Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(43) -
çok gereksiz bir film diye düşünüyorum, belgesel gibiydi, aksiyon ve komedi türü diye izledim, ikiside yok gibiyidi
3


avatar
(242) -
40. Dakika civarında ileri hızı arttırdım. Dakikayı hatırlamıyorum ama arabaya roketatar sahnesinde hızı arttırdım. Film kendi içinde 4 puandan fazla etmez. Oyunu açıklayıp oyun içinde oyun çevirmeyi becerememişler. Ilk sahnelerde cinayete kenardan uzaktan (acaba diyecek kadar) şahit olsam kutudan uyuşturucu çıksa bizim hart koklasa kafayı bulsa salak saneler olsa filan yutmasamda yer gibi yapar jkeyif alırdım. Bir noktadan sonra neden izleyeyimki moduna girdim sonu belli. Neden 6 puan o zaman. Finaldeki sincap sonrası tek noktada geçen dövüş sahnesindeki basit ama güzel kareografi dans içeren sahne ve sonundaki kısa ve basit konuşma sahnesi yüzünden sektöre saygı duydum ve adamlar bok gibi film çekse bile işlerine saygı duyuyorlar dedim 1 puan ekledim. Film kötü ama gerekli yerde gerekli sahne çekilmiş sadece anlatım sırası şekli yanlış. Uzun lafı kısası film kötü. Ama kötü filmi bile kendi içinde başkasıyla kıyaslamadan not vermeye kalkınca 6 puandan az veremedim. Türkiyede doğmamış olsaydım bu film 4 eder belkide az ama fazla değil.
6


avatar
(15) -
Imdb puanı çok düşük kalmış, o derece kötü bir film değil.Komedi ve actionın güzel harmanı, fena olmayan bir senaryo, bolca serpiştirilmiş ünlü oyuncular ve ortaya sıkmadan kendini izleten bir film çıkmış.Çok beklentiye girmezseniz keyif alırsınız.
6


avatar
(7719) -
The rock ile yaptığı filmlerde geri planda kalan ve komik eleman olmaktan bıkan Kevin, aksiyon starı oynamak ister. Travolta, Jean Reno ve bildik birkaç isim de kendisine eşlik etmiş. Bolca ünlüye dokundurma var. Genel olarak vasat bazen bir tık üstü komik olmaya çalışmış bir film denebilir. Süresi oldukça kısa, bence bir şans verin.


avatar
(5701) -
Film içinde film olunca pek tadı olmuyor ama bu film yavaş, yavaş açıldığı için eğlenceli güzel bir komedi olmuş. Ünlü oyuncuların olması da filme artı puan kazandırmış. Sıkılmadan izledim diyebilirim. Ayrıca çok hoşuma giden bir replik vardı.
'' Baş rol diye bir şey yoktur. Çünkü diğer oyuncular olmadan hiç bir şey yapamayız. ''
5


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023