Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(199) -
Hugh Jackman "dan daha iyi bir wolverine gelmez bunu bilin.....


avatar
(9) -
Hugh Jackman'ın Wolverine karakterine vedasını izlemek için salona gittim. Puanlamalar ve incelemeleri gördükçe, beklentim daha fazla arttı. Sonucunda güzel ve iyi bir filmle karşılaştım fakat abartıldığı kadar da mükemmel olduğu kanaatinde değilim.
7


avatar
(165) -
H A R İ K A. En başta sanırım yeni bir Michelle Rodriguez doğuyor sinema dünyasına: Dafne Keen. Laura karakterini canlandırmadaki başarısı olağanüstüydü bence. Tabiri yerindeyse yaşını aşan bir oyunculukla oynadı. Ayrıca Hugh Jackman ve Patrcik Stewart da kendilerinden beklenen bir şekilde harika şekilde oynadılar.
Film ağırlıklı olarak aksiyon ve dram ögelerini barındırıyor. Aksiyon sahnelerinin iyi olması beklediğim bir durumdu ama filmin dram yönü de çok iyiydi. Sinema salonunda ağlamamak için yüzünü kapatanlar mı dersiniz burnunu çekenler mi dersiniz. Finaliyle beni ağlatacaktı resmen harikaydı. Ama eksik bir tane sadece bir tane noktası vardı bu sahnelerin: Müzik. Oraya düşük notalardan piyano koymakla dram sahnesi iyi olacaksa yandık. Daha iyi müziklerin konabileceğini düşünüyorum. Onun dışında her şey mükemmeldi.
Filmi en başından her şeyi anlıyorsunuz. Üzülüyorsunuz. Elinizden bir şey gelmiyor. Hayır, olamaz! diyorsunuz. Ama nafile. Hugh'a bir veda ediyoruz. Ona ve karaktere getirdiği her şeye veda ediyoruz! Filmi daha da dramatize eden de bu ya.
Laura'nın karakter gelişimi olsun hikaye ağının örülüşü olsun her şey mükemmeldi kesinlikle öneriyorum filmi. X-Men evreninin aksiyon dolu olup bu kadar hüzünlü olan filmini hatırlamıyorum. Bu konuda yönetmeni ve senaristleri tebrik etmek gerek. Ama şu da var: Hasta haliyle karakterini kusursuzca canlandıran Hugh Jackman vardı filmde. Bu performansıyla kendini aştığını düşünüyorum. Prestij'deki halini bile geçtiğini düşünüyorum.
Harika bir film, harika harika harika kesinlikle öneriyorum bu filmi. 9.1/10
9


Yorumlar (149)
avatar
(73) -
Sinemada izledikten sonra bugün ikinci kez alt yazılı olarak izledim. Ve yine gözümden yaş süzüldü.
Sürprizbozan: Göster

Sen ki Profesör Xavier zamanında cerebro ile tüm insanları da tüm mutantları öldürebilecek güçte ki adam. Sen ki mutantların babası. Hele Wolverine sen. Proföser Xavier jean Grey i durduramadı, sen kadına aşık olmama rağmen Jean Grey i öldürdün. Geçmişe gidip hayatları düzene koydun. 34 yaşımdayım. Küçüklüğümden beri sen hep benim kahramanımdın.
Sürprizbozan: Göster


Çok güzeldi ve çok etkiledi.
Wolverine'e yakışır bir vedaydı.
10


avatar
(73) -
Filmi ilk çıktığında sinema da 3 arkadaş izledik. Bir arkadaşım için ilk X-Men filmiydi. Diğer arkadaşım ise benim gibi seriyi takip eden hatta küçükken çizfi filminide izleyen biri. Film de duygulanmamak elde değil. Koca Profesör, koca Wolverine.
Sürprizbozan: Göster
spolier olarak belirttiğim sahnelerde yaşadığım o duydu tam bir vedaydı. Hani gitmesini istemidğiniz birinin gitmesi gerektiğinde iç yakan vedalar gibiydi.
10


avatar
(322) -
Sürprizbozan: Göster

Bir Süper Kahraman filmi ancak bu kadar dokunabilirdi insanın içine...
Ayrıca bu serinin en çok hoşuma giden tarafı zekice ve ciddi bir şekilde yapılan esprilerdi ... Çoğu yerde güldürdü beni ... Neşe ve hüzünle anılacaksın Logan...
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(37) -
Baştan sona harika bir yapım . Tam bir baş yapıt . Oyunculuklar senaryo kurgu her şey dört dörtlük . Tam puanı kesinlikle hak ediyor.
10


default avatar
(913) -
Hugh Jackman Wolverine karakterini oynamakla çok büyük iş yapmanın ötesinde, seriyi bıraktıktan sonra bu role başkasının yakışmasını bırakın yanında bile geçmeyeceğini göreceğiz.. Sinirlenme olayı her seferinde bu kadar ustalıkla nasıl sergiliyor anlamış değilim.. İnsan sinirlendiğinde bile damarları sertleşiyor, vücudu katılaşıyor göz bebekleri pörtlüyor, mimikler, duruş, sakal ve saç kombinasyonu ile bir daha izleyemeyeceğimiz bir performansa imza atmıştır..
10


avatar
(99) -
Şaheser...
1 saniye bile düşemedim filmden. Her dakikası içimi parçaladı. Bir filmin insanı bu kadar etkileyeceğini düşünmezdim. Keşke uzun uzun yazılar yazabilsem bu filme ama ne yazık kelimeler gerçekten karşılamıyor bu filmi benim için...

Sürprizbozan: Göster


Ek olarak; Hugh Jackman veya Patrick Stewart'ın bu filmle bir ödülleri olsun isterdim ama ne yazık..
10


avatar
(678) -
Ben 3 yıl önce X-Men serisini izlemiş ve aşırı beğenmiştim. O Deadpool'un konuşmadığı filmi bile sevmiştim hatta. Belki şimdi izlesem beğenmem o kadar. Her neyse bunların bu filmle doğrudan bir alakası yok. X-Men serisi demişken The Wolverine filmini pek de sevmemiştim ve bu filmin yönetmeni de aynı kişi. Ama adamın filmografisine şöyle bir göz gezdirdim ve sevdiğim filmlerden olan Identity de bu adamınmış.

Kısaca yorumlayacak olursak Logan çok iyi bir film. Senaryoda bazı pürüzler mevcut olsa da, yine bazı sahnelerdeki kamera kullanımı pek iç açıcı olmasa da pek göze batmıyor bunlar. Zaten bir sürü yorumda da belirtildiği gibi alışık olduğumuz hero filmlerinden ziyade aksiyon ve dram filmi. İsterseniz yol filmi de diyebilirsiniz. Kaçırmayın.
8


default avatar
(59) -
wolverina gibi bir karakterin ve X-men' nin bitişi izlemek açıkçası çok üzdü. Film iyise bile ben logandan vazgeçemedim Sümüklü
8


default avatar
(32) -
süper kahraman filmlerinden gına geldi orası kesin.ancak logan zaten öyle bir film değil gibi. aksiyon western türünü sevenler bu filmi de sever.
8


default avatar
(30) -
Oldukça güzel bir film. Özellikle yaşlılığın ve her şeyin bir sonu oluşunun vurgulanması müthişti. Aksiyon yönünden hariç bu dramatik yönü güzel. Bence mutlaka izlenmesi gereken bir film. Bu puanı hakediyor.


default avatar
(57) -
2017 yılında çok fazla adam akıllı dizi gelmediğinden abartıldığını düşünüyorum ben de izledim bu filmi ve X-men filmlerini de çok severek izlerim film fena değildi ama o kadar.
6


avatar
(224) -
Keşke tüm süper kahraman filmleri böyle olsa dedirtiyor. Minimum efekt ve başarılı bir senaryo ile de bu iş demek ki başarılabiliyor. Darısı diğer Marvel ve DC yapımlarının başına.
9


avatar
(177) -
Klasiklerden uzak bir Marvel yapımı olacağını anlamıştım da izlerken "Fareler ve İnsanlar" etkisi bırakacağını hiç tahmin etmemiştim...Bir sen bir de Son Goku hep çocukluk kahramanlarım olarak kalacaksınız..
9


default avatar
(5) -
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(75) -
hugh jackman'siz volverine olur mu acep ya bu filmi seyrederken sinema da ağladım bugune dek seyretmeye yeltenemedim ama dün ikinci defa seyrettim yine ağladım çok mükemmeldi
9


default avatar
(246) -
sakal bıyık bir adama bu kadar mı yakışır, hugh jackman filmlerinde rolünün hakkını veren oyuncu ama wolverinle zirve.
müzikler de bir harikaydı.
9


avatar
(178) -
İnsan neyse o olmak zorundadır Joey.
Kalıbı bozamazsın.
Öldürerek yaşayamazsın.
Bunun geri dönüşü yoktur.
Doğru ve yanlış birer yaftadır.
Üstüne yapışan bir yafta.
Şimdi eve koş ve annene...
...her şeyin yolunda olduğunu söyle.
Bundan böyle vadide silah olmayacak.

Wolverine karakterine can veren Hugh Jackman'a sonsuz teşekkürler...

Dafne Keen kesinlikle boyundan büyük işler çıkarmış. Ama diğer çocuklar için aynı şeyi söylemek güç. Yine de seri filmlerin genel başarısına göre kıyaslandığında ''yakışır bir son'' olduğunu söylemek mümkün.
8


avatar
(397) -
Bence gayet iyi, seriye yakışır bir sondu. Birçok yorumun aksine beklentimi karşıladı. Belki de beklentimi çok yüksek tutmadım ama filmi genel itibariyle gayet başarılı buldum.
8


avatar
(282) -
Çok üzgünüm... Çünkü aylar öncesinde sinemalar-com'da yorumları okuyayım dedim dev gibi spoiler yedim. Hayatımda en nefret ettiğim insan tiplerinden birisi; her hangi bir şeyin spoileri orantısız veren insandır. Bu bir kitap olur, dizi-film olur ya da bir oyunun sonu olur fark etmez. Ne olursa olsun böyle davranan insanlardan iğreniyorum. Bu sebepten bir kaç dostumla aylarca konuşmadığımı biliyorum. Çünkü benim için önemli bir olay bu. Düşünsenize Esaretin Bedeli'ni sosyal-medyada spoilerini yiyorsunuz kaç defa ömrünüz var? Yaşadığınız hayat boyunca Esaretin Bedeli'nden mahrum yaşayacaksınız. Daha doğrusu o filmin zevkini almadan dünyadan göçüp gideceksiniz. Basit görülebilir ama gerçekten çok kötü bir durum. 1 alt yorumda bile kullanıcı arkadaş yığınla spoiler vermiş, resmen filmin sonunu ilk cümlesine yazmış. Gerçekten şaka gibiler :\

Filme gelecek olursam tam bir büyük hayal kırıklığı ama beğendim....
Daha doğrusu büyük ikilemde bıraktı bu film beni. Övsem mi? Gömsem mi? tam bir fikir sahibi değilim ama tek bir gerçek var beklentimin altında kaldı.
Ne kadar spoileri yesem bile çok büyük beklentiyle seyrettim. Tam 25GB'lık UHD sürümünü indirdim. Hayatımda hiç bir filme bu kadar ayrıcalık tanımamıştım. Bizim bu sitede olan puan bence biraz daha düşecektir. Bir çok sitede oylara baktım en objektif oylama burada yapılmış. Şuan burada 8.1 oy almış ama 7.5-7.9 oy arasında bir yeri hak eden bir film. Beklentimin çok olmasının sebebi ise aldığı çok yüksek puanlardı. Ek olarak; sebebini bilmiyorum ama en sevdiğim X-men filmi X-Men (2000) ve Wolverine odaklı en beğendiğim The Wolverine (2013)'dür.

Tüm X-men ve Wolverine serilerini izlemiş birisi olarak söylüyorum;
Sürprizbozan: Göster
6


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 7 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Game of Thrones (2,189) The 100 (1,522) La casa de papel (1,348) Euphoria (1,148) Chernobyl (1,118) Legion (1,103) Mindhunter (1,096) The Big Bang Theory (1,086) Fear the Walking Dead (1,073) Big Little Lies (936)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019