Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(5) -
Arkadaşlar saçma sapan yorum yapanlar olmuş.gizem-bilimkurgu seviyorsanız bosverin yorumları izleyin harika bi dizi
9


avatar
(28) -
Güzel başlangıç. Mistik sürprizler ve soru işaretleriyle beyninizi oyalayacak bir dizi olacağa benziyor. Ben konuyu ve oyunculukları başarılı buldum.
10


avatar
(313) -
Fox, Wayward Pines için 2. sezon onayını verdi.


Yorumlar (174)
avatar
(68) -
Post apokaliptik senaryoları seviyorsanız izleyebilirsiniz. Ben daha büyük bir beklenti ile başlamıştım ama 2. sezonun başında sıkılarak sezonu bitiremedim, fakat bitirmekte istiyorum. Başlarda fena olmayan bir gizem barındırıyor fakat neyin neden olduğunu öğrenince, olay biraz düşüyor. Ondan sonrası her zamanki gibi, 3 kişi bir araya gelse entrikadan geçilmeyen insanoğlunun arasındaki durumlara evriliyor. Oyunculuklar ve mekan için güzel denilebilir ama içinde barındırdığı gizemi çabuk kaybeden bir yapım
6


default avatar
(11) -
Harika bir konuyu harika bir şekilde berbat etmişler. Bu senaryoları kim yazıyor şaşıp kalıyorum. Hiç mi burası çok absürt olmuş diyen olmuyor?
3


avatar
(293) -
ilk 3 bölüm özellikle çok iyi, ilk sezonun sonuna kadar da gizemler sürüyor zaten diziyi başarılı kılan da bu gizemler aslında, oyuncu seçimleri ve performansları da üst düzeyde ama..
Sürprizbozan: Göster
..
ikinci sezon ilk sezon kadar başarılı olmasada post apokaliptik tabir edilen temadan hoşlananlar için gene de iyi bir dizi.
8


avatar
(1248) -
(Puanım ilk sezon içindir)

Gerçekten film tadında, çok başarılı bir kitap uyarlaması olmuş. Dizinin ikinci sezonunu kısa bir araştırma sonucunda izlememe kararı aldım. Bunun sebebi ise diziyi bu muhteşem ilk sezonu ile hatırlamak istememdir. Gerçekten kullanılan mekanlar, işlenen senaryo, oyunculuklar vs. hepsi bir araya gelince diziden kalite akıyor. Özellikle Matt Dillon ve Toby Jones çok iyi iş çıkarmışlar.

Bu tarz gizemli yapımlar hep hoşuma gitmiştir. Benzerlerini de çok izlemişsinizdir. Wayward Pines da kendine has tarzıyla bu yapımlar arasında rahatlıkla yerini alabilir. İzlerken ilk 4 bölüm gizemin katman katman işlendiği bölümler olmuş. Merak ve heyecanı yukarılara tırmandırıyor. 5. bölümden sonra ise çözülme yavaş yavaş başlıyor. 6'da ise neredeyse tamamen her şeyi anlayabilecek kabiliyete geliyorsunuz. Ondan sonra da sindirme ve aksiyon kısımları sezon sonuna kadar götürüyor.

Sürprizbozan: Göster


Kesinlikle izlemenizi tavsiye edebileceğim bir '1. sezon'. İzlemeyen varsa vakit kaybetmesin derim.
9


avatar
(2066) -
Heyecanlı bir bilimkurgu dizisi. Ne var ki, sonunu iyi bağlayamadı. Oyunculuk güzeldi.
7


avatar
(6142) -
İlk sezonu izleyen olarak gerçekten gizem dolu ve ilgi çekici konular barındırarak izleyiciyi ekrana kilitleyen bir dizi olmuş.Fakat yorumlarda okuduğum kadarıyla 2. sezondan sonra durdurulmuş.Anlamış değilim ve izleme zevkim kaçırdı.Bu konuyu öğrendikten sonra 2. sezonu izlermiyim bilemiyorum..
7


default avatar
(31) -
Bende bu dizinin devamını bekliyordum, bitmiş. Devamı gelecekmiş gibi sonlandırdılar, bu yüzden 1 veriyorum yoksa on numara dizi. Bunu seven The 100 izlesin bundan daha güzel.
1


default avatar
(6) -
bitmesi kötü oldu kurgusu gayet iyi gidiyordu aslında


default avatar
(54) -
Diziye başlamak isteyen olursa ilk sezonu izleyip kapatsın ilk sezon kitap ile birlikte gittiği için güzeldi ancak ikinci sezon kitap yok ikinci sezonu yazanlar afallamış.
8


default avatar
(8) -
Rahmetli NAMIK KEMAL görseydi kahrından bir daha ölürdü öyle hayal mayal degil facia ötesi palavra yazık vaktinize.


avatar
(68) -
Dizi iptal edildi arkadaşlar, cümleten geçmiş olsun...
9


default avatar
(6) -
ben çok sevdim devamını 4 gözle bekliyorum
8


default avatar
(56) -
Harika bir dizi. Sürprizlerle dolu.
7


default avatar
(6) -
Bence konusu harika 3. Sezonu bekliyorum daha harika olabilirdi tabi. Bence dahada iyi olacak
8


avatar
(907) -
İlk sezon da ikinci sezon da olmamış.İlk 3 bölüm çok güzeldi sonra
Sürprizbozan: Göster
ilgi çekici bir dizi konusunu çok sıkıcı işlemişler.
Sürprizbozan: Göster
Tavsiye etmem olmamış bu dizi
2


avatar
(1223) -
henuz 1. bölümdeyim şimdilik fena gitmiyor derkennnn.. bir anda dank etti "In the Mouth of Madness" ın dizisi gibi geldi bana Gülücük
8


avatar
(691) -
İki sezon, iki farklı dizi gibiydi. Üçüncü de gelecek gibi, çünkü birkaç "cliffhanger" var.
8


default avatar
(1) -
ergen dizisine çevirmişler. Yazık olmuş...


avatar
(196) -
Kilise neredeydi ? bu tip amerikan yapımlarında alışık olduğumuz kilise,rahip,peder,rahibe,din adamı,haç kolye takan kız ve benzerine hiç rastlamadım sanırım wayward'da tanrı yok Gülücük bakalım ikinci sezonda görecek miyiz ?
8


avatar
(63) -
Sürprizbozan: Göster


1. sezon sonunda hemşireydi tamam 2. sezonda izledim de hatırlamıyor muyum acaba bu Amy'e ne oldu?
(02.sezon 10.bölüm için)
9


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 7 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film