Giriş Kayıt
Yorumlar (24)
default avatar
(45) -
Beş para etmez 3cü sınıf amerikan aksiyon filmi çakması. Kim nasıl neye göre beğenmiş anlamak mümkün değil 4/10
4


avatar
(40) -
Sürekli ters köşe yapan bir senaryo var filmde. Ufak tefek kafanızı kurcalayan yerler olacaktır ama dikkatli izlendiği zaman sorularınız cevap bulabilecektir. Genel itibariyle sağlam bir film olmuş.
8


default avatar
(3) -
film güzeldi .sürükleyiciydi. alışılmışın dışında. ama anlamadığım bir yer var. 15 yıl önce kızı kaçırılan anne, zaman aşımından sonra kızını kaçıran dedeyi nasıl bulupta aynı acıyı ona yaşatmaya kalkıyor. polis bulamadı. ip ucu yok. nerden bildi kızını kaçıranın dede olduğunu falan ben tam oturtamadım kurguyu.yardım edebilecek varsa pm den mesaj atarsa ii olur.
3

Cevaplar (1)
avatar
(40) -
Sürprizbozan: Göster
8


1
| Bildir


default avatar
(227) -
Korelilerden yine ilginç bir hikaye, Hayalgüçlerini herhalde devamlı fastfood tükettikleri için kaybeden, birbirinin aynı filmleri tekrar edip duran hollywood yazarları "remake"ini yaparsa hiç şaşırmam. Aslına bakarsanız bu film için iyi de olur, senaryo biraz revize edilip, daha iyi oyuncular ve daha iyi bir yönetmenle, çok daha iyi bir film ortaya çıkabilir.
6


avatar
(83) -
İşlenilen konu ve tema sıradan filmi izlettiren seyirciye yaşattıkları gerilim havasındaki senaryo.. Birazda mantık hataları var tabi fakat oldu bittiye getirip iyi kapatmışlar. Velhasıl izlenebilir ama çokta beklentiye girmeyin.
6


default avatar
(247) -
İntikam duygusu, vicdan azabı, acı falan derken basit bir kaçırma olayı 15 yılda çözülmeyip sonu hiç beklemediğim şekilde finale erince, bu tür şeyler filmlerde olur diye kaldığım bir film. Başından sonu belli değil. İyide neden 15 yıl geçti diyorsunuz. Birde kim haklı sorusunda, kim ne kadar haklı cevap bulursanız iyi olacak.
7


avatar
(1234) -
Kore sineması insanı şaşırtmayı beceriyor.8 puan
8


avatar
(998) -
Kore filmleri muazzam, bence seyredin, hatta arşivinize bile alabilirsiniz, ben çok beğendim (bir çok kore filminde olduğu gibi)
8


avatar
(1723) -
Temposu bir an için bile düşmeyen finale kadar da kendini saklayabilen finalde ise ters köşe yaparak sürpriz yapan kaliteli bir bulmaca filmi... Tahminler yapıyoruz ama genellikle yanılıyoruz çünkü çok değişik bir bakış açısı var... Güzel çekimleri başarılı kurgusu ve iyi oyunculukları ile kendini aynı tarz filmlerin arasında ayrı bir yere koyduğu muhakkak,kesinlikle izlenmeli...
8


avatar
(820) -
Yine koreden düşük bütçeli sürpriz sonlu bir dram gerilim filmi. Ben daha hareketli bir film bekliyordum film daha durgun ama gizemli çıktı. İzlerken merak duygusu hep üst seviyede sonunuda kestirmek güç. İzleyiniz.
6


avatar
(352) -
güney kore sinemasından güzel bir film daha..polisiye/suç/serikatil filmlerinde gerçekten çok sıradışı filmleri mevcut..şüpheli takibi,akla gelmeyen sürprizler,durağan başlayıp sonlara doğru heyecanı gitgide artan senaryolar..hollywood filmlerinden sıkılan bünyelere ilaç gibi gelen güney kore sinemasının izlenilmesi gereken filmlerinden biri..izleyiniz efenim..
Sürprizbozan: Göster
8


avatar
(545) -
Abi bu uzak doğu isteyince yapıyor ya.Güzeldi.İyi kurgulanmış ama nasıl desem birşey eksik gibiydi ama neydi hala anlamadımÇok Mutlu.Filmi izlerken bir buruk izledim ilk yarısına kadar orada bişiler eksik gibiydi.Mutlaka izleyin.8/10
8


avatar
(889) -
G.Koreden yine sağlam bir senaryo daha. İzlemeye değer güzel bir bir suç filmi... Saygılar


avatar
(654) -
Film baya sürükleyiciydi efsane olmasa da güzel bir kore filmi yine izlemenizi öneririm.
Sürprizbozan: Göster
7

Cevaplar (3)
avatar
(352) -
aynen benim de aklıma gelmişti..ama tür filmlerde illaki bir eksik ya da mantık hatası bulunuyor..izlediğim çoğu güney kore suç/polisiye filminde bu tür hatalar mevcut ama kesinlikle filmin akışını ve güzelliğini bozmuyor...
8


3
| Bildir
avatar
(820) -
Sürprizbozan: Göster
6


2
| Bildir
avatar
(654) -
Sürprizbozan: Göster
7


0
| Bildir


avatar
(2674) -
Bu güne kadar seyrettiğimiz kaçırılma-fidye konulu filmlerden çok ama çok farklı...
Kurgusu mükemmel; heyecan- merak son saniyeye kadar devam ediyor ve final hiç beklenmedik bir şekilde gerçekleşiyor. Birbirinin aynısı filmlerden sıkılıp değişik bir şeyler arayanlara kuvvetle tavsiye olunur. 10/7,5


default avatar
(1723) -
Komedi unsuru katmak için oyuncuların abartılı rolleri olmasa daha iyi bir film ortaya çıkabilirdi . İzlenebilir ,güzel ve heyecanlı bir film .
6


default avatar
(42) -
2011 yapımı A-i deul (Çocuklar) yapımı ile 2005 yapımı Yu-wol-ui il-gi (cinayet günlükleri) filmleri tarzında ..güzel yapım ..senaryo bilindik olsada.. kurgu harika. oyunculuklar kaliteli tavsiye ederim.


avatar
(222) -
Güzel bir senaryo. Abartısız ve akıcı bir biçimde ilerliyor. Keyifle izledim. İyi seyirler dilerim...
7


avatar
(242) -
izlemenizi tavsiye ederim..
7

Cevaplar (1)
avatar
(94) -
Sana güveniyorum, izleyeceğim.


6
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film