Giriş Kayıt
Yorumlar (83)
avatar
(12) -
okey Rocky'yi Apollo!yu hatırlatmak güzel ama AMA! Rocky'yi Mickey'nin yerine geçirme ve Apollo'nun sıcak karakterine tamamen zıt bir yapısı olan M.B.Jordan'ı o role koymak çok basit bir senaryo olmuş..

Sylvester Stallone'nun en kötü filmlerinden birisi olmuş diyebilirim. Rocky hatrına benden filme 6!
6


default avatar
(7) -
gerçektende bir efsane doğuyor. devamı gelecektir film çok iyiydi ikincisini sabırsızlıkla bekliyorum
8


default avatar
(1) -
film gayet güzel ve beğendiğim yonlerinden biride önceki bölümller hakkında az bilginiz bile olsa anlayabiliyosunz bence bugüzel olmuş.
8


avatar
(548) -
Tek kelimeyle: ÖZLEMİŞİM!!!

Yeni bir Rocky efsanesi olur mu? Bence olmaz. Rocky bir Kült. Ancak çok iyi bir boks üçlemesi çıkar ve bizlerde keyifle izleriz.

Filme gelince; ilk Rocky filmi gibi mütevazi, iddiasız, içten, duygusal...

Tavsiye ederim.
8


avatar
(280) -
Slyvester Stallone bu filmdeki performansı ile yıllar sonra tekrar aday olduğu Oscar'da ödüle kavuşacaktır diye düşünüyorum.
9


avatar
(175) -
Hernekadar yaptığı bağışlar ve düzenlediği katkı geceleri ile israil yandaşı olsada Stallone hep sevmişimdir. Bu filmi belki ilk Rocky filmlerinin tadını vermiyor ama o ışık var içinde.. Eski mekanları ve o hatıraları görmek çok güzeldi fakat müzikleriyle ve kurgusuyla ''başlangıç'' olarak olmamış bir film.. Fakat seri olacağı kesin olan bu filmin devamını heyecanla bekleyeceğim..
7


default avatar
(10) -
Çelik yumruklar tadında bir film. Ama filmi tek başına kutaran tabiki Rocky olmuştur. Bu filmdeki oyunculuğu çok iyiydi.
10


default avatar
(57) -
Filmi biraz önce izledim, bu film resmen mirasyedi olmuş yani Rocky filmlerinin mirasından koparılmaya çalışılan basit ve bilindik konulu ucuz bir yapım.
Senaryo gerçekten kötü malı mülkü kariyeri bırakıp kenar mahallelerde boks öğrenmek çok saçma! İyi bir boksör olmak için illa kenar mahalle lazım değil, konu gerçekten çok basit aslında güzel hikayeler çıkarılabilirdi apollonun oğlu için ama olabilecek en basit hikayeyi yazıp oynamışlar.
İlerde rocky nin oğlu diye film çıkarsa sasırmam


default avatar
(26) -
Saçma bir film. Resmen senaryo şablonunu ortaya koyup matematiksel bir formülasyon ile senaryoyu yazmışlar. Kızın atar yapması, hastalık vb hususlar resmen sırıtıyor. Ilk defa bu sitedeki puan ile film arasında bu denli bir uçurum görüyorum.
5


default avatar
(8) -
eğer rocky gibi bir yldız doğacak onun adıda creed olacak diyosanız yanılıyosunuz.rocky etkisi vermeyen 6 puanlık bir film
6


default avatar
(54) -
Sylvesterin gerçektende yaşlanmış olması beni derinden üzdü,zaman ne çabuk akıyor böyle daha iyi anlıyorsunuz,Rocky filmlerini ilk seyredişim daha dün gibi aklımda,biraz da olsa bu film bana o tadı verdi,hele o ünlü merdivenleri görmek beni çok mutlu etti,dünyada gidip de görmek istediğim yerlerden birisi o merdivenlerin zirvesidir,bu filmde tek beğenmediğim Apollo'nun çocuğunu oynayan arkadaştı,hiç yakışmamış rolüne,bir boksör havası yok rol yeteneğide yok gibi geldi bana,film izlenebilir çünkü içinde Rocky var...
7


avatar
(1239) -
Film güzel ama bir rocky havası yok.
7


avatar
(124) -
sylvester baba her yaş karizma...filmde spor ve dram çok iyi işlenmiş...gayet başarılı..
8


avatar
(3699) -
İçinde aradığınız her şeyi bulabileceğiniz güzel bir film olmuş. Zevkle ve yad ederek izledim. İyi seyirler.
5


default avatar
(92) -
Konusu bakımından oldukça mütevazı ve tam bir devam filmi olmuş. Birçok klişe barındırmasına rağmen iyi işlenmiş olmasından kaynaklı sırıtmıyordu. Gerek oyunculuk, gerek sahne geçişleri gerekse kurgusu birbiriyle uyum içindeydi. Hiçbir kopma, daldan dala atlama durumları yoktu. Creed karakteri de samimi geldi bana. Yeni gelecek seriler için de umut vaat eden güzel bir filmdi.
8


avatar
(407) -
öncelikle stallone belki kariyeri boyunca en iyi rolü yapmış sadece aksiyon olduğu için izlediğim filmlerinde kendine has duruşu konuşması olan stallone bu filmde gerçekten çok iyi rol yapmış hakkını vermiş film ise gerçekten çok iyiydi aksiyonu duygu yoğunluğu atmosfer rocky 4 ten sonra izlediğim en iyi yapım olmuştu devam olurmu olmazmı bilmem ama bu olmuştu
8


default avatar
(46) -
Aynı tarzda yüz tane film çekilmiş olsa da bu film de diğerleri gibi kendisini izlettiriyor. Filmin gelişmesini de sonucunu da kolaylıkla tahmin edebilmenize rağmen yaşattığı duygu nedeniyle kopup gitmiyorsunuz. Ayrıca Rocky ile bağlantılamaları da hoşuma gitti. Bir devrin adamı Sylvester Stallone'yi bu halde görmek zamanın ne kadar çabuk geçtiğini de bana hatırlattı. Duygulandım sanırım daha fazla yazamayacağım. Sümüklü
6


avatar
(29) -
rocky yi bir film kahramanı değil de hayatımızın bir parçası olmuş gibi hissettirebilen bir film olmuş. creedin performansı acemiliğinden mi tam çözemedim ama davranış tarzı ve konuşmasını çok doğal ve güzel buldum. Rocky severler kaçırmamalı.
7


default avatar
(117) -
al işte aynen dediğim gibi.aşşağıda dedim sıradan senaryolu bir film olacak gibi duruyor,izlenirse rocky için izlenir demiştim,aynen dediğim gibi çıktı.birde - 7 almışım.şimdi bu filmi farklı kılan ne var.hiç birşey.ortalama bir film.10/7
7


avatar
(1223) -
Gayet kıvamında abartısız bir film olmuş..
8


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film