkat ederseniz genelleme yapmıyorum kendi şahsi görüşümü sunuyorum .. olaylar yayılmamış cok hızlı


2
| Bildir
avatar
(50) -
Marco Polo'daki adamın gözler direk kapalı çünkü. Ayrıca o adam da yaldır yaldır yürüyor ve dövüyor milleti. O saçma gelmedi bu geldi öyle mi? Eleştirecek başka bir şey bul.

13 bölümde biteceği için 13x50 dakikadan 550 dakikada bütün olaylar açıklanmalı. O yüzden hızlı.
10


0
| Bildir
avatar
(60) -
o adam dövusurken duyularını kullanıo ve filmde bunu cok bellı de edıyor..


0
| Bildir


default avatar
(22) -
İlk bölüm güzeldi. Daredevil (2003) Ben Affleck, Jennifer Garner, Colin Farrell'li sinema filmi çekilmişti, bakalım olaylar nasıl ilerleyecek.

Cevaplar (2)
avatar
(114) -
alakası bile yok filmle


6
| Bildir
default avatar
(18) -
Zaten kaç senelik çizgi roman, adamlar 10 sene önce bir film çekmiş(berbat bir film).Şimdi de dizi için netflix le anlaşmışlar diziyi çekmişler.


1
| Bildir


avatar
(50) -
İlk bölüm süperdi gerçekten. İzlenmesi gereken bir yapım.
Sürprizbozan: Göster
10


‹ Önceki 1 ... 5 6 7 8 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film