Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(36) -
Benim gibi İris'e gıcık olan var mı? Hiç bir fonksiyonu yok ama her şeyde söz sahibi..
6


avatar
(29) -
sürekli trip atıp laf sokup ortamı terkeden ergen modundaki wally ye gıcık olan başka biri var mı??
10


avatar
(698) -
1. Sezon 15. Bölüm efsane olmuş. Şimdiye kadarki en iyi bölümdü bence.
10


Yorumlar (655)
avatar
(2) -
6 Sezon izleyerek 7. sezonun başında artık iyice kalitesini düşürdüğü ve tekrara girdiği için izlemeyi 2021 yılında bırakmıştım. Artık final sezonu olduğunu duyunca belki final sezonu diye dizinin kalitesini yükseltmişlerdir umudu ile son sezonu izleme kararı aldım. Yanılmışım.


default avatar
(8) -
The Flash yabancı dizi yolumdaki ilk dizi olarak bende ayrı bir yere sahip. Dizinin ilk sezonu gerçekten iyi, izlerken keyif alacağınız 23 bölüm. 2. sezon, 1. sezonun bir iki seviye altı kalıyor. 3. sezonda dizi çerezlik bir dizi haline geliyor. 3. sezondan sonrası izlemeye değmez zaten hiç saymıyorum bile. Diziye başlamayı düşünüyorsanız 1. sezonu kesinlikle izlemelisiniz ondan sonrasında devam edip etmemek size kalmış. Sadece 1. sezona verecek puanım 9/10. Bütün diziye puanım 4/10.
8


default avatar
(316) -
The Flash'ın 1990 yapımı dizisi kötüydü.The Flash'ı Batman'e benzetmeye çalışıp iyice batırmışlardı.Yeni versiyonda da bu sefer konu sıkıntısı çekmişler gibi görünüyor.Bölümlerin büyük çoğunluğu çok sıkıcı.1. sezon sonuna doğru dizi biraz hareketleniyor.Ama öyle çok şey beklemeyin.The Flash çizgi romanlarda ve animasyon filmlerde başarılı oluyor ama aynı başarıyı dizilerde yakalayamıyorlar.Özellikle CW'nin tüm dizileri gençlik dizisi formatında yapmaya çalışması gereksiz duygusal temalarla bölümlerin sıkıcı olmasına yol açıyor.Arrow,Legends of Tomorrow ve Supergirl'de en azından ana temanın getirdiği belli bir tarz vardı.Ama The Flash'da ana temayıda tam oturtamamışlar.Bütün bölümler The Flash'ın hızlı yaptığı hareketler ve gereksiz duygusal sahnelerle tekdüze ve sıkıcı bir şekilde ilerliyor.CW'nin tüm dizilerini istisnasız izleyen biri değilseniz uzak durun.
5


default avatar
(24) -
Dc dizilerinin hiçbiri kaliteli değil bence, flash'ta iyi başlamıştı ama o da diğer dc dizileri gibi zamanla kalitesini düşürdü, zaman kaybı bence.


avatar
(172) -
O kadar mantık hatası dolu bir diziki, yazmaya niyetlensem saatlerimi alır, He izliyormuyum eve DC ve flash hayranı olduğum için ara ara eh işte ayarında bölümler denk gelir diye izliyorum, yoksa çoğu bölüm çöp, gereksiz duygusallık, efektler iyi sayılır ama genele bakarsak sahiden çok bölümü zaman kaybı.
8


default avatar
(1) -
İyice saçmalamış dizi mecburen izliyorum başladığım diziyi bırakamıyorum final yapsın diye dua ediyorum.
Yok irisi önemli gösterme çabları felan filan bide kızı çıkmıştı ondan kurtulduk. Şu iris i öldürseler biraz daha rahat izleriyebileceğim dizi.

Cevaplar (1)
default avatar
(125) -
Arrowu bitirdiler sevindim. Supergirl ve legends ı zaten izlemeyi bırakmıştım. Ortak bölümlerini anca izliyorum. Bir bu dizi kaldı dediğin gibi mecburen izliyoruz.
8


3
| Bildir


default avatar
(1) -
Çoklu evren bölümlerine bakınca şu konuda hayal kırıklığına uğradım. Arrow,Flash,Batwoman 1.dunyadalar. Supergirl ve Superman dünya 38'de Black Lightning 666'da Smallville'de ki Superman dünya bilmem kaçta. Mevcut ana karakterlerin dünya 1 de olmasını beklerdim. Titanslarda muhtemelen başka bir dünyada koydukları Batman ise rezalet ötesi biri. Titanslarda kl Bruce Wayne olsa iyiydi. Karizmatik biriydi.


default avatar
(125) -
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(4) -
Artık sadece izlemeye başladığımız için izliyoruz birazda merak tabi , lakin konu tekrar tekrar sarıyor bakalım devam edelim yine de .
6


default avatar
(18) -
İlk iki sezon harikaydı. Sonra gittikçe dibe battı ama 5.sezon 4'e göre daha iyiydi. 6.Sezonun uyduruk Trailer'ını görünce iyice bırakasım geldi.
8


default avatar
(13) -
Flash resmen ezik bir kahraman bence, yeri geldi mi duygusallaşıyor dizi. İyi gitmiyor açıkçası, yani Smallville dizisine döndü resmen.


avatar
(9) -
Belli bi noktadan sonra arrow gibi saldım uzatmak için uzatıyolar saçmalığa döndü iyice


default avatar
(29) -
Yorumlardan anladığım kadarı ile iyi ki bırakmışım Arrow ile aynı anda. çok büyük zaman kaybından kurtulmuş oldum..
3


avatar
(19) -
artik biraktim.tavsiyede etmem.belli bir sure sonra bunaltiyor dizi,e hadi bit artik diye baktim baktim bitmedi.
5


avatar
(112) -
Daha önce yorum yapmıştım ama gerçekten artık sıkıntılı bir hal aldı dizi . Özellikle ilk iki sezon yerli yerindeydi her şey güzeldi ama araya başka dizileri sokma çabaları sürekli gaz verme faaliyetleri önüne gelenin team flasha katılması ergen tripleri vs vs derken sonunda dizi kendini tekrarlayıp tıkanma noktasına geldi . Gitmiyor artık adı flash'ta olsa gitmiyor kardeşim
8


default avatar
(2) -
5.sezon geçen sezona göre daha iyi gidiyor. Geçen sezonki gibi ilerleseydi diziyi bırakacaktım. Özellikle son bölüm S05E12 hoşuma gitti. Bu bölümde DC evrenindeki başka karakterlere bir çok gönderme vardı. Dikkatli gözlerden ve kulaklardan kaçmamıştır eminim. Gülücük
8


default avatar
(1) -
bitsin şu dizi allah aşkına.5 sezondur The Flash tam gücünü sergileyecek diye bekliyorum ama gelen giden hala bunu dövüyor. Iris yetmezmiş gibi bir de kızı geldi.


default avatar
(2) -
İlk 3 sezonu iyi kötü izledik de 4 ve 5.sezonlar tam kanser, bağımlısı olduk bırakamıyoruz da.
6


default avatar
(11) -
sürekli " gaz " la çalışma durumuna nasıl sinir oluyorum anlatamam. bir olay patladığında hep " hadi sen flash'sın yaparsın " denilmeden iş yap(a)mayan bir karaktere dönüştü tamamen. hele o iris'in sahneleri keşke ölse de kurtulsak.
6

Cevaplar (1)
default avatar
(316) -
Yorumlardan anladığım kadarıyla Iris'i sevmeyen çok kişi var.Bunun sebebi yanlış oyuncu seçimi.Çizgi romanda kızıl saçlı olan Iris'i,zenci bir oyuncuya oynatmaları,üstüne üstlük çok kötü bir oyuncu seçmeleri sebebiyle bu karakter sevilmiyor.Bende sevmiyorum sırf o kötü oyuncu yüzünden.Yani zenci olmasından değil tabi.Oyuncu çok kötü.
5


0
| Bildir


avatar
(38) -
Arkadaşlar sıralama Flash S05E09 Elseworlds Part 1
Arrow S07E09 Elseworlds Part 2
Supergirl S04E09 Elseworlds Part 3
5


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 22 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024