Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(322) -
Dizi ilk bölümüyle umut versede 10.bölüme kadar izleyenler muhakkak hak vereceklerdir ki inanilmaz bir mantik hatasi silsilesi ile karsi karsiya kaldik

Tek tek yazmayacagim ama en basitinden;
Sürprizbozan: Göster

Baslamisken sezon finalinide komedi niyetine izleyip diziyi rafa kaldiriyorum
4


avatar
(197) -
Şu yeni Zack karakterini izledikçe diziyi kapatasım geliyor, umarız bir an önce ölür!
8


default avatar
(41) -
Sezon finalindeki aptallık neydi öyle ya
Sürprizbozan: Göster


Yorumlar (235)
avatar
(170) -
Son sezonu hariç bence sıradan vampir dizilerine göre daha izlenebilir, keyifli bir dizi. Son zamanlarda ergen vampir dizilerine nazaran kat be kat iyi. Bu tarza ilgi duyanlara kesinlikle tavsiye ederim.


default avatar
(1082) -
Hem kitap serisini, hem dizi serisini izlemiş birisi olarak ilk 2 sezon harika idi, sonrasında ise dizi hastalığına yakalanıp 3 ve 4 sezonlarda iyice kalite düşmeye başladı.. Gullierme del Toro ve Chuck Hogan harika bir kurgu ile resimlendirmiş. Gotik dünya ile konuyu bağlayıp sonrasında günümüze de kadar gelen bir virüs in insanlık üzerindeki hareketlerini görmek açısından harika.. Oyunculuğu, yapım kalitesini, senaryo çekiciliğini geçtim sırf vampir olayına değişik bir bakış açısı getirdiği için bile son zamanlardaki diziler, filmler ve kitaplar için söylenmiştir izlenebilir.
8

Cevaplar (1)
default avatar
(190) -
aynen mete karşim dizi ilk sezon gerçekten iyiydi severek izledikte dizi de saçmaladıkları bir kaç yer oldu
Sürprizbozan: Göster
6


0
| Bildir


default avatar
(250) -
Eveet diziyi ilk çıktığından beri takip ediyorum
Sürprizbozan: Göster
6


default avatar
(24) -
Adaletli bir son olduğu söylenebilir. Biraz daha uzatmadan güzel bir sonla bitirdiler. Tek üzüntüm ;
Sürprizbozan: Göster
(04.sezon 10.bölüm için)
8


default avatar
(208) -
final güzeldi. isterdim ki 5. sezon da olsun. tadında bırakmak istediler belki de. ayrıca bir 5. sezon olsa, şehirden kaçıp çölün ortasına düşüp bir sığınağın içinde hayatta kalmaya çalışsalar. konu daha da uzatılabilirdi aslında. yine de iyiydi.
10


avatar
(907) -
Normalde 3 sezon olarak hazırlanan bir dizi reyting yaptığı için konu bitmesine rağmen 4. Sezonu zorladı. Aşırı kötü bir sezondu. Tamamen diğer sezonlardan alakasız çok kötü bir sezondu. Hayal kırıklığına uğradım. Tamamen sıfırdan konu yaratmışlar son sezon için ve bence çok kötü olmuş. Normalde çok sevdiğim bir diziydi fakat son sezonu beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Reyting için zorlama dizi yapılınca hiç hoşuma gitmiyor. Yazık ettiler güzelim diziye. Son sezon harici iyi bir diziydi.
9


default avatar
(347) -
Sonuç olarak 4 sezon boyunca kendini izlettirebilen bir dizi oldu, benim açımdan 4. sezon diğer 3 sezona göre daha sönüktü ama genel anlamda iyi bir dizi ve beklenen bir sonla dizi final yaptı. Kıyamet sonrası konulu dizileri seviyorsanız şans verebilirsiniz.
8


avatar
(337) -
Sonunda bu da bitti. Genel olarak iyi bi dizi ama her bölümü aynı kalitede değil. Özellike dizi sonu beni tatmin etmedi, her şeyin oldu bittiye getirildiğini düşünüyorum. Son bölümü bir an evvel bitirelim hesabına girmişler.
Sürprizbozan: Göster


avatar
(31) -
Keşke konu daha güzel işlenseydi,herşeye rağmen güzel bir diziydi. Tadında bırakmaları iyi oldu.
6


default avatar
(2) -
Dizi genel olarak güzel başladı. Tam vampir kurtadamlar furyasında farklı bir konsept gibiydi. İlk üç sezon gerçekten bir sezon sonrasını merakla bekledim. Ancak dördüncü sezon tam bir hayal kırıklığı ile başladı ve sadece sezon tamamlamaya çalışıyorlar. Henüz dördüncü sezonda 6. bölümü seyrettim. defalarca imdb'ye bakıyorum, umarım beşinci sezon yoktur ve sezonun 10. ve son bölümünde salak saçma da olsa bir bağlama yapıp diziyi tamamlarlar.
Sevgili starks, seninle aynı fikirdeyim Zack konusunda. Ama dördüncü sezonda hala var maalesef Sümüklü
5


default avatar
(208) -
Diziye 2014'te başlayıp 2.sezona kadar her hafta bölümleri takip ederdim. sonra bir süre ara verdim. şimdi 1 ayda 2. ve 3. sezonları da bitirip 4'üncü sezonun 8. bölümüne kadar geldim. Bence gayet iyiydi. Bu türde dizi sevenler kesinlikle izlemeli. the walking dead ile mukayese bile edilemez o ayrı bir konu. Ama sıkmadan izlettiriyor. Görsel efektleri de gayet başarılı buluyorum. Özellikle zombilerin hızlı olması koşabilmesi, sonradan mutasyon geçirip ortama uyum sağlayıp insan gibi davranıp pusu kurabilmesi vs. bunlar güzel ayrıntılar. fear the walking dead gibi ergen işi değil. Zombili dizi izlemeyi seviyorsanız the walking dead ve the strain'i izlemelisiniz.
10


default avatar
(2) -
Her sezon üstüne katarak ilerleyen bir dizi ve etkileyici bir konuya sahip .Ben ilk çıktığı günden beri devam ediyorum heleki walking dead , Got , Supernatural aralarında aparatif gibi gidiyor Gülücük


default avatar
(11) -
ilk sezonu zorlayarak ileri alarak bitiridim ve diğer sezonların zaman kaybı olduğunu düşünüyorum konu fena değil ancak kısır döngüden bir türlü çıkamıyorlar bir iki oyuncu etrafında dönerek olmaz oyunculuklar da kötü ayrıca mantık hataları oldukça fazla diye düşünüyorum.
4


default avatar
(4) -
Bilim kurgu/korku türünün kaliteli bir örneği olarak kabul edeceğimiz bir dizi.Senaristler 4.sezona biraz durağan bir giriş yapmalarına rağmen geçen yılların performansını yakalamayı başardılar diye düşünüyorum. Umarım çevirmen arkadaşlarımız verdikleri katkılara aynı ciddiyetle yenilerini de ekleyerek görsel zenginliğimize yardımcı olmaya devam ederler.Şimdiden teşekkürler...

Cevaplar (2)
default avatar
(45) -
Pardon ama bir şey sorucam The Dark Knight filmini izlediniz mi acaba? Bir insan bu filme nasıl 1 puan verebilir anlayamıyorum da.


0
| Bildir
default avatar
(4) -
Sevgili arkadaşım yasaqe, the dark knight filmi için 1 puan verdiğimi yazdığın için inanamayıp baktığımda gerçekten de dediğin gibi 1 puan olarak işaretlendiğini gördüm.Kesinlikle son derece güzel işlenmiş bir senaryoya sahip, sürükleyici ve yüksek standartlarda bir film izleyip 1 puan olarak değerlendirmiş olmam mümkün değil.Kesinlikle bir yanlışlık olmalı.Notunu 9 olarak düzelttim.Bir bilim kurgu, korku filmi fanatiği olarak uyarın için teşekkür ediyor, 2018'in son ayları ve 2019 yılı için iyi seyirler diliyorum.


0
| Bildir


default avatar
(24) -
Son bölüm bu sezonun değil tüm sezonların en iyisi olmuş istediğim olay bu finale doğru yaklaşıyoruz
8


avatar
(511) -
İlginç bir konusu var ama senaryo yazarlar çok kötü. Zamanınızı daha kaliteli bir yapım izleyerek geçirebilirsiniz.
2


default avatar
(24) -
zack denen veletten nefret ettikçe senarist arkadaşlar onu dizinin en keyfi adamı yapmakta ısrarcı
kanıbozuk hain evlat öldüğünü göreyim artık
8

Cevaplar (2)
default avatar
(7) -
Sürprizbozan: Göster


1
| Bildir
default avatar
(24) -
Sürprizbozan: Göster
8


0
| Bildir


avatar
(51) -
İlk sezonu merakla izledim, ikinci sezonu zorlandım, üçüncü sezonun ortasında diziyi bıraktım. Dizideki karakterler ve oyunculuk çok iyi fakat dizinin konusu ilerlemiyor. Her 3-4 bölümde bir birşey olacak diye bekliyorsunuz ama konu kendini tekrar ediyor. Bu diziyi beğenenlere konusunu sorsanız herkes 3 sezon içinde aynı şeyi anlatır. Biraz gerilim birazda virütik vampir hikayesi seviyorsanız seyredin.
4


default avatar
(2) -
3 sezon nasıl geçti anlamadım. Gerçekten heyecanlı ve bir o kadar da içerdiği konuyu başarıyla aktaran, eşsiz denebilecek bir yapım. Üzerindeki uğraş kendini belli ediyor. Ta ki 4.sezona kadar. Evet beklendiği gibi başladı ancak şu ana kadar "Dünya Çapında Kaos" fikri havada kalmış gibi malesef. Umarım bir kaç bölümde biraz rayına sokarlar yoksa yazık olacak diziye. Ha bir de sevgili altyazı ekibi, biraz daha hızlı çeviri yapmanız mümkünse çok seviniriz.
8


avatar
(176) -
Üç sezondur ilgiyle takip ediyordum lakin artık kısır bir döngü içerinde ilerlemesi ve fazlasını sunamaması sebebiyle izlemeyi bıraktım.
7


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 9 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023