Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
default avatar
(250) -
Sadece ilk iki hikayeyi izledim ve ikiside etkileyicilikten çok uzaktı hatta 2. hikaye tam bir saçmalıktı, diğer yarısını izler miyim bilmem ama bence zaman kaybı
3


default avatar
(57) -
Harika bir filmdi. Kadın oyuncuların bile öpüşme sahnesi çekmeye korktuğu bir endüstride Randeep Hooda'nın bir erkeği öpmeye cesaret etmesi takdire şayan. O bir oyuncu ve her rolü yapacağını gösterdi bence. Özellikle eşcinsellikle ilgili konular olması filmi daha güzel hale getirmiş. Zoya Akhtar'ın çektiği bölümde ağladım resmen. İnsanları cinsiyet olarak değil insan olarak görmenin güzelliğini herkes anlayamaz ama keşke anlasa. Yorum yazanlar da böyle güzel bir konuyu Bollywood'a yakıştıramamış ama oturup Sunny Leone denen pornocunun filmlerini izliyorlar. Ben de onu yakıştıramıyorum. Sinemanın ölçütü oyunculuk, kalitedir. Beş para etmez insanları izleyip de, kaliteli oyunculara ve filmlere kötü eleştiriler yazmak sinemadan anlamak değildir. Dünya görüşünüz bu kadar darsa zaten bu tarz filmleri izlemeyin.
Filmdeki gibi bir oğlum olsa kendimde gurur duyardım o kadar harika bir çocuk yetiştirdiğim için. Bir diyalog var filmde; - Babam, kız kıyafetleri giydiğin için sana kızdı. - Kız olmanın ne kötülüğü var? diye cevap veriyor küçük çocuk. İşte filmin size anlatmaya çalıştığı bu ama siz sadece eşcinsellik görüyorsunuz. Çünkü maalesef homofobi bu dünyada en yaygın olan fobi.
10


default avatar
(197) -
saçma sapan bir film.. 1 hikaye hariç hepsini izledim.. özellikle eşcinsellikle alakalı 2 hikayeyi bollywood'a yakıştıramadım.. Küçük erkek çocuğunu o saçma hallere soktukları 2. eşcinsel filmi tam bir hezeyandı...
1


avatar
(448) -
4. hikaye bana göre en etkileyici olanı idi.
Murabbanın özelliği nedir bayağı merak ettim.
Filmin sonunda Bollywood'un bir çok ünlüsünü görebileceğiniz bir de video mevcut.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Bombay Talkies
Dizi Altyazıları
Game of Thrones (2,454) The 100 (1,798) La casa de papel (1,547) Legion (1,335) Mindhunter (1,334) Preacher (1,213) Chernobyl (1,206) Euphoria (1,160) Yellowstone (1,133) The Big Bang Theory (1,119)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019