Giriş Kayıt
Yorumlar (192)
avatar
(32) -
tek olumsuz eleştirim sarışın bayan page ile alakalı olacak. karakterden mi yoksa oyuncudan mı bilmiyorum, çok itici bir tarzı var. birileri öldürse bunu üstümden büyük bir yük kalkacak, rahatlayacakmışım gibi hissediyorum.
7


avatar
(97) -
az biraz tereddüt ettiydim izliyim mi izlemiyeyim mi diye 3-4 bölüm izledim anca sardı ama iyi sardı.
8


default avatar
(149) -
Dizi gayet güzel çok beğendim ama 
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (1)
avatar
(305) -
Sürprizbozan: Göster
10


0
| Bildir


avatar
(215) -
filmini izlemiş biri olarak 13.bölüme kadar bu daredevil içime sinmediydi lakin kostümdenmiş 13.bölümde beklediğim tadı aldım nihayet... bence harika sezon finali yaptı başlamayı düşünenlere tavsiye ederim.
10


avatar
(118) -
İzlediğim en iyi süper kahraman dizisiydi. Başlamadan önce hafif ön yargılarım vardı. Sevdiğim Marvel kahramanları arasında yer almayan Daredevil hakkındaki tek bilgim ise kör olduğuydu. Ancak ilk iki bölümü seyrettikten sonra gerisi geliyor zaten. Hem kahramanın doğuşunu hem de neden böyle bir kahramana ihtiyacımız olduğunu çok iyi aktarmışlar. Bir süper kahraman yapımından da beklenilen budur. Zaman zaman güldüren, kimi zaman da düşündüren felsefi diyaloglar var. Yine de dizideki en beğendiğim unsur Kingpin oldu. Sıra dışı bir kötü karakter. Görünüş ve yakın dövüşteki yetenekleri açısından sanki çizgi romanlardan çıkartıp diziye öylece koymuşlar arkadaş. Ancak bu kadar iyi yapılabilirdi. Bu dizi, kesinlikle izlediğim en başarılı uyarlamalardan biri. 
9


avatar
(100) -
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (3)
avatar
(85) -
Evet ta kendisi. Bir tek kıyafet renkleri farklı. 'Çok Mutlu'
9


3
| Bildir
avatar
(1818) -
Aynen, sadece Spider Man'de değil Daredevil ve Punisher'da da gözüküyor. New York suç lideri. Gülücük)
7


2
| Bildir
avatar
(100) -
Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirmeniz için. Seksenli yıllarda sadece Spider Man mecmuaları mevcuttu piyasada..O yüzden diğerleri hala benim için yabancıdır. Teknoloji sayesinde artık herşeyi öğrenebiliyoruz..Tekrar teşekkürler..
10


1
| Bildir


default avatar
(19) -
izlediğim en iyi süper kahraman dizisi diyebilirim. dizi kıtlığında iyi oldu valla
8


default avatar
(1) -
Dizi gittikçe daha güzelleşiyor sanki.Kişiyi içine çekmesini biliyor.Özellikle Wilson Fisk karakteri bence çok çok iyi iş çıkarıyor.Kesinlikle tavsiye ederim.
10


avatar
(85) -
Crazles çok güzel özetlemiş. Her bölüm kalite akıyor; çekimler, atmosfer, oyunculuklar... Tereddütteyseniz kesinlikle başlamanızı öneririm. Arrow'dan sonra bana ilaç gibi geldi resmen, Marvel'ın farkı da başka tabii.
9


default avatar
(15) -
İzleyin pişman olmazsınız kaliteli yapmacık olmayan dizi.


default avatar
(7) -
Acayip kasvetli,müthiş zevkli bir dizi. Hiç bi şey sırıtmıyor, son zamanlarda izlediğim en iyi dizi . Umarım çizgisini bozmadan devam eder.Herkese tavsiye ederim...
10


avatar
(118) -
Ilk bölümü az önce izledim ve çok memnun kaldım. Dc'nin pek çok dizisine başlamış ancak hepsini de sonradan sıkılarak bırakmış biri olarak daredevil'a daha ilk bölümden ısındım. Marvel gerçekten bu işi biliyor. Hem seyircinin istediği aksiyonu veriyor hem de kahramanın iç dünyasını çok iyi yansıtıyor. Ayrıca diyaloglar da gayet hoşuma gitti. Umarım sezonu bitirdikten sonra da böyle olumlu bir yorum yazarım diyorum ve kalan bölümleri heyecanla izlemeye gidiyorum.  
9


avatar
(104) -
Dizi gerçekten çok iyi. Aksiyon sahneleri,diyaloglar resmen ders niteliğinde.
10


default avatar
(92) -
Puana ve yorumlara ilk baktığımda abartılmış bir Marvel/DC dizisi olacağını zannettim ancak öyle değilmiş. Kör bir adamdan avukat, hele ki süper kahraman bir avukat olur mu sorusunun ilginç bir yanıtı dizi.
9


avatar
(1818) -
Şimdilik iyi gidiyor gibi de millet dizi fazla mı siyah? Yani 8. bölüme geçtim resmen dizi izlerken can çekişiyorum. Çoğu sahne kapkaranlık. Afiş de karanlık Çok Mutlu
7


avatar
(33) -
Yorum yapmaya pek alışkın degilim çünkü sitemizde çok iyi yorumlayıcı arkadaşlar var. Ve hepsine fikirleri ve düşünceleri için teşekkür etmek isterim.Ama bu dizi için yorum yapmaktan kendimi alamadım..
Gerçekten bu dizinin çevirisi için uğraşan arkadaşlara sonsuz teşekkür etmek istiyorum kendi adıma.
Bir dizi insanı bu kadar alıp götürürmü? Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) hakikten almış götürmüşki DAREDEVİL için yorum yapmak dahi istemiyorum çünkü hakikaten muazzam.
Wilson Fiskin o sert çıkışları , tepkileri ve hüzünleri beni çocukluğumdaki Spider-Man çizgi romanlarıma ve çizgi filmlerine götürdü.İnsanın hüzünlenmemesi elde degil. Ve gerçekten çok iyi iş cıkarıyorlar.

Umarım uzun yıllar sürer ve bizde keyife ortak oluruz. İzlemeyen arkadaşlara ufak bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Vakit kaybetmeyin ve bu muazzam insanlık dersini kaçırmayın.Çünkü bu diziden alınıcak çok fazla şey var.

Ümitsizlikten sonra nice ümitler, karanlıklardan sonra nice güneşler var!


default avatar
(20) -
Şüphesiz Marvel in yaptığı en iyi yapım. Aksiyon, dövüş sahneleri muazzam. Özellikle 2.bölümün son sahnesindeki dövüş gerçekten de efsane olmuş. Ayrıca Wilson Fisk de gerçekten çok güçlü bir karekter,onu oynayan Vincent abimiz süper oynamış. O ani sinirlenmeleri, duygusal halleri gerçekten harikaydı.Ve müthiş bir sezon finali karşımıza çıktı.İzlediğim en iyi finallerdendi diyebilirim. Kesinlikle izlenmesi gereken, son yılların en kaliteli dizilerinden 9.4/10
10


avatar
(113) -
DC'nin dizilerinin yanında tam bir şaheser oldu. Marvel hayranı olanlar için arşivlik bir dizi. Bir süper kahraman dizisi ancak bu kadar iyi çekilebilirdi.
10


default avatar
(51) -
DC Comics hayranı olarak. Marvel'dan sevdiğim nadir karakterlerden birinin bu kadar iyi cast seçimi ve çekim açıları haz veren dövüş sahneleri olağanüstü gerçekten.Boş sahne yok denecek kadar az,senaryo müthiş zaten geriye kalan ağzımız açık seyretmek.Tebrikler..[b]
9


avatar
(24) -
2016 yılında dizinin 2. sezonu geliyor.Yapılıp yapılmayacağı muallaktı ancak Marvel yapılacağını açıkladı az önce..Yine Netflix yayınlayacak..


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film