Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(6) -
Türünün örneği fazlasıyla çok olan çerezlik bir film.


default avatar
(125) -
Çok amatörce çekilmiş ,herşeyi tahmin edebildiğiniz 1 gr bile heyecan yaşatmayan sıradan bir aksiyon filmi,ünlü oyuncuları olmasa hiç kimsenin dönüp bakmıayacağı bir film,Filmi bu kadar kötülemek istemem ama artı olarak hiçbir şey göremedim,yazık etmişler o kadar paraya  ve ünlü oyuncuların ününe...
3


default avatar
(45) -
Bu film için aksiyonu bol film yazan arkadaş var ciddi ciddi:)) Bourne serisi,Die Hard serisi,Lethal Weapon serilerini seyretmemiş olsak inandırıcı olabilirdi belki.O kadar düz ilerliyor daha doğrusu ilerlemiyor ki film,inanılır gibi değil.


Yorumlar (31)
default avatar
(2) -
Bence güzeldi zevkle izledim heyacanlıydı


default avatar
(1) -
yorumlara fazla inanmamıştım ve sırf mila jovovich var diye izledim ama pek sarmadı. hiç durmadan salak salak kaçan bir kadın var film boyunca. daha mantıklı olabilirdi.
6


avatar
(7) -
Benden aldıklarının cezasını çekecekler.
- Mutlu Noeller..

İçten içe birçok örgütün büyük öfke beslediği ve tüm karanlık işlerin odağı oldu artık Abd. Hepsinin çıkış noktası ve bundan beslenen bununla birlikte büyüyen bir ekonomi ile birlikte her gün biraz daha kötüye giden ve bir türlü düzeltemediği imajı,onun başına daha fazla bela olacağa benziyor. Filmlerinde de zaman zaman bu konuyla belki 'sitemkar eleştiri' olan temaları da artık görüyoruz. Aslında bu film de her zaman yapımları içerisinde olan aksiyon türündeki konulardan farksız ama böyle imaj ve yaşanan terör konularıyla ilgili bir notu da es geçmek olmazdı diye düşündüm..

Bu terör saldırısından en başından beri haberdar olan,elçiliğe yeni katılmış bir ajanın etrafında şekilleniyor film. O ajanı da Milla Jovovich canlandırıyor. Onu hareketli bir rolde tekrar izlemek iyi oldu. Filmin sürprizi ise Pierce Brosnan'ı 'kötü adam' karakterinde izlemekti belki de. İlk kez böyle bir rolde izledim ve başarılı bir performans sergilediğini düşünüyorum. Bu ikili ile birlikte bilindik bir ajan-aksiyon hikayesiyle orta halli bir aksiyon filmi olmuş. Hatırda kalmayacak ama performanslarıyla da düşünüldüğünde tempolu,sürükleyici bir film..

Puanım: [5.7/10]

'İyi seyirler..'
5


default avatar
(28) -
(sigara toshiba ve dell reklamları içeriyor) tamam klasik bir senaryo gibi ancak o kadar büyük bir eylem saçma bir şekilde sonlanıyor. filmin saçmalık üzerine kurulmasını kabul edebilirim ancak film böyle bitirilmez.
4


default avatar
(39) -
hava sıcak klimanın altında sonu belli olan bir filim olarak izlenir
4


default avatar
(9) -
Sıradan bir aksiyon filmiydi çok birşey beklemeyin bu filmden.
4


avatar
(206) -
bildik amerikan istihbarat filmi. sonuç; gene kurtuldu amerika, en büyük amerika. Pehhh hep aynı bildik senaryolar. çerez niyetine başka bir film yoksa elinizde sırf arşivinize +1 film eklemek için izlenebilecek bir film
5


default avatar
(133) -
Ya bu tarz filmleri hala çekiyorlar ya.. Sıkıcı sıkıcı ve sıkıcı..
2


avatar
(40) -
Çok sıradandı milla yı izlemek isterseniz buyrun onun hatrına 5 veririm


avatar
(240) -
Ah be Milla buna ne gerek vardı .. Bunun yerine kendini Resident Evil 6'ya adayaydın ya
4


avatar
(81) -
Açıkçası bi halta yaramaz. Saçmalığın daniskası senaryosuyla çok fazla sıkıcı olmuş. Onca filmde oynamış o ünlü oyunculardan bir taneside çıkıp biz ne yapıyoruz lan dememiş mi acaba. Sanırım filmin bütçesinin %99 u oyunculara gitmiş...


default avatar
(22) -
En beğendiğiniz dizinin bir bölümü, bundan daha güzel.
5


default avatar
(499) -
beklentiyi biraz düşürürsek belki tad alabiliriz...ortalama bir film..
5


avatar
(175) -
Bence film isminden kaybediyor...Sonra final'den de kaybettiğini söyleyebilirim...ABD Sinemasında bunun aşırı örnekleri var...Senaryo iyiydi lakin bunu seyirciye lanse edememişler...Üzerinde durulacak bir yapımdı ama kötü yönetmenlerin elinde böyle yok olup gidiyor...Yalnız epey emek verilmiş belli...Bunun yabana atılır bi yanı yok...Bir çok arkadaşlar toz kondurmazken bir kaçı da baya gömüyor...Ortak paydada buluşmak gerekirse film sinema tarihi açısından nötr,Aksiyon açısından iyi,Konu açısından gayet güzel,İzleme açısından bakılırsa izlemeye fazlasıyla (En azından o kadar emek verilmiş/Örnek verilecek olursak bomba sahnesi...Epey gerçekçiydi...)değer...
6


default avatar
(15) -
Güzel filmdi ,
Sürprizbozan: Göster
Kesinlikle tavsiye ederim kaliteli bir filmdi mutlaka izlenmeli
8


avatar
(820) -
Pierce Brosnan karizmasının yok olduğu film. O nasıl bir suikastiçi profilidir öyle. Genel görüşe katılıyorum ünlü aktörlerle kötü bir film.
3


default avatar
(310) -
Çok sıradan bir aksiyon filmi. Aynı türden bir sürü örneği bulunan ve insanı şaşırtmayan sıradan bir yapım. 3.5/10
2


avatar
(388) -
Orta seviye bir aksiyon filmi. Zaman geçirmelik izlenir ve unutulur.
5


avatar
(51) -
bazıları sanıyor ki filmi kendileri sevmedi diye film kötü olmuş, kendileri sevmedi diye başkaları da sevmeyecek. Bu film bir çok insanın zevkine uygun bence. Güzelce zaman geçiyor ve beni kendine bağladı film. Ararsa insan oğlu bulur elbet bir eleştirecek nokta.
10


avatar
(29) -
Çok basit ve hızlı ilerliyor.  6/10
6


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024