Giriş Kayıt
Yorumlar (19)
avatar
(32) -
harika bir konu bulmuşsun ama neden saçmalamakta ısrar ediyorsun?" sorusunu sorduruyor insana. arada verdikleri sosyal mesajlar, garip diyaloglar ve final sahnesi.... olmamış. sıkılıyorsunuz, gereksiz uzatılmış sahneleri anlamaya çalışıyorsunuz... bir ara "konu neydi yaa?" dediğiniz bile oluyor... Aksiyon yok, gerilim yok, dram yok, konu haricinde hiç bir şey yok.... onu da bağlayamamışlar zaten... ufak bi ayrıntıda Chris Hemsworth bu adamı hiç tutmadım çok kasıntı yapmacık bir yapısı var ve berbat bir oyunculuğu var bizim nihat doğanın çakması gibi neyse sonuç olarak kesinlikle uzak durun


avatar
(99) -
Sadece Chris Hemsworth için bile izlenmez. Film içerik bakımından gerçekten basite indirgenmiş ve seyircinin umduğunu bulamaması sağlanmış.
5


default avatar
(17) -
Kasıl babam kasıl .başka bi şey yok bu filmde.boşa indirmeyin


default avatar
(80) -
Film hacker filmi ama filmde doğru düzgün bilgisayar görmüyoruz, hackerlık hiç bir iş yok...klasik rambo filmi gibi bi iş var yaparsan hapisten çıkartırız seni hikayesi...bari adam hacker olduğu için hapisteydi yerine eski komando falan deseydiniz de inandırıcı olsaydı...sonlara doğru McGayver'a da bağlandı... elimizde düzgün bi hikaye yok bari soslayalım, az ondan, az bundan...bir de filmi 2 saat 10 dakka yapmış...boşa zaman kaybı, başrolde lorenzo lamas olsa gece 12den sonra stv de mega ahtapot dev köpekbalığına karşı filmleriyle beraber gösterilirmiş...
4


avatar
(193) -
Filim ne olduğu anlaşılır gibi değil, saçma bir senaryo, ileryen yada farklı bişey olacak havası bile estirmiyor ve saçma bir final.İki saat heba oldu.
4


avatar
(130) -
Yazık ya bu zamanda bu konu ile ilgili böylesine berbat senaryo, oyunculuk ve kurgu. Gerçekten büyük hayal kırıklığı
1


avatar
(3696) -
Aradığımı bulamadım ama vaktimde boşa gitmedi. Boş zamanlarda izlenebilecek bir film. İyi seyirler.
4


avatar
(430) -
kendine has stilize görüntü yönetimi ile mann tarzı hacker hikayesi.az sayıdaki aksiyon sahneleri yetti oyuncular iyiydi.sıkılmadan izlenen ama kalıcı da olmayan bir macera.
6


default avatar
(84) -
Valla öyle mükemmel bir film değil ama sıkılmadan izledim. bence bir şans verilmeli.
7


avatar
(821) -
Filmin ismi Hacker olunca herkesin filmden beklentisi farklı olmuş haliyle. Ancak film iyi bir suç filmi olarak bakılırsa son derece tatmin edici. Filmin giriş kısmı uzun tutulmuş ortasına gelene kadar biraz sıkılabilirsiniz ama sonra film iyi açılıyor. Son derece gerçekçi çatışma sahneleri ve farklı ülkelerde çekilmiş olmasıda filmi cazip kılıyor. Sabırlı bir seyirci iseniz izleyebilirsiniz filmin tek eksisi chris olmuş sanırım. Şu hapishaneye girip deli gibi kas yapan adamları hiç anlamadım hiçte anlayamıyorum. Bizim yakışıklı thordan iyi bir hacker karakteri olamamış ne yazık ki.
6


avatar
(3) -
sakın ama sakın o değerli zamanınızı bu filme harcamayın. konu olarak fena olmasa da , boşuna zahmet edilip çekilmiş bir film..
3


default avatar
(32) -
Açıkçası teknoloji kullanımı, ki unix tabanlı sistemler ve komutlar kullanıldığından, oyunculuk ve de diğer aksiyon yapımlarında ki saçma arka plan kahramanlık müzikleri pek olmadığından doğal ve yerinde buldum. Ama daha gerçekçi bir başrol oyuncusu seçilebilirdi.
8


default avatar
(276) -
gereksiz uzun ve sıkıcıydı zordayandım
1


avatar
(89) -
Blackhat demeselermiş filmin adına da başka bişey deselermiş bari izlemezdik de  üzmezdik kendimizi...


avatar
(59) -
vasat...Chris var diye fragmandan etkilenmiştim lakin,gereksiz...Fena hade baydı...konunun bi dayanağı yok...izlemek vakit kaybı..Yönetmenin sinema geçmişinde kötü bir iz olmuş...İzlemeye değmez kısaca...
4


avatar
(1031) -
Bu filmden o kadar çok ümitliydim ki blackhat ismine yakışan bir film yaparlar demiştim şaka gibi Live Free or Die Hard filminin yanından bile geçememiş abi yok böyle birşey resmen çöp bir film olmuş hiç bu kadar hayal kırıklığına uğramamıştım bir filmde Sümüklü


default avatar
(337) -
Gene imdb hüsranı.yüksek rakamlara inanıp da filmde birşey bulacağınızı sanmayın.Bir hacker filmide hiç mi egzantirik biriki numara olmaz .Chris Hemsworth hacker olmak için fazla yakışıklı ayrıca okadar çok kasılmış ki çok eğreti kalmış.filmde sırf vücudu gözüksün diye vücuduna dergi sarma gibi(bi nevi çelik yelek) şeyler icad etmişler Allah akıl fikir versin.daha ne diyeyim iki saat boyunca sıkıntıdan ölmek istiyorsanız bu filmi kesinlikle izleyin.
4


avatar
(8253) -
bazı bölümleri oldukça sıkıcıydı ama silahlı çatışma araba patlama ve sondaki takip ile kavga sahneleri on numara olmuş... işin hackerlik bölümü çok sarmadı ama... çok uzun film biraz sıkabilir ama genel itibariyle izlenir.


avatar
(18) -
berbat bir film.. Mann, iyi ki sinemaya bu kadar uzun aralar veriyor. heat gibi, son mohikan gibi harika filmleri çeken birinden bu kasıntı filmler nasıl çıkıyor acaba? Mann, itibarini koru; bir daha film yapma! berbat ötesi. başrol kasıntı mı kasıntı... hacker filmin ismi, ama bilişimle teknolojiyle eh işte ilgisi var sadece. zor ölüm 4 sağlam bir kurguyla yapmıştı en azından bu hacker meselesini.. temelsiz, boş bir film.
4


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024